KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

eszta

2019. január 12.

Ez a kedvenc Nivea tusfürdőm. Szuper illat, szuper puha bőr az eredmény!

eszta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Ez a kedvenc Nivea tusfürdőm. Szuper illat, szuper puha bőr az eredmény!

Diko84

2019. január 8.

Nagyon kellemes illata van, nem szárítja a bőrt, jól habzik, sokáig elég, finom krémes állagú, nem kell utána testápolót használni.

Diko84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Doci0331

2018. november 27.

A Nivea tusfürdök nagyon puhává, simává teszik a bőrt, illetve nagyon táplálják is azt, A jó illata mellett még rengeteg jó tulajdonsága van a terméknek.
Száraz és érzékeny bőrömnek nagyon sokat segített <3

Doci0331
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Száraz és érzékeny bőrömnek nagyon sokat segített <3

Szandika12

2018. november 26.

Állagra nagyon jó, kellemes használni, Az illata számomra nem rózsa illat, nagyon enyhe púderes valami inkább. Elhasználom, de valószínű nem veszem újra, 440 ft-ért megérte. :).

Update:
Kezdem megkedvelni, kellemes vele fürödni hétvégén, nem szárít, kellemes visszafogott rózsa illat, segitett relaxálni. :)

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Update:

Katalin1211

2018. november 12.

Az illata nagyon megfogott, jelenleg is ezt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, Nem szárítja a bőrömet egy kicsit sem.

Katalin1211
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

nagyheni92

2018. november 11.

Én semmilyen rózsát nem érzek benne, hanem vmi teljesen mást, amit nem tudok beazonosítani, de jó amúgy! És jól habzik, nem hagy olajos utóérzetet! Kellemes volt vele a tusolás! Később tuti újra veszem

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

csill87

2018. november 10.

Sajnos update-elnem kell :( Nagyon kellemetlen érzetű, és viszket tőle a bőröm, irritált órákon keresztül. Ráadásul volt vagy 2 hét, mire rájöttem, hogy ettől van, mert többféle tusit használok egyszerre. Sajnálom, mert az illata nagyon finom. De így sajnos pénzkidobás, elhasználni nem fogom ez biztos.

Kicsit sem rózsa illata, ezért is vettem meg. De nagyon finom, elegáns, puha illat. Ha nem látom itt, hogy milyen népszerű, és azt is, hogy nem rózsa illatú, biztos nem próbálom ki, de így új kedvencem lett :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Evee88

2018. október 7.

Régebben a sima niveát használtam, aztán mikor nem volt az üzletben a fent említettnek a limitált kiadására esett a választásom. Eléggé válogatós vagyok tusfürdőknél is, mivel a bőrömmel együtt az orrom is érzékeny.. első használat után olyan kellemes csalódás ért, hogy egyből beszereztem pluszban még pár darabot. Mikor elfogytak, akkor már a boltokban nem lehetett kapni, elkeseredtem.. majd kiderült, hogy az bizony ennek a limitált csomagolású változata volt. :)) Meglepődtem, mert alapból a neve miatt meg sem próbáltam volna, mert nem szeretem a rózsát - amit amúgy egyátalán nem érezni.
Azóta csak ezt használom, a bőrömet nem irritálja, jó az állaga, kevés is elég belőle, finom illatú, sokáig érezni.
Nem drága, sokszor van akcióban, imádom! :)

Evee88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Nem drága, sokszor van akcióban, imádom! :)

Valerie13

2018. szeptember 29.

Nagyon jó illata van. Hát valami allergén anyagot tartalmazhat mert az első pár használat után kipirosodott tőle a bőröm de ez a tünet egy idő után nem jelentkezett többet. Összességében megérte, naptejet könnyen le lehetett vele mosni, de nem feltétlen venném újra.

Valerie13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Nagyon jò illatù hidrotàlò tusfürdő.Mindig ùjraveszem

Vargadrienn123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Nagyon jò illatù hidrotàlò tusfürdő.Mindig ùjraveszem

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.