KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 13.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Arcápoló szérum kivételesen magas kreatin- és hialuronsav-tartalommal a bőr tömörségének fokozására, az arc kontúrjának helyreállítására, valamint a ráncok és mimikai vonalak csökkentésére. A tetején található nyomófejjel frissen aktivált szérummá varázsolható a termék, amelyben összekeverednek a hatóanyagot tartalmazó gyöngyök és a hidratáló gél.

Fabi95

2017. november 14.

Anyukámat leptem meg vele a szülinapján ezzel a szérummal. Fél éve rendszeresen használja, kb a felét használhatta el; fiatalos lett az arcbőre - csökkentek a ráncai, nem ütötte ki a termék - pedig érzékeny a bőre, hidratál..azt mondta kissé zsírosabb az állaga így csak este használja, de nagyon-nagyon szereti. Örülök, hogy bevált neki a termék (imádja a Nivea márkát, gondoltam csak nem lövök mellé :D), és hogy örömet szerezhettem neki. Biztosan újra meglepem vele. :)

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Jaslindore

2017. szeptember 13.

Kellemes illatú, könnyen felszívódó krém, imádom hogy pumpás. Kuponos napokon jutottam hozzá fél áron. Én nem vettem észre, hogy csillámokat tartalmazna. Szépen elsimítja a bőr egyenetlenségeit, megszűnteti a hámló, száraz foltokat. Gyakran használom primernek smink alá. Viszont meglepődve olvastam az imént a gyártói utasítást: "Használja a szérumot megtisztított arcbőrén a szokásos nappali vagy éjszakai arckréme előtt."

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

umpalumpa

2017. július 4.

Ritkán kívánok meg valamit tv-reklámból, de ezt akartam :)
Nem is tudom hogy állok vele. Beszívódás után inci-fincit ragadós marad, de nem igazán zavaró. A csillámok spotlámpa fényben a tenyeremen jobban látszanak, mint az arcomon. Optikai tuning. Az illata nekem elviselhető. Azért mertem Nivea terméket választani, mert nagyjából tudom milyen illatra számíthatok, ami persze jobb, ha kimarad, de itt "fenszi-faktor". Hidegebb időben kenek még a tetejére krémesebb dolgot. Száraz bőrre sztem mással keverve sem elég, mert elég száraz érzetű a végeredmény. Inkább vegyes és olajos bőrre ajánlom, ha épp akciós.
Nem rossz, de nem ezt nem veszem meg legközelebb.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Ritkán kívánok meg valamit tv-reklámból, de ezt akartam :)
Nem rossz, de nem ezt nem veszem meg legközelebb.

katuc77

2017. május 8.

Megjelenése óta piszkálta a fantáziámat ez a termék. Sokáig vártam, hátha valaki majd véleményezi itt a Krémmánián, de mivel eddig nem írt róla senki, és az ára is elég sok ahhoz, hogy az ember kísérletezzen, visszafogtam magam. Pénteken viszont betévedtem a Rossmannba, ahol most 25%-kal olcsóbban, 3375 Ft-ért lehetett megvásárolni. Jött is velem haza.
Én szeretem a Nivea illatot, ennek az illata is tetszik. Az állaga nagyon érdekes, zselés anyagban úszkálnak a kis fehér golyócskák. Nem volt még ilyen jellegű krémem, pedig már szemeztem más márka hasonló szérumával is. Ezek a termékek mind egy szisztéma szerint működnek, lenyomjuk a pumpát, összetörik a kis golyó, és így kapjuk meg a szérumot. Könnyen eloszlatható, kevés is elég belőle. (Nem tudom, hogy egy teljes pumpálásra mennyi krém jön ki. Óvatosan bántam vele, inkább többször kis borsszemnyit nyomtam ki belőle, minthogy túl sok jöjjön ki egy egész pumpálással) Egy kicsit várni kell a további lépésekkel, hogy felszívódjon, de nekem nem volt gondom utána az alapozó felvitelével. Nem zsírosítja a bőrömet, tényleg nagyon kellemes érzést hagy maga után.
Viszont ami számomra a legnagyobb hiba, és őszintén szólva nem értem, hogy miért van rá szükség: Tele van csillámokkal. Így ha felvisszük az arcunkra, az mindenhol csillog :( Ezen a csillogáson az alapozóval némileg tudok tompítani, de ha mondjuk otthon vagyok, és nem kívánok mást használni, max hidratálót, akkor is nagyon zavar, hogy látszanak az apró csillámok mindenhol az arcomon. Nem tudom felfogni, hogy miért kell mindenbe bele tenni :-/
Ez miatt legszívesebben két csillagot is levonnék. Viszont a bőröm szereti, úgyhogy első körbe 4*-ot kap.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szintetikus színező anyag. (Lila)