Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Nagyon jò illatù hidrotàlò tusfürdő.Mindig ùjraveszem

Vargadrienn123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Nagyon jò illatù hidrotàlò tusfürdő.Mindig ùjraveszem

JErzsi

2018. augusztus 31.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Jól habzik, nem szárít, az illata valami mennyei, ami még órákig a bőrömön marad.

JErzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

kispajkos

2018. augusztus 26.

Az illata miatt szoktam újravenni. Semmi extrát nem tud, de mégis szeretem. Nem szárít, jól habzik, jó az állaga.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

asszembocicsoki

2018. augusztus 22.

Szkeptikus vagyok a nagy márkák termékeivel szemben, inkább a természetesebb összetevőjű/dermokozmetikai termékek jöttek be eddig. Mostanában gyakorlatilag mindentől viszket az amúgy is száraz bőröm, végső elkeseredésemben már babafürdetővel próbálkoztam. A legutóbbi vásárlásnál megláttam ezt és bekapcsolt a hatodik érzékem, hogy ez kell most nekem. És tényleg! Hosszú ideje nem volt ennyire puha a bőröm fürdés után és még másnap reggelre sem jött elő a viszkető, száraz bőröm! Az illata is csodás, nem öregasszonyos-rózsás. :)

asszembocicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Noyko

2018. augusztus 17.

Nagyon kellemes az illata. Jól teljesíti azt, amit egy tusfürdőnek tudnia kell. A Nivea egy megbízható márka! :)

Noyko
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

sgabii95

2018. augusztus 14.

Nagyon jó illata van. Nem szárít, puha- selymes bőr.

sgabii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nagyon jó illata van. Nem szárít, puha- selymes bőr.

zsuzsi1015

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 13.

Eddigi legjobb tusfürdőm. Az illata valami isteni! Imádom benne azt, hogy másnap reggel is érzem a bőrömön az illatát és puha is. Szerintem szuper termék! Tuti újra veszem!

zsuzsi1015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

szilvia.bano

2018. augusztus 1.

Szerettem ezt a tusfürdőt, jól habzik, táplálja a bőrt, tartós az illata, bár nekem kicsit édes. A mandulatejet érzem benne, a rózsát kevésbé.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

MalinaZs

2018. július 21.

Nagyon finom púder illatú tusfürdő, mely a fürdés után is sokáig érezhető a bőrön.

MalinaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

NoemiToth

2018. június 28.

Imádom a "testápoló érzésű" tusfűrdőket. Ez az illat meg mennyei. 5 csillag

NoemiToth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Imádom a "testápoló érzésű" tusfűrdőket. Ez az illat meg mennyei. 5 csillag

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.