KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Sicamica, Módosítva: 2017. november 17.

Kategória:   Testápolók

48 órán át mélyen hidratálja és puhábbá varázsolja a bőrt. Azonnal felszívódik, felfrissítve és nyugtatva a bőrt egy kellemes illat kíséretében - már az első használat után

Ár: 700 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: egyszer próbáltam egy borsónyit, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 700 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/MPL automata

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lovecreams

2018. február 14.

KM-box szintén. Szuper kis testápoló. Kellemes, visszafogott az illata, gyorsan beszívódik, hidratál és kevés is elég belőle:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

hógolyó

2018. február 12.

Nem vagyok testápolóhoz szokta. Semmi ilyet nem használok. Nem szeretem, hogy nem szívódnak be. Hát ez nem ilyen! Gyorsan beszívódok, hidratál. Ha szükségem van rá, szívesen nyúlok érte. Számomra az illata is kellemes. És nincs benne parabén. (km bix szerzemény)

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Encssy

2018. január 25.

Nem szeretek testápolózni, utálom az érzést, hogy van valami a bőrömön még ha csak 1-2 percre is, pedig nagyon kéne. KM boxból van és ezt szeretem. Ugyan az illata nem tetszik (szőrtelenítő krémre emlékeztet) és szerintem hamar is fogy, viszont bekenem magam, lépek kettőt az ágyig és be is fekhetek mert beszívódott. Semmilyen utóérzetet nem hagy, és az állaga is tetszik. Nem drága, abszolút megvevős.

Encssy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Szandika12

2018. január 23.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele, bár most szerintem télre gyorsan veszek egy jobban hidratáló testápolót, mert télre nem elég viszont így is puhább tőle a bőr. Ezt inkább majd nyáron használom, imádom hogy gyorsan felszívódik, nincs zsíros bőr érzetem :)

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Emma26

2017. december 30.

Nagyon szeretem. Én is rossz vagyok a testápolásban, egy idő után mindig megfeletkezek róla. De ennek olyan kellemes illata van, meg csak ugy jó érzés vele kenegetni magam. Gyorsan beszívódik, puha lesz a bőröm tőle. Szupi kis krém.

Emma26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Black Fairy

2017. december 20.

Az illatát utálom, de gyorsan felszívódik és kellemesen hidratál...nagyon könnyed, kevésbé száraz bőrre, vagy kevésbé hideg-fűtős időre javasolnám inkább, mert nekem mostanában ez kevés...tavasszal, ősszel, de lehet még nyáron is kedvelni fogom. :D

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

dynuchu

2017. december 13.

Szintén a KM Boxban érkezett hozzám. Én sem vagyok nagy testápolós, de ezzel valahogy esténként jobban ráveszem magam. Nagyon finom illata van számomra és gyorsan beszívódik.

dynuchu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

eszterker

2017. december 8.

Gyorsan felszívódik, kellemes illata van, kevés is elég belőle.

eszterker
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Gyorsan felszívódik, kellemes illata van, kevés is elég belőle.

Izabel

2017. december 8.

Én annyira, de annyira rossz vagyok testápolózásban... Hiába érzem szükségét, rendszeresen elfelejtem, vagy ha kivételesen mégse, akkor fél órát magyarázok a ragacsosság miatt. Nem mondom, hogy ez a testápoló olyan tuti, hogy minden nap háromszor kenem be magam vele, de sokkal-sokkal gyorsabban szívódik fel, mint az eddigiek, és az illata is tetszik. Valamivel gyakrabban emelem le, mint az elődeit. Egy próbát megér!

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Melcsibabyke

2017. november 26.

Számomra nagyon "műnek" hat az egész krém. (Az illata, az állaga, minden.) Talán nyáron jobb lesz... Ilyenkor télen a "nehezebb, zsírosabb" hatású testápolókat kedvelem.

Melcsibabyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak