KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

marysidehouse95

2018. november 16.

Nagyon finom illata van, és ápolja a bőrt is, nem szárítja ki.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Nagyon finom illata van, és ápolja a bőrt is, nem szárítja ki.

heniko90

2018. november 16.

Nagyon jó testápoló, mert tartós az illata és nagyon jól habzik, nekem egyik kedvencem, de az összetevői miatt csak 4 csillagos.

heniko90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

dio14

2018. november 15.

Imádom az illatát, viszonylag tartós is. A bőrömet szerencsére túlzottan nem szárítja, de elķél mellé egy jó testápoló. Jó kis tusfürdő, mint általában az összes Nivea, párszor újravettem már.

dio14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Destinyh

2018. november 4.

Kedvenc tusfürdőm.:) Imádom az illatát, a használata után puhának érzem a bőröm, egyáltalán nem szárít. Ráadásul nagyon jól habzik. Mindenkinek ajánlom!;)

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Jujuci

2018. szeptember 26.

Finom az illata, jól habzik, olcsó! nem sok tusfürdőt veszek újra, nagyon szeretem őket váltogatni, de ezt most vettem negyedszerre :)

Jujuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Jòl hidrotàl ès nagyon jò tartòs az illata

Vargadrienn123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Jòl hidrotàl ès nagyon jò tartòs az illata

AzAngie

2018. szeptember 17.

Imádom! Finom, friss citrusos az illata és nem szárítja a bőrömet. Évek óta használom, mindig ott lesz a fürdőben a helye. :) Már a lakótársam is ezt használja, amióta kipróbálta az enyémet. ;)

AzAngie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

sancs

2018. szeptember 12.

Az évek alatt már sokszor újra vettem, főleg nyáron. Nagyon szeretem az illatát, olyan frissítő citrusos. Főleg nyáron szoktam használni. Egyik kedvenc termékem.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

MinnieBaba

2018. augusztus 17.

Imádom az illatát!😍 Nyáron imádok vele tusolni, felfrissít az illata, puhának és hidratáltnak érzem fürdés után a bőrömet tőle! Nálam pár éve újravevős termék! 😊

MinnieBaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

anettanna95

2018. augusztus 14.

Évek óta minden tusolás után viszketett a bőröm, annyira kiszárították a különféle tusfürdők. Amióta rátaláltam a Nivea tusfürdőkre, ez a problémám teljes mértékben megoldódott! Imádom! Igazából bármelyik illatához írhatnám ezt a véleményt, de talán ez a kedvencem. Bár az illatuk rajtam nem tartós, így is jár nekik a 5*, semmire nem cserélném le! <3

anettanna95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!