KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nisim

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anitos, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Az egyetlen termék a piacon a F.A.S.T., melynek különleges keveréke természetes füvekből és lényeges aminosavakból áll. Ezt a sampont tudományosan fejlesztették ki, hogy 45%-kal gyorsabban nőjön a haj. Minden hajtípusra alkalmazható. Segíteni fog, hogy a végsőkig fokozza a haj növekedését, minimális idő alatt a maximális hosszért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ewa0522

2016. november 15.

Én szerettem. :) Egy flakonnal használtam el, láthatóan felgyorsította a hajam növekedését és sok babahajam is lett tőle. Az illata nagyon kellemes. A balzsamjával együtt használtam, így ajánlom másoknak is, nekem egymagában kissé kócosított, de a balzsammal tökéletes volt. Ha levonnék egy csillagot (de nem teszem) az csak azért lenne mert a 42 nap alatt (eddig volt nekem elég) nagyon untam már a mindennapos hajmosást. Most tartok egy kis szünetet, de biztosan újra fogom venni.

Ewa0522
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

timka

2015. szeptember 19.

Ajándékba kaptam, amikor notórius hajnövesztő voltam :) Nekem egyáltalán nem segített a hajnövesztésben, nem nőtt gyorsabban, ráadásul extra-gyorsan zsírosodott tőle a hajam, így miután elfogyott más termék után néztem.

timka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Minnie123

2015. augusztus 3.

Szemmel láthatóan nőtt a hajam, sőt rengetek babahaj is lett tőle. Nem csodaszer de társai közül igencsak kiemelkedik a minősége. Illata/állaga jó. Kicsit gubancolja a hajat de balzsammal haszálva teljesen jó.

Minnie123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

midnightsun

2015. április 25.

Nekem nagyon bevált! Mindenképpen a balzsammal együtt vegyétek, mert kiegészítik egymást. Illetve én használtam még a márka hajnövekedést serkentő géljét is. Az ára kicsit húzós, de újra fogom venni.

midnightsun
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 25.

noci0215

2015. február 16.

Ma érkezett meg a csomag, csak a sampont rendeltem meg, mivel balzsamot amúgy sem használok. Nagyon kíváncsi leszek. Nem fogok minden egyes nap hajat mosni, de úgy tervezem, 2 naponta azért használni fogom a sampont. Nagy reményeket fűzök hozzá... :)

noci0215
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 16.

aliz1105

2013. december 1.

En elhasználtam 1 flakonnal a sls, mentes verzióból. Balzsammal egyutt vettem. És igen mukodik 100%osan.Nem mindennap használtam, de majdnem mindennap. 5 hét alatt nott a hajam, kb. 1,5 -2 cm és ez hatalmas teljesítmény az én hajamhoz képest, ugyanis 7-8 hónapja 1 mm se nott. Én ami még nagyon tetszik, a hajhullásom is sokat mérséklodott. Az illata nem az az édes émelyito, inkább egy kellemes visszafogott uniszex. Biztos hogy használni fogom továbbra is a sampont, a balzsam szetintem nem nagy szám, és nincs szerepe a novekedésben, mert hajtore úgy sem kenem.

aliz1105
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

zafira

2012. szeptember 17.

azert kap csak 4 csillagot mert a hasznalati utasitas szerint naponta kell hasznalni ami nekem az akkor derekig ero hajjal eleg durva lett volna..... szoval en ketnaponta hasznaltam a hozza tartozo balzsammal. gyorsabban nott tole a hajam ket het utan mar azon gondolkoztam festeni kene... en 3 eve hasznaltam utoljara akkor 3000 forint volt darabja szerintem megerte az arat, sokaig eleg volt es tenyleg gyorsabban not a hajam.

zafira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Antioxidánsok: Cysteine
Hidratálók: Inositol
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Amino sav, aminek bőrregeneráló tulajdonsága van.