KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NIOD

Ár:   €28   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. október 6.

Ár:   €28
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Survival30 SPF30 (PA+++) fényvédelemmel ellátott fizikai fényvédő. A Survival30 nem színezett formula, viszont a benne lévő karotinoidok a világos textíliát megszínezhetik. A fényvédő közepes védelmet biztosít, közepes vagy sötétebb arctónusra ajánlott (a Fitzpatrick bőrtónus skálán belül: I, II és III).

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Alice83

2017. november 27.

Szerintem még a világ kozmetikai történelmében nem állt egy fényvédő ennyire közel a tökéletességhez, de sajnos csak majdnem tökéletes..állaga szépen terül, semimatt finish,benne lévő antioxidánsok hatalmas pluszt jelentenek..de a színe túl fehér, pedig szinezett termékről beszélünk..szóval kénytelen vagyok bioderma szinezett fényvédőböl pár cseppet hozzárakni,pedig fehér bőröm van..ára magyar pénztárcához húzos,de minőddségi termékről beszélünk...plusz rendelhető saját honlapról ami gyorsan szállít,de folyton készlethiány van nálluk:(
Hozzátenném h 15 éves korom óta kényszerülök szinte napiszinten fényvédőzni, láttam próbáltam használtam túl sokfélét,de ez a termék megdöbbentett..ajánlom mindenkinek..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

erika0325

2017. október 22.

Elvesztem, végem van:-)) Ez egy fantasztikus cucc, primernek is szuper, mert csodás rajta az alapozó, eddig Paula fényvédőjét használtam, amit egyébként nagyon szeretek, de most áttértem, és eddig nem bántam meg. Az egyedüli negatív dolog a csomagolása, ezt pipettás üvegbe bűn volt meletenni, kifolyik az üveg szélére amikor ráknám vissza a pipettát, szóval pazarlás, és emiatt fáj a szívem, gondolom nem vagyok ezzel egyedül. és már tervezgetik az új kiszerelést:-)))

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

azutatir

2017. október 8.

Imádom ezt a terméket, én fényvédőként használom! Enyhén színezett az állaga, és az ásványi fényvédőkéhez hasonlóan van egy fehéres alap tónusa, de ettől nem kell félni, szépen el lehet oszlatni a bőrön. Amit különösen szeretek benne, az az, hogy nem mattítja le az arcomat egyéb ásványi fényvédkthöz képest, hanem egyfajta bársonyos fényt hagy rajta. Úgy vettem észre, hogy az alapozóm kimondottan szereti, szépen fekszik rajta, így tulajdonképpen primernek is jó. Az árával is elégedett vagyok, mert a hasonló magas kategóriásás fényvédők is ennyibe, vagy még többe kerülnek. Azon túl, hogy véd a káros sugarak ellen, kimondottan hidratálja és a bőrömet, ezért reggel nem is szoktam egyéb hidratálókrém neked használni. Ez gyakorlatilag még egy indok amellett, hogy miért tökéletes az ár érték aránya a terméknek.

azutatir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Antioxidánsok: Dimethylmethoxy Chromanol, Superoxide Dismutase, Pinus Pinaster (Maritime Pine) Bark Extract, Alanine, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sucrose, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

PCA h

Squalane eo 1 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.