KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Meloca

2017. szeptember 19.

Az illatát imádom! Nem kell belőle sok, jól habzik. Kedvenc!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Az illatát imádom! Nem kell belőle sok, jól habzik. Kedvenc!

AzAKismacska

2017. augusztus 31.

Kellemes állagú, jó illatú.
Tusfürdő lèvèn a habzása, illat-tartása mèrsèkelt. Tudja, amit kell. Hidegebb tavaszi, őszi napok forróvizes lazulásaihoz kiváló.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Kellemes állagú, jó illatú.

dechertadel

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 31.

Nekem valahogy a Niveás tusfürdőknél mindig olyan érzésem van, mintha zuhanyzás közbeni testápolót használnék, annyira krémes, és selymes érzetet hagy a bőrömön.
Puhítja és egyáltalán nem szárítja.
Bár a simának az illata a legfinomabb.

dechertadel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Puhítja és egyáltalán nem szárítja.
Bár a simának az illata a legfinomabb.

nikolett

2017. augusztus 29.

Nem rossz, de nekem a sima jobb.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nem rossz, de nekem a sima jobb.

edi01

2017. augusztus 4.

Nagyon szeretem a dove-hoz hasonloan egy kremes lany borpuhito tusfurdorol van szo ami nem szaritja a bort sem es nagyon finom az illata is

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

deluxchocolate

2017. július 31.

Egyik kedvenc tusfürdőm! Nagyon tetszik az illata, nagyon találó volt régebben, amikor happy néven futott. Tényleg olyan boldogság illata van, és nem szárítja a bőrt.

deluxchocolate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Sisszy

2017. július 9.

Krémes, jól habzik és nem szárítja a bőröm. Narancsos illatát nem sokáig érzem a bőrömön, jó kis tusi, de semmi extra, nem hiszem, hogy újraveszem.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

bardo

2017. június 25.

Finom illat, krémes hab, gyengéd a bőrhöz. Szeretem és újra veszem:)

bardo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Finom illat, krémes hab, gyengéd a bőrhöz. Szeretem és újra veszem:)

Amargant

2017. május 6.

Frissítő, kellemes, nyarat idéző illata van, jól habzik, nem szárít (bár azért nekem kell testápolóznom utána), egész jó az ára, szerintem újravásárlós termék lesz.

Amargant
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Katsura

Korcsoport: < 18
2017. április 21.

Csodás illat, hidratál, friss érzetet ad. Szeretem. :)

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 21.

Csodás illat, hidratál, friss érzetet ad. Szeretem. :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!