KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NIOD

Ár:   19 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 19800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0808, Módosítva: 2018. április 3.

Ár:   19 800 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 19800 Ft

Újgenerációs pigmentfolt elleni hatóanyagokat rendkívüli mennyiségben tartalmazó, progresszív szérum, ami kimagaslóan hatékony a pigmentfoltokkal szemben.

• Hatásos pigmentfoltok: öregségi foltok/napfoltok és melasma/májfoltok esetén
  • Egyszerre többféle módon is gátat szab a pigmentációs folyamatnak
  • 3-féle, pigmentációra szakosodott peptidtechnológiával
  • Növényi kivonatokkal, fermentációval és azelainsav-származékkal
  • Könnyű, jól rétegezhető, hamar beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 19800 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
30 ml

hambi

2018. november 16.

Édesanyámnak vettem pigmentfoltokra. Van egy nagyobb folt az arcán az orcája felett jobban a hajtövekhez közelebb, amin szerintem nem segített ez a termék. A pigmentfoltok komplex probléma, kellene hozzá hámlasztani is rendszeresen, de nem látunk nagyobb változást a glukolsav használtával sem. Próbálta a TO 30% AHA+BHA hámlasztóját is, de azt mondta, nagyon száraz utána a böre. Nem tudom, nincs logikája, de nem állhatok felette ugyebár :) hogy jól e csinálja stb. Párszor én csináltam neki, akkor nem panaszkodott.
Fényvédö most már kötelezö, ha eddig hagyta fejlödni a dolgokat, dehát mindig van kifogás ugye :) ´kinek van arra ideje?´ :)
Kettö csillagot adok, mert akinek még kezdetleges foltjai vannak, annak szerintem segít.

hambi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Algae Extract, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Nonapeptide-3, Tetrapeptide-30, Oligopeptide-68

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is. Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.