KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

juditka70

2018. január 6.

Nem vagyok nagyon oda a magyar változat Nivea termékeiért,de ő azért kedvencem. Ebben a téli időben a legideálisabb használni a kellemes narancsos illata miatt ,és remekül hidratálja a bőrt. A Nivea márka termékeinek a német változata sokkal jobb, amit a Müllerben szoktam megvenni.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

adri4488

2017. december 26.

egyik kedvencem, kellemes illat, nagyon jó hidratálás

adri4488
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

egyik kedvencem, kellemes illat, nagyon jó hidratálás

Dreamgirl

2017. december 20.

Nagyon szeretem, engem a Fantára emlékeztet az illata. Nagy kedvenc az is, ez is :)

Dreamgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

FrauNika

2017. november 28.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt! Kellemes állag, kellemes illat igazán szeretem ebben a hideg időben!

FrauNika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Linuxo

2017. november 17.

Álom ez a tusfürdő. Az elmúlt 6 évben folyamatosan újra vettem. Fantasztikusan krémes, dúsan habzó. Fenséges az illata. Igazi téli tusfüdő. Nagyon ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

peachyglow

2017. november 4.

Ez és a kókuszos változat a kedvencem ebből a termékcsaládból. Az illata isteni, nagyon jó az állaga és imádom én is és a bőröm is. Ezt nyáron szeretem használni mert olyan frissítő, hidegebb időkre a kókuszosat jobban kedvelem.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

kritta

2017. szeptember 28.

Nagyon jól érezni a narancs illatát, bár egy picit könnyen elillan. Kellemesen krémes.

kritta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

szabokapetike

2017. szeptember 24.

Olyan mint egy narancsos joghurt lenne, elképesztő illata van.

szabokapetike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Olyan mint egy narancsos joghurt lenne, elképesztő illata van.

Meloca

2017. szeptember 19.

Az illatát imádom! Nem kell belőle sok, jól habzik. Kedvenc!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Az illatát imádom! Nem kell belőle sok, jól habzik. Kedvenc!

AzAKismacska

2017. augusztus 31.

Kellemes állagú, jó illatú.
Tusfürdő lèvèn a habzása, illat-tartása mèrsèkelt. Tudja, amit kell. Hidegebb tavaszi, őszi napok forróvizes lazulásaihoz kiváló.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Kellemes állagú, jó illatú.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!