KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Krémmánia Kedvencek a -től
Mariliisa

2017. február 4.

Isteni illata van, nagyon jó az ára, az állaga jó, ugyanannyi elég belőle, mint más tusfürdőkből, nem szárít.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

husee

2017. január 15.

Ár-érték arányban ötös, az illata is nagyon jó, és puha lesz tőle a bőröm.

husee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Ár-érték arányban ötös, az illata is nagyon jó, és puha lesz tőle a bőröm.

timicsoki

2017. január 8.

Nagyon jó az illata, főként ez ragadott magával. A textúrája krémes, puhábbnak is érzem a bőröm tőle. Kicsit talán többet használok belőle mint más tusikból. Épp a kísérletezős fázisomban vagyok, és próbálgatom a különböző termékeket, de lehet hogy ő lesz az, aki újraveszek.

timicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

arendasnikolett

2017. január 8.

Kellemes narancsos illat és tápláló textúra.Csillagos 5-ös! :)

arendasnikolett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Kellemes narancsos illat és tápláló textúra.Csillagos 5-ös! :)

Elinor95

2017. január 4.

Isteni az illata, nagyon szeretem. Már majdnem elhasználtam egy teljes flakonnal. Nem szárítja a bőröm, tusolás után üdének és selymesnek érzem a bőrömet, ami elég sokáig kitart a nap további részében is. Kicsit folyósabb,mint egy átlag krémtusfürdő, de számomra nem zavaró. Én biztosan újra fogom venni,mert nagyon megszerettem!

Elinor95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

zonga

2016. december 31.

Karácsonyra kaptam, csak pár napja használom, így a tartós használatról nem tudok nyilatkozni. Nekem is tetszik, kellemes az illata, állaga, a flakonja, az ára is baráti. Jól habzik. Kicsit tejszerű az állaga, ez nekem kicsit fura, de nem zavaró. Talán csak annyi, hogy emiatt kicsit többet használok egy-egy alkalommal belőle, mint egy sűrűbb tusfürdő esetén.
Lehet, hogy fogok még venni belőle.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Lehet, hogy fogok még venni belőle.

Angyalkaja

Korcsoport: < 18
2016. december 29.

Tartós illat, nem szárít.

Angyalkaja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 29.

Tartós illat, nem szárít.

TheUltimatePizzacat

2016. december 24.

Imádom, az illata mennyi és fürdés után még órákig szoktam érezni a bőrömön. :)

TheUltimatePizzacat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Imádom, az illata mennyi és fürdés után még órákig szoktam érezni a bőrömön. :)

timeadombi

2016. december 14.

Nekem ez a kedvencem, többször is újravettem.

timeadombi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Nekem ez a kedvencem, többször is újravettem.

Linuxo

2016. október 26.

Álom ez a tusfürdő. Az elmúlt 6 évben folyamatosan újra vettem. Fantasztikusan krémes, dúsan habzó. Fenséges az illata.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!