KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Sicamica, Módosítva: 2017. november 17.

Kategória:   Testápolók

48 órán át mélyen hidratálja és puhábbá varázsolja a bőrt. Azonnal felszívódik, felfrissítve és nyugtatva a bőrt egy kellemes illat kíséretében - már az első használat után

Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom

domjandora11

2018. október 24.

KM-boxos szerzemény! Én sem vagyok igazán a testápolás híve. De fürdések után már rendszeresen próbálom bevetni, szoli és szőrtelenítés után meg mindig. Ez egy csoda! Végre nem kell percekig várni, amíg beszívódik, hanem azonnal. Zöld, frissitő illata van, szerintem nagyon kellemes. Ezzel élmény a testápolás, megfelelően hidratál, engem nem szárít, úgyhogy fel is nyomom az értékelést az én 5 csillagommal.

domjandora11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Szandika12

2018. szeptember 21.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele, bár most szerintem télre gyorsan veszek egy jobban hidratáló testápolót, mert télre nem elég viszont így is puhább tőle a bőr. Ezt inkább majd nyáron használom, imádom hogy gyorsan felszívódik, nincs zsíros bőr érzetem :)

Update: Max epilálás után elhasználom, mert nyugtatja a bőrt, de nem tetszik a szaga túl alkoholosnak tartom, nem hidratál egyáltalán sőt még taláb rosszabb is lesz a bőröm állapota :/

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

zsofiab

2018. augusztus 16.

Nem vennék most már meg Nivea terméket, de a beauty boxban ez volt, tehát kipróbáltam és meglepően jó volt. Annyira azért nem táplál, de nagyon könnyen kenhető és viszonylag hamar be is szívódik. Kellemes az illata, a tipikus Nivea illat kevésbé érezhető benne.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

AngelBeauty

2018. július 17.

Imádom!
Az illata isteni..... *.*
Az állaga kellemesen beszívódik, puha és hidratált lesz tőle a bőröm.

AngelBeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Imádom!
Az illata isteni..... *.*
Az állaga kellemesen beszívódik, puha és hidratált lesz tőle a bőröm.

danyadi77

2018. június 3.

KM boxos szerzemény. Amúgy nem vagyok Nivea párti. Most kezdtem el használni így nyárra, könnyű,gyorsan beszívódik. Hosszútávú hidratálóképességéről még nem tudok nyilatkozni. Nem lenne rossz, de az illata sok. Alapvetően nincs bajom az illatos termékekkel, de ez sok, és semmi köze az aloéhoz. Már-már egy parfüm illatával vetekszik, nem egy enyhe testápoló illat. Meglátjuk...

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

viviennoo

2018. május 24.

Félve vettem meg a Nivea Body Milk után, ugyanis az abszolút nem akart beszívódni. De örülök, hogy megvettem, mert ez hamar beszívódik, hidratál és imádom az illatát. Ehhez a testápolóhoz nyúlok kb minden este, el is fogy lassan, de biztos, hogy újraveszem.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Kremcica

2018. május 23.

Km boxos szerzemény. Sokáig félreraktam mert kerülöm az alkoholos dolgokat, ez pedig tömve van denat. alkohollal. Végül elővettem, bár már az illata érződik az erős alkoholos szag. Elég folyós állagú, cserébe legalább gyorsan beszívodik. De és itt jön a nagy de, nemhogy hidratál de kiszárítja a bőrömet. Nem érzékeny és nincs szükségem extra erős táplálásra (testvajra) de ez fehérre szárított. Fél tubus után félreraktam megint, most gondolkodom hogy kidobjam vagy kitolok vkivel és odaajándékozom. Ez nagyon nem jött be. Inkább a cseresznyefás olajos Nivea, igaz az is alkoholos és csak nyárra jó de az legalább hidratál valamennyire.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Viki9727

2018. május 12.

Az illata nekem fura, kevés elég belőle, hamar beszívja a bőröm. Reggelre nagyon puha lesz a bőröm tőle. A nyugtató hatását nem vettem észre ( nem segített a benőtt, vörös, viszkető szőrtüszőimen)

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Annie25

2018. május 12.

Nagyon jó illata van, megfelelően hidratál és hamar beszívja a bőröm. Tetszik, hogy van benne aloe vera, kellemesen nyugtatja a bőröm. Elképzelhető, hogy újra fogom venni.

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

mllelondres

2018. április 4.

KM-boxban volt és nem fűztem hozzá túl sok reményt, mivel nekem az összes Nivea testápoló vagy túl zsíros vagy semmit nem ér. De ez... csodákat művelt a bőrömmel, egy használattól érezhetően puhább. Nem minden nap használom, hetente egyszer bőrradírozás után, de hihetetlenül jól karban tartja a bőrömet. Biztosan újraveszem.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak