KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszterdobronte1992, Módosítva: 2017. május 12.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Testápolók

A Nivea Q10 Bőrfeszesítő Testápoló Olaj hatékony formulájának köszönhetően számos bőrproblémára kínál megoldást. Feszesebb bőrérzetet nyújt 2 hét alatt. Egyenletesebb Bőrszínt biztosít. Intenzíven hidratálja a bőrt. Csökkenti a terhességi csíkok látható jeleit.

Joaninha

2017. november 20.

Leszögezem, hogy nem kimondottan kedvelem a testáplóolajokat. Azért vettem meg, mert kismama vagyok és szerettem volna halványítani a már meglévő terhességi csíkokon, illetve elkerülni a viszkető bőr érzetét és az új csíkok kialakulását. Egyébként sokat segít a termék, valóban halványítja csíkokat, de valahogy mégsem hidratál eléggé, van hogy még azután is húzódik a bőröm, hogy beolajoztam magam. Továbbá nagyon nehezen szívódik be és foltot hagy a ruháimon, amit kimondottan nem szeretek, emiatt csak este tudom használni. Az illata eleinte kellemes, de reggelre olyan büdös olaj szagom lesz tőle. Nem rossz, de nem az igazi.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil