KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Moniko

2018. február 20.

Nálam örök kedvenc, de hogy ne unjam meg csak időnként veszem újra, olyankor viszont újra és újra beleszeretek :D
Finom édes illata van és hidratál is :)

Moniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Finom édes illata van és hidratál is :)

xfxff349

2018. január 2.

különleges, semmihez sem (még a rózsához sem) hasonlítható illata van. Viszonylag tartós az illata a bőrön. A többi tekintetben pedig tipikus Nivea tusfürdő

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

kozsu

2017. december 31.

Jó át, kellemes illat. Újra veszem.

kozsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

Jó át, kellemes illat. Újra veszem.

mandyy

2017. november 27.

Nekem sajnos nem jött be az illata fürdés közben, túl mű. Viszont nagyon jól hidratál. Szerintem maradni fogok a márkánál, de másik illattal.

mandyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

sheilaa

2017. november 17.

Nagyon kellemes illata van, újravevős. :)

sheilaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Nagyon kellemes illata van, újravevős. :)

Mistral

2017. november 10.

Kellemes illatú, jól hidratáló. Ár-érték arányban tökéletes.

Mistral
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Kellemes illatú, jól hidratáló. Ár-érték arányban tökéletes.

Katalin17

2017. október 9.

Finom az illata és jól hidratál :-)

Katalin17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Finom az illata és jól hidratál :-)

dorottya96

2017. október 5.

Nekem nagyon nem vált be. Ugyan olyan kis semmitérő, mint a 300ft-os balea. Hidratált bőrt ígér, de nekem utána még szárazabb mint volt. A dove tusfürdőit nem éri utol... az illata meg hamar elillan.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

anettanna95

2017. szeptember 6.

Mennyi éven át küszködtem a fürdés utáni viszkető bőrtől... nem tudtam megmaradni egy helyben farmernadrágban, mert annyira irritálta a viszkető bőrömet. Rengeteg tusfürdőt, szappant kipróbáltam, de csak egyre rosszabb lett. Aztán az egyik barátnőm ajánlotta a Nivea tusfürdőt, másnap vettem is egyet, és azóta is mindig csak ezt a márkát veszem újra. Imádom az összes illatot, ami van belőle, lényegében bármelyikhez írhattam volna ezt a kommentet, mert hihetetlenül jók! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Ja, és borotváláshoz is ezt szoktam használni, sokkal jobb mint bármelyik borotvahab!
Csillagos ötös! :)

anettanna95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Csillagos ötös! :)

norc

2017. augusztus 6.

Az illatával vett le a lábamról! Nagyon finom, üde! Ezentúl pedig hozzá a Nivea tusfürdőktől elvárt állagot, minőséget!

norc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.