KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Halványítja a szemkörnyéki ráncokat és finom vonalakat,feszesíti a bőrt,javítja a sejtmegújulás folyamatát.Fiatalosabb bőr és fiatalosabb sejtek.

Ár: 1400 postával , Eladó: tina30
Állapot: Használt, Helyszín: Ecser, fizetés: Személyes átvétel,postán maradó ajánlott vagy foxpost
Nivea Cellular Anti-Age Szemkörnyékápoló Krém - 3x1,5 ml 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 300 Ft vagy AJÁNDÉK 3.000 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Jucus88

2017. november 7.

Könnyen beszívódik, illata hála istennek nincs, bár az apróbb ráncaimon nem segített sajnos semmit, de szinten tartja a bőröm. Sokáig elég napi használat mellett.

Jucus88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

ecsi85

2017. október 23.

Kb 3 hete használom ez az első szemkörnyékápolóm, tehát összehasonlítási alapom nincs. Úgy látom, hogy szebb lett a bőröm, könnyen beszívódik. Szeretem a kiszerelését, van kedvem minden nap hozzá nyúlni 😊

ecsi85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

AKiss

2017. október 12.

Update: Bepirosodik a szemem tőle, sajnos nem merem használni. Újravenni nem fogom.

Mivel van benne fehér összetevő (ami láthatóan fehér a bőrre kenve) a fiatalítás ha nem is tényleges (a bőrt nem teszi szebbé-jobbá), de látványos - hiszen mindenki fiatalabbnak tűnik, ha nem sötét a szeme alatti bőr. Viszont teljes áron nem venném meg, mert a szemkörnyékem bőrének állapotát nem javította, sőt, mintha kicsit szárítaná is napi használat mellett. Alkalmanként elhasználom.

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Bea42

2017. szeptember 9.

Nekem bevált.Nem okoz semmi problèmát,pedig èrzèkeny a szemem.A ráncokra is hat,persze nem csodaszer.

Bea42
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Aquariusgirl

2017. augusztus 5.

Nem rossz kis kence ez, de nekem van hiányérzetem. Nekem nem elég a hidratáló hatása, az én bőrömnek "vizesebb" krém lenne a tökély. Egyébként nálam is hamar felszívódik, gazdag (nem nedvességben), én tömörebbnek látom a bőröm, mióta használom. És nagy pozitívum, hogy az én hiperultra érzékeny szemeimet sem bántja.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Nofretiti181

2017. június 10.

Jól hidratál, a bőröm is szereti, de én nem vettem észre semmilyen változást az apró ráncokon

Nofretiti181
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

timeadombi

2017. április 11.

Glamour napokon szereztem be. Szép a csomagolása, könnyű az adagolása. Tartalmas krém, nagyon megszerettem. A karikáimon nem segít, viszont a kis ráncaimon igen. Nem irritálja a szemem.

timeadombi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

hógolyó

2017. február 2.

Jól hidratál, javított is a szemkörnyék bőrén. Talál a karikák is eltüntek. Semmi illat (szerencsére). Pick-pack beszívódik.

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Erina

2016. december 12.

Hamar beszívódik, semmi irritációt nem okoz, sminkelni is lehet rá, hidratál. Szeretem a szép csomagolását és hogy könnyű adagolni. Nem kell sok belőle, nagyon sokáig elég ez a kis tubus.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

viragi

2016. december 12.

Nekem bejött, mert nem irritál, jól felszívódik, nincs illata, jól hidratál, az ára nem annyira baráti, de akciósan megéri.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A magnólia kéregkivonata a CosIng hivatalos besorolása szerint antibakteriális és bőrkondícionáló anyag. Az összetevőt gyártó svájci Mibelle Laboratórium szerint anti-aging és nyugatató hatása van.  A kivonatban magas koncentrátumban található magnolol és honokiol, amiknek elvileg jelentős a gyulladáscsökkentő hatása, így az összetevő ajánlott anti-aging és pirosság elleni készítményekben is 0.1-0.5% koncentrációban.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.