KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Krémmánia Kedvencek a -től
bluesky87

2017. május 30.

Igazán nőies, finom illata van, amit még órákkal zuhanyzás után is érezni. A hidratáló képessége is megfelelő, puha, selymes lesz tőle a bőröm! Elég érzékeny bőröm van egyébként, szerencsére az összetevőit is jól tolerálja, úgyhogy mindenképp megtartom! Már sokadik alkalommal vettem újra, muszáj ezt az illatot éreznem zuhanyzás közben, jobb lesz a kedvem is :) Az ára mondjuk picit borsos, de ár-érték arányt tekintve még így is megéri. Főleg, ha a drogériákban éppen akciósan lehet beszerezni!

bluesky87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Luna1024

2017. május 30.

Friss - 2017. május 30.:
Nem, nemcsak a Niveából a kedvencem, hanem a valaha volt legjobb tusfürdő, amit használtam. :D Az illata továbbra is hosszantartó, extranőies és fantasztikus rózsás-édesmandulás, a bőrömön bársonyos érzetet hagy, nem szárít! Ez több, mint amit akármelyik mostanában próbált tusfürdő tudott produkálni nálam... Egyszerűen imádom, nem kísérletezek tovább: ezt veszem újra, ameddig csak lehet! :D :)

2016. július 10.:
Mindig olyan hosszan írok tusfürdőkről, mert szeretem őket, bocsi. :D Most kicsit rövidebb leszek: ez az egyik kedvencem a niveások közül, meg egyébként is, többször újravettem, és még szeretném is. Az illata fogott meg: az egyik legnőiesebb illatú tusfürdő, amit használtam, nagyon kellemes, édes, de szerintem nem tolakodó. Sokáig érződik, és én ezt nagyon szeretem. :) Jól hidratál, másnap is selymes tőle a bőröm, tehát hosszútávú a hatása, kevés kell belőle, jól habzik, viszonylag sokáig elég. Az ára - ha a többi márkához viszonyítjuk - átlagos, lehetne olcsóbb, de legalább betartja, amit ígér, sőt. :) 5 csillag, ajánlom. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Friss - 2017. május 30.:

2016. július 10.:

Tulipan06

2017. május 27.

Imádom a Nivea illatát. De vmiért csíp :((( Sebeket, érzékenyebb részeket csípi :(

Tulipan06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

Rebuska

2017. május 25.

Nagyon szeretem, mint minden Nivea terméket. Fincsi puha es illatos lesz a bőröm.

Rebuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

tdobos

2017. május 9.

Nagyon szeretem a rozsa illatu kozmetikumokat es a Nivea termekeket is altalaban. Az egyik kedvenc tusfurdom, tobbszor ujra vettem mar. Kellemesen selymes erzes vele furodni, az illata nem az a tipikus tea rozsa, de nagyon jo viragos. Jol tisztit es hidratal, nem okozott irritaciot. Az egyik kedvencem a Nivea tufurdok kozul.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Helene

2017. május 2.

Pár éve hogy használtam ezt a tusfürdőt. Akkor kellemes élményt nyújtott. Lággyá és selymessé varázsolta a bőrömet. Valamiért nem vettem újra és feledésbe merült. Ma már nem venném újra, mert áttértem a természetes natúr termékekre.

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

doreszka94

2017. április 14.

Sosem szerettem a rózsás illatokat, de most tavasszal elkapott a virág illat mánia, így a virágos parfüm mellé szerettem volna egy hozzá illő tusfürdőt, testápolót. Tusfürdőből ezt választottam, nem igazán az a tipikus rózsás illata van, de nagyon kellemes, megtetszett. Jó állaga van, kellemes habot csinál. Nem szárítja a bőröm és sokáig éreztem tusolás után magamon. Sok Nivea tusit próbáltam már, de most ez lett a kedvenc közülük, tavasszal-nyáron biztos hogy újra veszem még.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Magnolieae

2017. április 10.

Édes, mandulás illata van. A rózsát nem igazán értem a dobozon, mert engem egyáltalán nem emlékeztet az illata rá, ami általában kissé émelyítően szokott megjelenni a termékekben. A selymességéről még nem tudok nyilatkozni (hosszabb távon tesztelem), de mint a többi Nivea, ez is jó a száraz bőrre, nem szárít, nem irritál. Jó minőségű termék.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

esztikhlm

2017. április 4.

Kb. 5 éve kaptam a Mamámtól karácsonyra. Akkor nagy volt a szerelem, de aztán annyi új terméket próbáltam, hogy feledésbe merült. Addigra már el is felejtettem, hogy pontosan melyik Nivea tusi volt rám ilyen hatással. Szerencsére Ő nem, ezért tavaly karácsonykor újra megkaptam, és mivel még csak most került rá a sor, rájöttem, hogy miért is szerettem annyira. Kellemes az illata, pedig magamtól sosem vennék olyan terméket, amin rózsa van, mert bár lehet, hogy rosszul gondolom, de nekem ezek mindig olyan 'öreges' dolgok.. Sokáig érezni a bőrön a nem túl tolakodó, mégis viszonylag erős illatát, hidratál, jól habzik, és árban sem vészes... Újraveszem, nehogy megint elfelejtsem..

esztikhlm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Pantene

2017. március 27.

A kedvencem!!! :)

Pantene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

A kedvencem!!! :)

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.