KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Katalin17

2017. október 9.

Finom az illata és jól hidratál :-)

Katalin17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Finom az illata és jól hidratál :-)

dorottya96

2017. október 5.

Nekem nagyon nem vált be. Ugyan olyan kis semmitérő, mint a 300ft-os balea. Hidratált bőrt ígér, de nekem utána még szárazabb mint volt. A dove tusfürdőit nem éri utol... az illata meg hamar elillan.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

anettanna95

2017. szeptember 6.

Mennyi éven át küszködtem a fürdés utáni viszkető bőrtől... nem tudtam megmaradni egy helyben farmernadrágban, mert annyira irritálta a viszkető bőrömet. Rengeteg tusfürdőt, szappant kipróbáltam, de csak egyre rosszabb lett. Aztán az egyik barátnőm ajánlotta a Nivea tusfürdőt, másnap vettem is egyet, és azóta is mindig csak ezt a márkát veszem újra. Imádom az összes illatot, ami van belőle, lényegében bármelyikhez írhattam volna ezt a kommentet, mert hihetetlenül jók! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Ja, és borotváláshoz is ezt szoktam használni, sokkal jobb mint bármelyik borotvahab!
Csillagos ötös! :)

anettanna95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Csillagos ötös! :)

norc

2017. augusztus 6.

Az illatával vett le a lábamról! Nagyon finom, üde! Ezentúl pedig hozzá a Nivea tusfürdőktől elvárt állagot, minőséget!

norc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

PrincessRevenda

2017. augusztus 4.

Bársonyos rózsaszirmok és krémes állagú tej találkozása. Igazán kényeztető, hidratáló tusfürdőről van szó. Testápoló nélkül is bőven elegendő.

PrincessRevenda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

dalmuska

2017. augusztus 2.

Imádom a Nivea tusfürdőit, ez a kedvencem! Krémes állagú, jól habzó termék, sokáig elég, és az illata valami elképesztő! Használata után a bőröm nem szárad ki, hanem még selymesebb lesz. Az illata nem mű rózsaillat, hanem igazi finom, kellemes lágy rózsa, ami fürdés után még sokáig érezhető a bőrömön.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

MrsBean

2017. augusztus 1.

Hát nem igaz, h micsoda illata van....☺☺👸👸 ölelgetni való, tiszta, puha illat. Imádom. Utána egyszercsak azt veszem észre h szaglászom a karomat 😃 a szokott Nivea tusi minőség. Pamaccsal jól habzik és krémes, kiadós. Nem szárít

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Rainbowgirl14

2017. július 13.

Tetszik az állaga, krémes és jól habzik. A bőrömet nem szárította, viszont puhább sem lett tőle. Az egyetlen negatívuma, hogy az illata nekem kissé émelyítő.

Rainbowgirl14
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 13.

Regeri

2017. július 11.

Imádom az illatát :) ,jól tisztít.

Regeri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Imádom az illatát :) ,jól tisztít.

Ennie86

2017. július 9.

Lassan az összes nivea tusfürdő készletet kipróbálom. :) Most épp rá esett a választásom. Imádom az illatát. Diszkréten ölel körül a rózsa illat fürdés közben. Nagyon krémes habja van. :) Imádom!

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.