KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

tdobos

2017. május 9.

Nagyon szeretem a rozsa illatu kozmetikumokat es a Nivea termekeket is altalaban. Az egyik kedvenc tusfurdom, tobbszor ujra vettem mar. Kellemesen selymes erzes vele furodni, az illata nem az a tipikus tea rozsa, de nagyon jo viragos. Jol tisztit es hidratal, nem okozott irritaciot. Az egyik kedvencem a Nivea tufurdok kozul.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Helene

2017. május 2.

Pár éve hogy használtam ezt a tusfürdőt. Akkor kellemes élményt nyújtott. Lággyá és selymessé varázsolta a bőrömet. Valamiért nem vettem újra és feledésbe merült. Ma már nem venném újra, mert áttértem a természetes natúr termékekre.

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

doreszka94

2017. április 14.

Sosem szerettem a rózsás illatokat, de most tavasszal elkapott a virág illat mánia, így a virágos parfüm mellé szerettem volna egy hozzá illő tusfürdőt, testápolót. Tusfürdőből ezt választottam, nem igazán az a tipikus rózsás illata van, de nagyon kellemes, megtetszett. Jó állaga van, kellemes habot csinál. Nem szárítja a bőröm és sokáig éreztem tusolás után magamon. Sok Nivea tusit próbáltam már, de most ez lett a kedvenc közülük, tavasszal-nyáron biztos hogy újra veszem még.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Magnolieae

2017. április 10.

Édes, mandulás illata van. A rózsát nem igazán értem a dobozon, mert engem egyáltalán nem emlékeztet az illata rá, ami általában kissé émelyítően szokott megjelenni a termékekben. A selymességéről még nem tudok nyilatkozni (hosszabb távon tesztelem), de mint a többi Nivea, ez is jó a száraz bőrre, nem szárít, nem irritál. Jó minőségű termék.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

esztikhlm

2017. április 4.

Kb. 5 éve kaptam a Mamámtól karácsonyra. Akkor nagy volt a szerelem, de aztán annyi új terméket próbáltam, hogy feledésbe merült. Addigra már el is felejtettem, hogy pontosan melyik Nivea tusi volt rám ilyen hatással. Szerencsére Ő nem, ezért tavaly karácsonykor újra megkaptam, és mivel még csak most került rá a sor, rájöttem, hogy miért is szerettem annyira. Kellemes az illata, pedig magamtól sosem vennék olyan terméket, amin rózsa van, mert bár lehet, hogy rosszul gondolom, de nekem ezek mindig olyan 'öreges' dolgok.. Sokáig érezni a bőrön a nem túl tolakodó, mégis viszonylag erős illatát, hidratál, jól habzik, és árban sem vészes... Újraveszem, nehogy megint elfelejtsem..

esztikhlm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Pantene

2017. március 27.

A kedvencem!!! :)

Pantene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

A kedvencem!!! :)

BlindedByLipstick

2017. január 27.

Karácsonyi ajándék részeként kaptam, azóta elhasználtam, de magamtól nem fogom megvenni. Az illata nagyon tartós, aminek örültem is és nem is. Nekem a rózsa és a mandula külön-külön is erős illatnak számít, együtt pedig, ebben a tusfürdőben már a gejl határát súrolta. Négy-öt zuhanyozás után szoktam csak hozzá, viszont itthon tetszett mindenkinek már az elejétől fogva. A bőrömet nem szárította, de nem is éreztem hidratáltnak, tulajdonképpen semmit nem csinált vele.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

orsi0210

2017. január 7.

Az egyik legjobb tusfürdő, amit valaha használtam!!! Az illata isteni, és viszonylag sokáig érezhető a bőrön, valamint tényleg krémes, selymes az állaga, amely fürdés után is megmarad. Felér egy jó testápoló hatásával is.

orsi0210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

baliccu

2017. január 3.

Általában nem szoktak tetszeni a rózsa illatú krémek, így eszembe se jutott hogy egyáltalán megszagoljam. Pár hónapja párom ezzel lepett meg, azóta ez a kedvenc tusfürdőm. Isteni az illata, mondhatni elegáns, illetve használata után nekem is selymes lesz tőle a bőröm. Szeretek tusfürdőkkel kísérletezni, mindig mást használni, de ezt mindig újra veszem.

baliccu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Banszky

2016. december 31.

Isteni illata van,szeretem a krémességét és még egy picit tusi után is érződik. Hidratál ráadásképp így azon kevés tusfürdők közé tartozik amit újra is vennék.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.