KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsanna8papp, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Cink-oxidot tartalmaz. Nyugtat és véd a bőrirritáció ellen.

Alkohol-, illatanyag- és tartósítószer-mentes. Bőrbarát pH-értékű. Bőr- és gyermekgyógyászok közreműködésével kifejlesztve. Bőrbarát összetétele klinikailag és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Hatékonyan védi az érzékeny bőrt a irrritációtól, az égető és a viszkető érzést kiváltó tényezőktől. Természetes cink-oxidot tartalmaz, melynek révén hatékonyan nyugtatja és kellemesen hűsíti az irritált bőrt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ojessicat

2016. október 30.

Én személy szerint használom szárazsampon gyanánt, pattanásokra, bőrpirra, irritációra,láb púder helyett..:D finom illata van és kellemesen nyugtat,nem szárit!

ojessicat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Kendralinx

2016. április 9.

Szárítja a bőrt de jó az illata.

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Szárítja a bőrt de jó az illata.

reny

2013. április 25.

nagyon jó, eddig ez a legjobb hintőpor,amit használtam. az illata is isteni! finom baba illatú:)

reny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

zsuzsanna8papp

2012. július 5.

Én epiláláshoz/gyantázáshoz használom. Azonnal megnyugtatja a bőrt. Az allergiás kiütésemre is kipróbáltam, működik!

zsuzsanna8papp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminium Stearate

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!