KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a az enyhe krémes tónusú cseresznyevirág édes illatának ígérete a citrus leheletével

Az első pillanatban érezhető a piros bogyós gyümölcsök koktélja és a bergamott, majd a rózsa, az írisz és a csersznyevirág érzékeny illata bontakozik ki. Végül a szantálfa finom illata simogatja a lelkedet, melengető tónust kölcsönözve a testápolónak – tökéletes választás tavasszal és nyáron is!

Az értékes jojobaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csillsze

2018. április 3.

Könnyen beszívózik, jól táplál, és kellemes az illata. Külön jó pont a pumpás kiszerelésért!

csillsze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

strauszkinga

2018. március 5.

Hatalmas pozitív csalódás! Egy nyereményjáték miatt vettem meg, az illata tetszett, de azt hittem, hogy rajtam fog maradni.. Az állaga szuper, könnyen beszívódik, a pumpás kiszerelés kiváló, és az illatáért tartósan is rajongtam. Elfogyott, klassz termék!

strauszkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

macspamacs

2018. március 2.

Már többször újra vettem, számomra ez a világ legjobb testápolója! Nem hagy zsírós, ragadós érzést maga után, a bőrt pedig finom, selymes tapintásúvá teszi és ami a legjobb, hogy gyorsan beszívódik, szuperül hidratál. Az illata talán kicsit erősnek tűnhet elsőre, de felkenés után egyáltalán nem éreztem tolakodónak.

macspamacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

vvivien

2018. február 23.

Kis mintát kaptam belőle. Nagyon pici kell csak belőle, elég híg, kicsit gyöngyház fényű fehér jól ápol és az illata is nagyon kellemes. Gyorsan beszivodik és nem hagy ragadós érzetet a bőrön. A nagyot is megveszem majd.

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

mtina97

2018. február 23.

Nagyon-nagyon szeretem az illatát, sokáig érezni is, könnyen beszívódik, jól hidratál, nem ragad.

mtina97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

zsofi7707

2018. február 10.

Mindegyik illatot próbáltam, mindet imádtam. Ez a cseresznyevirágos lett a kedvencem. Gyorsan beszívódik, nem ragad.

zsofi7707
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Mse

2017. december 27.

A legjobb állagú, és legfinomabb illatú testápoló családja a Niveának.
Hatalmas piros pont nekik ezért.
Száraz bőrre nem biztos, hogy elég ez a hidratálás, de nekem tökéletes.

Mse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 27.

A legjobb állagú, és legfinomabb illatú testápoló családja a Niveának.
Hatalmas piros pont nekik ezért.
Száraz bőrre nem biztos, hogy elég ez a hidratálás, de nekem tökéletes.

szandracska

2017. december 4.

Kicsit hígabb állaga van, viszont nekem pont ez tetszik benne: nem ragadok tőle, gyorsan beszívódik. A hidratálása szuper.

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

vivien92

2017. november 29.

Kicsit híg, viszont nagyon jó az illata, és könnyű adagolni a pumpával :) Szerintem a többi illatot is ki fogom próbálni :)

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Black Fairy

2017. november 10.

Minta volt, nagyon gyorsan beszívódott, bár a hidratáló hatása nem a legerősebb...Átmeneti időszakra, vagy nyárra oké, de télen nekem ez kevés...Réteget nem hagy, az illata finom, az állagát is kedvelem, bár óvatosan kell vele bánni, mert nagyon híg, könnyű "túl sokat" kiszedni belőle...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak