KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a az enyhe krémes tónusú cseresznyevirág édes illatának ígérete a citrus leheletével

Az első pillanatban érezhető a piros bogyós gyümölcsök koktélja és a bergamott, majd a rózsa, az írisz és a csersznyevirág érzékeny illata bontakozik ki. Végül a szantálfa finom illata simogatja a lelkedet, melengető tónust kölcsönözve a testápolónak – tökéletes választás tavasszal és nyáron is!

Az értékes jojobaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Barbi93

2017. augusztus 19.

Először csak a termék mintát próbáltam, már akkor nagyon megtetszett. Illata 5/5, nálam favorit! 🙂 Használat után nem hagy ragacsos érzetet, bőrömet pedig nagyon jól hidratálja.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

szolisz

2017. augusztus 16.

Hétvégén vettem, bevallom őszintén tetszett a reklámja. Pozitív csalódás abszolút! Könnyen beszívódik, pici is elég belőle, tehát jó sokáig elég lesz egy flakon. 5*

szolisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

nemethanna196

2017. augusztus 15.

Igazi szezonális kedvenc lett ez a termék, végre ráleltem a tökéletes nyári testápolóra. A finise lágy, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, nem ragad, nem tapad. A hatása szintén szuper, jól hidratál és puhává teszi a bőrt pillanatok alatt.
Természetesen az illata is mennyei, nagyon finom nőies, virágos aromája van, ami egyáltalán nem hat műnek, és a használat után is érződik egy darabig az orrom örömére.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

zsofia960217

2017. július 23.

Megint ezzel kell kezdenem (mint minen Nivea terméknél), hogy csoda lenne, ha nem lenne tökéletes. Rengeteg Nivea terméket használok, de mindig kapok valami újat. Ez a termék is ilyen. Először is, az illat!!! Nyári, virágos illat, imádom a bőrömön. Aztán az állaga... valami mennyei, imádom hogy lágy, könnyen kenhető, és hogy pár pillanat alatt be is szárad, nem hagy zsíros vagy ragadós érzetet. Nem tudok tőle megválni, örök darab lesz, úgy érzem.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Helene

2017. július 1.

Lágy testápoló, nyárra nekem ez tökéletes hidratálást nyújt, az én normál bőrömnek. Hamar beszívódik a krém és nem hagy zsíros érzetet, csak puha, lágy tapintású lesz a bőr. Az a finom cseresznyevirág illat sokáig érződik a bőrön, értsd úgy hogy több órán át tart, ami nagyon felvidítja a napomat. Lehetnének szebb összetevői, ezért kap 4 csillagot, de ennek ellenére, szeretem ezt a testápolót és gondolkodok beszerzek belőle még párat amíg még lehet kapni. :)

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

monika.t

2017. július 1.

Tejszerű, eléggé folyós testápoló, az illata nagyon kellemes és viszonylag sokáig érezhető a bőrön. Gyorsan és ragacsos érzet nélkül beszívódik. Talán még ez a formula az amit a nyári melegben mint testápoló elviselhetőnek tartok. De lehet télre már kevés lenne, igaz az illata miatt is mást választanék, mert számomra ez igazi nyárias, könnyed.

monika.t
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

Piedra

2017. július 1.

Enyhébb, nem tolakodó illata van, hígabb állagú, könnyen kenhető, nekem nem volt utána ragacsos érzés a bőrömön.
Hidratálás szempontjából elmegy, száraz bőrre kevés.
Praktikus, pumpás kiszerelés.
Nyárra jó, mert könnyű kenni, nem sűrű, azonban télre ill. szárazabb bőrűeknek kevés.

Piedra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Hidratálás szempontjából elmegy, száraz bőrre kevés.
Praktikus, pumpás kiszerelés.

Annie25

2017. június 29.

Most nyáron, önbarnítót használok ezért nagyon fontos, hogy minden nap hidratájam a bőröm. Egy kis mintám volt belőle, ami nagyon tetszett, ezért megvettem a teljes kiszerelést. Nagyon szeretem! Isteni illata van, de nem tolakodó, 1-2 perc alatt beszívja a bőröm, nem hagy maga után ragacsos érzetet, selymes és puha lesz tőle a bőröm! A pumpás adagolóját különösen praktikusnak találom. Ha elfogy biztosan újra fogom venni!

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

shatzy

2017. június 23.

Elmegy. Az illata tipikus Nivea, a csersznyevirág nem tolakodó benne. Valahogy azt hittem, hogy ez az olajos feeling tovább kitart, és még 20 perccel később is pihe-puha lesz a bőrőm, de sajnos erről szó sincs. Folyton tudnám kenni. Nyárra nem rossz, de a nagyon száraz bőrűeknek nem lesz megváltás.
Anyagra nem átlátszó, sima krém állag. Nem okozott irritációt nekem.

shatzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Anyagra nem átlátszó, sima krém állag. Nem okozott irritációt nekem.

Kremcica

2017. június 23.

Nekem is mintám volt belőle. Mikor megláttam milyen illatokban kapható akkor kicsit fellélegeztem hogy ezt kaptam, mert az összes közül ez tűnt a legkevésbé 'sok(k)'-nak az orrom irányába. Igazából nagyon visszafogott illata van (szerencsére, mostanában nem bírom ha túl erősen parfümöznek egy testápolót) bár csak éppen hogy felfedeztem benne a cseresznyét, ha nem tudom hogy ilyen illatú nem mondom meg. Az állaga nagyon híg, már-már vízszerű. Az olajtartalma ellenére a bőrömön nagyon gyorsan felszívódott, így ebben a nagy melegben sem volt kellemetlen testápolózni. Ami külön meglepetés hogy a lábszáram (ami a legszárazabb az egész testemen és még nyáron is kénytelen vagyok kenni) olyan puha lett hogy nem tudom mikor volt utoljára ilyen pedig mindig kenem. És még nem is kentem sokat. Gondolkodom hogy megvegyem e mert nyárra szerintem tökéletes testápoló, a pumoás flakon pedig nagyon klassz. Télre és száraz bőrűeknek valószínűleg kevés lehet. Nem rossz krém, az incije nem túl szép bár lehetne sokkal rosszabb is, határeset.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak