KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Katalin1211

2018. november 12.

Az illata nagyon megfogott, jelenleg is ezt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, Nem szárítja a bőrömet egy kicsit sem.

Katalin1211
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Szandika12

2018. november 12.

Állagra nagyon jó, kellemes használni, Az illata számomra nem rózsa illat, nagyon enyhe púderes valami inkább. Elhasználom, de valószínű nem veszem újra, 440 ft-ért megérte. :)

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

nagyheni92

2018. november 11.

Én semmilyen rózsát nem érzek benne, hanem vmi teljesen mást, amit nem tudok beazonosítani, de jó amúgy! És jól habzik, nem hagy olajos utóérzetet! Kellemes volt vele a tusolás! Később tuti újra veszem

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

csill87

2018. november 10.

Sajnos update-elnem kell :( Nagyon kellemetlen érzetű, és viszket tőle a bőröm, irritált órákon keresztül. Ráadásul volt vagy 2 hét, mire rájöttem, hogy ettől van, mert többféle tusit használok egyszerre. Sajnálom, mert az illata nagyon finom. De így sajnos pénzkidobás, elhasználni nem fogom ez biztos.

Kicsit sem rózsa illata, ezért is vettem meg. De nagyon finom, elegáns, puha illat. Ha nem látom itt, hogy milyen népszerű, és azt is, hogy nem rózsa illatú, biztos nem próbálom ki, de így új kedvencem lett :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Evee88

2018. október 7.

Régebben a sima niveát használtam, aztán mikor nem volt az üzletben a fent említettnek a limitált kiadására esett a választásom. Eléggé válogatós vagyok tusfürdőknél is, mivel a bőrömmel együtt az orrom is érzékeny.. első használat után olyan kellemes csalódás ért, hogy egyből beszereztem pluszban még pár darabot. Mikor elfogytak, akkor már a boltokban nem lehetett kapni, elkeseredtem.. majd kiderült, hogy az bizony ennek a limitált csomagolású változata volt. :)) Meglepődtem, mert alapból a neve miatt meg sem próbáltam volna, mert nem szeretem a rózsát - amit amúgy egyátalán nem érezni.
Azóta csak ezt használom, a bőrömet nem irritálja, jó az állaga, kevés is elég belőle, finom illatú, sokáig érezni.
Nem drága, sokszor van akcióban, imádom! :)

Evee88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Nem drága, sokszor van akcióban, imádom! :)

Valerie13

2018. szeptember 29.

Nagyon jó illata van. Hát valami allergén anyagot tartalmazhat mert az első pár használat után kipirosodott tőle a bőröm de ez a tünet egy idő után nem jelentkezett többet. Összességében megérte, naptejet könnyen le lehetett vele mosni, de nem feltétlen venném újra.

Valerie13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Nagyon jò illatù hidrotàlò tusfürdő.Mindig ùjraveszem

Vargadrienn123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Nagyon jò illatù hidrotàlò tusfürdő.Mindig ùjraveszem

JErzsi

2018. augusztus 31.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Jól habzik, nem szárít, az illata valami mennyei, ami még órákig a bőrömön marad.

JErzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

kispajkos

2018. augusztus 26.

Az illata miatt szoktam újravenni. Semmi extrát nem tud, de mégis szeretem. Nem szárít, jól habzik, jó az állaga.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

asszembocicsoki

2018. augusztus 22.

Szkeptikus vagyok a nagy márkák termékeivel szemben, inkább a természetesebb összetevőjű/dermokozmetikai termékek jöttek be eddig. Mostanában gyakorlatilag mindentől viszket az amúgy is száraz bőröm, végső elkeseredésemben már babafürdetővel próbálkoztam. A legutóbbi vásárlásnál megláttam ezt és bekapcsolt a hatodik érzékem, hogy ez kell most nekem. És tényleg! Hosszú ideje nem volt ennyire puha a bőröm fürdés után és még másnap reggelre sem jött elő a viszkető, száraz bőröm! Az illata is csodás, nem öregasszonyos-rózsás. :)

asszembocicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.