KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a az enyhe krémes tónusú cseresznyevirág édes illatának ígérete a citrus leheletével

Az első pillanatban érezhető a piros bogyós gyümölcsök koktélja és a bergamott, majd a rózsa, az írisz és a csersznyevirág érzékeny illata bontakozik ki. Végül a szantálfa finom illata simogatja a lelkedet, melengető tónust kölcsönözve a testápolónak – tökéletes választás tavasszal és nyáron is!

Az értékes jojobaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

samelike

2017. szeptember 24.

A nivea nyári a újdonságai közül ebbe a termékbe beleszerettem. Nem vagyok egy nagy testápoló fan, de ez a termék tudja amit én elővárok. Könnyen gyorsan felszívodik, finom illat, nem ragacsos, nem hagy nyomot és az ára is baráti. Megkockáztatom, hogy állandó tagja lesz a fürdőszobánknak.

samelike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

DinaEcker8

2017. szeptember 13.

Nagyon vágytam erre a testápolóra és nem csalódtam! Nagyon puha tőle a bőröm, könnyen felszívódik, nem ragad, nagyon könnyű. Az illata nekem lehetne picit erősebb, szeretem ha sokáig érzem magamon, ennek sajnos hamar elillan, de amíg érzem csodás! Kifogom próbálni a többi illatot is, de ez a best egyelőre :)

DinaEcker8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Gyöngy05

2017. szeptember 11.

Alapvetően szeretem a Nivea termékeket, de ez a testápoló nem tetszik, többet vártam tőle. Nyárra vettem, szeretem a cseresznyevirág illatot, ami az elején még tetszett is, mert bár felkenéskor intenzív, de leszáradásában lágyabb, kellemes, púderes illattá alakul rajtam. Viszont sokszori használat után már nagyon töménynek, zavarónak éreztem, nem kívánta az orrom. Száraz bőrű vagyok, de gondoltam, hogy nyáron a hidratáló hatása elég lesz, mert ilyenkor kevésbé erős a szárazságom, nem igénylek olyan sok testápolót, mint télen. Tévedtem, nehezen szívódik be, sokáig ragacsos érzetet hagy, inkább szárított, mint hidratált. Azt éreztem, hogy egy zsíros réteg pang a bőrömön, nem lélegzik tőle, kicsit viszket, feszül. Nem adott komfortérzést, sőt zavart. Este fürdés után bekentem magam, a reggeli zuhanyzáskor pedig mostam le az olajos maradványokat, a bőröm pedig ugyan olyan száraz maradt, mintha be sem kentem volna. Nem szívesen nyúlok felé, inkább a jól bevált testápolómat használom, így nagyon lassan fogy, sajnos! A 3 csillagot jóindulattal kapja tőlem.

Gyöngy05
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

sunbazsi

2017. szeptember 7.

Néhány napja használom és elégedett vagyok vele, az illata nagyon teszik, hamar beszívódik és kellőképpen hidratálja a bőrömet.

sunbazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Lutra

2017. szeptember 2.

Gyorsan felszívódik, nagyon kellemes illatú és tényleg sokáig puha a bőröm utána. Nagyon szeretem a pumpás adagolót.

Lutra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Yummy

2017. augusztus 27.

Mintám volt belőle. Folyékony de sűrű testápoló amit könnyen el tudok kenni. Hamar beszívódik és az illata is mennyei. Csak nekem egy kicsit tömény és túl erős, parfümös az illata ezért kap 4 csillagot. De meg fogom venni a rendes kiszerelést.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Barbi93

2017. augusztus 19.

Először csak a termék mintát próbáltam, már akkor nagyon megtetszett. Illata 5/5, nálam favorit! 🙂 Használat után nem hagy ragacsos érzetet, bőrömet pedig nagyon jól hidratálja.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

szolisz

2017. augusztus 16.

Hétvégén vettem, bevallom őszintén tetszett a reklámja. Pozitív csalódás abszolút! Könnyen beszívódik, pici is elég belőle, tehát jó sokáig elég lesz egy flakon. 5*

szolisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

nemethanna196

2017. augusztus 15.

Igazi szezonális kedvenc lett ez a termék, végre ráleltem a tökéletes nyári testápolóra. A finise lágy, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, nem ragad, nem tapad. A hatása szintén szuper, jól hidratál és puhává teszi a bőrt pillanatok alatt.
Természetesen az illata is mennyei, nagyon finom nőies, virágos aromája van, ami egyáltalán nem hat műnek, és a használat után is érződik egy darabig az orrom örömére.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

zsofia960217

2017. július 23.

Megint ezzel kell kezdenem (mint minen Nivea terméknél), hogy csoda lenne, ha nem lenne tökéletes. Rengeteg Nivea terméket használok, de mindig kapok valami újat. Ez a termék is ilyen. Először is, az illat!!! Nyári, virágos illat, imádom a bőrömön. Aztán az állaga... valami mennyei, imádom hogy lágy, könnyen kenhető, és hogy pár pillanat alatt be is szárad, nem hagy zsíros vagy ragadós érzetet. Nem tudok tőle megválni, örök darab lesz, úgy érzem.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak