KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a az enyhe krémes tónusú cseresznyevirág édes illatának ígérete a citrus leheletével

Az első pillanatban érezhető a piros bogyós gyümölcsök koktélja és a bergamott, majd a rózsa, az írisz és a csersznyevirág érzékeny illata bontakozik ki. Végül a szantálfa finom illata simogatja a lelkedet, melengető tónust kölcsönözve a testápolónak – tökéletes választás tavasszal és nyáron is!

Az értékes jojobaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

shatzy

2017. június 23.

Elmegy. Az illata tipikus Nivea, a csersznyevirág nem tolakodó benne. Valahogy azt hittem, hogy ez az olajos feeling tovább kitart, és még 20 perccel később is pihe-puha lesz a bőrőm, de sajnos erről szó sincs. Folyton tudnám kenni. Nyárra nem rossz, de a nagyon száraz bőrűeknek nem lesz megváltás.
Anyagra nem átlátszó, sima krém állag. Nem okozott irritációt nekem.

shatzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Anyagra nem átlátszó, sima krém állag. Nem okozott irritációt nekem.

Kremcica

2017. június 23.

Nekem is mintám volt belőle. Mikor megláttam milyen illatokban kapható akkor kicsit fellélegeztem hogy ezt kaptam, mert az összes közül ez tűnt a legkevésbé 'sok(k)'-nak az orrom irányába. Igazából nagyon visszafogott illata van (szerencsére, mostanában nem bírom ha túl erősen parfümöznek egy testápolót) bár csak éppen hogy felfedeztem benne a cseresznyét, ha nem tudom hogy ilyen illatú nem mondom meg. Az állaga nagyon híg, már-már vízszerű. Az olajtartalma ellenére a bőrömön nagyon gyorsan felszívódott, így ebben a nagy melegben sem volt kellemetlen testápolózni. Ami külön meglepetés hogy a lábszáram (ami a legszárazabb az egész testemen és még nyáron is kénytelen vagyok kenni) olyan puha lett hogy nem tudom mikor volt utoljára ilyen pedig mindig kenem. És még nem is kentem sokat. Gondolkodom hogy megvegyem e mert nyárra szerintem tökéletes testápoló, a pumoás flakon pedig nagyon klassz. Télre és száraz bőrűeknek valószínűleg kevés lehet. Nem rossz krém, az incije nem túl szép bár lehetne sokkal rosszabb is, határeset.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

v.szilvia789

2017. június 23.

Vacak.Mintám volt belőle. Híg, folyik minden felé. Ragad rettentően, pedig vékonyan vittem fel. Konkrétan most is ragadok tőle az asztalhoz. Az illata meg minden csak nem cseresznyevirág, zavaró, erős, maximum tusfürdőbe tudnám elképzelni. Ennyiért pedig sokkal szebb összetevős testápolókat találni az üzletekben.

v.szilvia789
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Brigusz

2017. június 20.

Nem szoktam testápolót rendszeresen használni, mert félek, hogy hozzászokik a bőröm, de mostanában a lábszáram elég ramatyul nézett ki, gondolom a borotva is " segített " ebben. Nem akartam nagy kiszerelésű testápolót venni, mert úgyis megromlik nálam. Rátaláltam erre a 200 ml-s pumpás Niveára.
Imádom!!! legszívesebben állandóan kenném magam, mert hűsít, nem ragad, egyből beszívódik, amit teszteltem is. Felvitel után két percre rá már játszottam a kutyával és nem is tapadt a bőrömhöz a szőre! : D a bőröm is imádja ezt a testápolót, inkább vizes bázisúnak mondanám, hiába tartalmaz olajat. Könnyű, mégis extra gyorsan elbánik a száraz területekkel. <3 Imádom ezt a pumpás kiszerelést!!! és az illatát is!

Brigusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

edi01

2017. június 18.

Nagyon jó!!!Mikor megéreztem az illatat tudtam hogy ez nem lehet rossz:D Kipróbaltam es nagyon tetszett hogy könnyen adagolható. Kicsit megijedtem attól hogy ragacsos lesz vagy valami de abszolut nem.... Hűsitó, extra hidrataló finom illatu. Nem nehezíti a bőrt;nem olajos vagy zsíros .. igazi könnyű nyari testapoló

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

m-kati-89

2017. június 16.

Nem értek egyet az előttem szólókkal, valószínűleg az a minta nem volt jó... Kifejezetten erős az illata, szerintem tartós is, illetve nagyon kellemes állaga van, igazi nyári testápoló. És ami a legjobb, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Én nagyon szeretem.

m-kati-89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Nicu

2017. június 16.

Nekem is mintám volt belőle. Enyhén éreztem az illatát. Az állaga, mintha tiszta víz lenne, nem is hidratált semmit. Az összetevői sem túl szépek.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Bubucim

2017. június 15.

Tegnap használtam el belőle egy mintát. Egy szóval tudnám jellemezni ezt a testápolót: BORZALMAS. Olyan, mint a víz, illata sincs. Nagyon régen találkoztam már ennyire rossz testápolóval. Ha lehetne, nullára értékelném.

Bubucim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

rebellische

2017. június 15.

Termékmintát próbáltam belőle. NAGYON jó! Kellemes hűsítő érzést hagyott a bőrömön, annak ellenére, hogy olajos összetevőket is tartalmaz. Nyárra kiváló testápoló lehet belőle az illata és könnyű állaga miatt! :) Fincsiiiii

rebellische
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

cintialaura

2017. május 22.

Annak ellenére hogy olajos testápoló, nagyon gyorsan beszívja a bőröm és nem hagy réteget. Az illata sem rossz, de most már bánom, hogy nem a kakaósat vagy a vaníliásat hoztam el, mert én jobban szeretem az édes illatokat.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak