KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Edina1313

2018. május 20.

Nagyon szeretem, valami isteni az illata, akció keretében 499ft-ért jutottam hozzá darabjáért! Nekem megérte, friss illat, nem irritál, hidratál is! Egyik kedvenc tusfürdőm!

Edina1313
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Tirana

2018. május 15.

Imádom! Nagyon finom az illata, nem szárít.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Imádom! Nagyon finom az illata, nem szárít.

dorimeow

2018. május 11.

Imádom az illatát, egyátalán nem szárít!😊 Kár , hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

dorimeow
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

javi

2018. május 6.

Nagyon szeretem a virágos illatokat, ezért választottam ezt. Inkább olyan frissítő-rózsa illata van. Krémes, de folyékony (nem olyan tömör mint pl. egy krémes Dove tusfürdő). Kellemes használni.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

vadjacsa

2018. március 29.

Magyon finom illata van, és jó krémes! Nem szárít annyira, mint egyes tusfürdők..

vadjacsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

armillla

2018. március 29.

Elég érzékeny a bőröm, ezért nem mindegy, milyen tusfürdőt használok. Ez a rózsás-mandulás nivea nagyon jól bevált, finom illata van, nem irritálja és nem is szárítja a bőröm, szeretem a krémes állagát és az illata is sokáig megmarad. Évszaktól függetlenül mindig jólesik ezzel zuhanyozni :)

armillla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

szukhentrunk

2018. március 27.

Az egyik legjobb tusfürdő!!!!

szukhentrunk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Az egyik legjobb tusfürdő!!!!

clevergirl

2018. március 24.

Kellemes illata van, jól habzik. Szerencsére nem szárít. Viszont tusolás után hamar elillan az illata. Nem rossz, de nem is kiemelkedő. Nem fogom újravenni. Parabének vannak benne. Maradok a bevált márkámnál.

clevergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Odri

2018. március 12.

Az illata miatt veszem, nekem az 5 csillag. A bőröm mindentől kiszárad, nem egy tusfürdőtől várom el, hogy javítson rajta valamennyit, úgyhogy hidratáló képességét nem veszem figyelembe.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

pattelin

2018. március 5.

Nagyon szeretem az illatát, ami tusolás után is megmarad! Az állaga lágy, krémes! Abszolut 5-ös! :)

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.