KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Krémmánia Kedvencek a -től
Amargant

2017. május 6.

Frissítő, kellemes, nyarat idéző illata van, jól habzik, nem szárít (bár azért nekem kell testápolóznom utána), egész jó az ára, szerintem újravásárlós termék lesz.

Amargant
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Katsura

Korcsoport: < 18
2017. április 21.

Csodás illat, hidratál, friss érzetet ad. Szeretem. :)

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 21.

Csodás illat, hidratál, friss érzetet ad. Szeretem. :)

csillagpor1008

2017. április 15.

Még régebben használtam és nagyon szerettem! Jól tisztít,az illata finom,frissítő. Testápolóznom kellett utána,dehát melyik tusfürdő után nem.:)

csillagpor1008
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 15.

sarkanyjulia

2017. április 11.

Imádtam :) Sokszor került a kosaramba és a jövőben is újra fogom vásárolni.

sarkanyjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Imádtam :) Sokszor került a kosaramba és a jövőben is újra fogom vásárolni.

Daisyyy

2017. április 4.

Már nagyon sokszor vettem újra, nagyon szeretem. Finom illata van és jó a minősége minden szempontból.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 4.

PHajnal

2017. március 27.

Nagyon jó illata van, fincsi, krémes, jól habzó tusfürdő, az egyik kedvencem. :)

PHajnal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

hivettivy

2017. március 6.

Harapnivaló narancs illata van ,imádok vele fürödni. Most ő a kedvenc :D amúgy tartós is! Eggyel alattam Mariliisa mindent leírt ami lényeg.

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Mariliisa

2017. február 4.

Isteni illata van, nagyon jó az ára, az állaga jó, ugyanannyi elég belőle, mint más tusfürdőkből, nem szárít.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

husee

2017. január 15.

Ár-érték arányban ötös, az illata is nagyon jó, és puha lesz tőle a bőröm.

husee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Ár-érték arányban ötös, az illata is nagyon jó, és puha lesz tőle a bőröm.

timicsoki

2017. január 8.

Nagyon jó az illata, főként ez ragadott magával. A textúrája krémes, puhábbnak is érzem a bőröm tőle. Kicsit talán többet használok belőle mint más tusikból. Épp a kísérletezős fázisomban vagyok, és próbálgatom a különböző termékeket, de lehet hogy ő lesz az, aki újraveszek.

timicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!