KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Sicamica, Módosítva: 2017. november 17.

Kategória:   Testápolók

48 órán át mélyen hidratálja és puhábbá varázsolja a bőrt. Azonnal felszívódik, felfrissítve és nyugtatva a bőrt egy kellemes illat kíséretében - már az első használat után

Ár: 600 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: egyszer próbáltam egy borsónyit, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Viki9727

2018. május 12.

Az illata nekem fura, kevés elég belőle, hamar beszívja a bőröm. Reggelre nagyon puha lesz a bőröm tőle. A nyugtató hatását nem vettem észre ( nem segített a benőtt, vörös, viszkető szőrtüszőimen)

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Annie25

2018. május 12.

Nagyon jó illata van, megfelelően hidratál és hamar beszívja a bőröm. Tetszik, hogy van benne aloe vera, kellemesen nyugtatja a bőröm. Elképzelhető, hogy újra fogom venni.

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

mllelondres

2018. április 4.

KM-boxban volt és nem fűztem hozzá túl sok reményt, mivel nekem az összes Nivea testápoló vagy túl zsíros vagy semmit nem ér. De ez... csodákat művelt a bőrömmel, egy használattól érezhetően puhább. Nem minden nap használom, hetente egyszer bőrradírozás után, de hihetetlenül jól karban tartja a bőrömet. Biztosan újraveszem.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Rozsaszinponilo

2018. március 28.

Abban egyetértek, hogy hamar bent van a bőrben, de az annyit ér mint halottnak a vitamin.
Legelőször megcsapott az alkoholos szaga, erre csekkoltam a INCI-t, és naná, hogy dobogós helyen van az alkohol. :( Nincsen kifejezetten száraz bőröm, de egy nap alatt kacagva eltűnik, úgyhogy a "48 órás hidratálást" nem az én javaslatomra írták rá a marketingesek.
Kis testápoló olajjal tuningolom, hogy érjen is valamit az a testápolózás, hamár itthon van, kidobni nem fogom.

Nem, soha nem fog kelleni többet.

Rozsaszinponilo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Nem, soha nem fog kelleni többet.

peachyglow

2018. március 19.

Nem vagyok egy nagy testápolózó bajnok sajnos, de próbálom magam rákényszeríteni főleg télen. Eddig a Niveának a Q10-es testápolóját használtam, meg voltam elégedve de hideg időkre kevés. Pont elfogyott és lekaptam ezt a polcról a boltban. Jól helytáll még úgy is, hogy hetente maximum egyszer használom. Gyorsan beszívódik, max egy perc addig egy nagyon picit ragadok is, de egyáltalán nem kibírhatatlan. Jó az illata, nem drága,frissítő érzést ad és kellően hidratál.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

lovecreams

2018. február 14.

KM-box szintén. Szuper kis testápoló. Kellemes, visszafogott az illata, gyorsan beszívódik, hidratál és kevés is elég belőle:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

hógolyó

2018. február 12.

Nem vagyok testápolóhoz szokta. Semmi ilyet nem használok. Nem szeretem, hogy nem szívódnak be. Hát ez nem ilyen! Gyorsan beszívódok, hidratál. Ha szükségem van rá, szívesen nyúlok érte. Számomra az illata is kellemes. És nincs benne parabén. (km bix szerzemény)

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Encssy

2018. január 25.

Nem szeretek testápolózni, utálom az érzést, hogy van valami a bőrömön még ha csak 1-2 percre is, pedig nagyon kéne. KM boxból van és ezt szeretem. Ugyan az illata nem tetszik (szőrtelenítő krémre emlékeztet) és szerintem hamar is fogy, viszont bekenem magam, lépek kettőt az ágyig és be is fekhetek mert beszívódott. Semmilyen utóérzetet nem hagy, és az állaga is tetszik. Nem drága, abszolút megvevős.

Encssy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Szandika12

2018. január 23.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele, bár most szerintem télre gyorsan veszek egy jobban hidratáló testápolót, mert télre nem elég viszont így is puhább tőle a bőr. Ezt inkább majd nyáron használom, imádom hogy gyorsan felszívódik, nincs zsíros bőr érzetem :)

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Emma26

2017. december 30.

Nagyon szeretem. Én is rossz vagyok a testápolásban, egy idő után mindig megfeletkezek róla. De ennek olyan kellemes illata van, meg csak ugy jó érzés vele kenegetni magam. Gyorsan beszívódik, puha lesz a bőröm tőle. Szupi kis krém.

Emma26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak