Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

48 órás hidratálás száraz bőrre, uborka és matcha tea illattal. Gyorsan beszívódik.

Adribogyi

2019. február 1.

Karácsonyra kaptam ezt a testápolót, nekem vegyes érzéseim vannak vele, mert nagyon tetszik, hogy nyomós, jó az illata is, bár néha már egy kicsit erős, hidratálni aznap amikor bekenem magam egész jól hidratál, de 1 nap múlva már megint száraz lesz a bőröm, szóval nem tart nagyon sokáig a hatása, könnyen beszívódik, viszont elég drágának érzem ahhoz képest, amit tud, így nem fogom újra venni, ha elfogy.

Adribogyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. december 23.

Az illata nagyon tetszik, jól is hidratál, azonban nagyon ragad és nehezen szívódik be. Emiatt nem fogom újravenni. Illetve ami még probléma, hogy a fújás után még csomó cucc kijön a flakonból.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 23.

Barbossa86

2018. december 21.

Szerintem ez egy nagyon jò cucc!:)
Kellemesen selymes lesz a bőröm utána, egyáltalán nem ragad.
Érezhetően hidratál, az illata pedig elképesztően friss ,én nagyon szeretem!

Barbossa86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Szerintem ez egy nagyon jò cucc!:)
Kellemesen selymes lesz a bőröm utána, egyáltalán nem ragad.
Érezhetően hidratál, az illata pedig elképesztően friss ,én nagyon szeretem!

Yummy

2018. december 1.

Tetszik a hab állag, az uborkás frissítő illat. De nagyon ragadós és nem szívódik fel gyorsan. Egy idő után folyós lesz az egész és sokszor levegős folyékony cucc jön ki a hab helyett. Marad a flakonban belőle mert nem jön ki rendesen.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Katalin1211

2018. november 12.

Az illata nekem túl intenzív volt még nyári hőségben is, de az állaga könnyű és selymes. Összességében szerettem használni , de csak időszakosan.

Katalin1211
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Egynek jó volt nyárra, mert könnyen beszívódik, élmény az adagolása, viszont ez az uborka illat inkább az összenyomott poloska bogár illatra hasonlít nekem. Talán a málnás verziót kipróbálnám akciósan, de ezt egész biztosan nem.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

kittike14

2018. július 29.

Kedvelem az illatát, nekem a nyári melegben “olvadtan” jön ki a hab a flakonból, azaz nagyon folyós. Nem használom az egész testemre, mert kicsi ragacsos, de arra nagyon jó, hogy a lábamat kencézzem.

kittike14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Lina14

2018. július 18.

nekem jobban tetszik az illata mint a málnásé, gyorsan beszívódik, nem ragad, de a fújó nem mindig fúj testápolót, csak levegőt, így tuti maradni fog a végén testápoló amit nem lehet felhasználni

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

chrsss

2018. július 12.

Bizarr, ahogy ragad utána az ember. Az illata nagyon szuper, és az állaga is mókás, de azt hiszem testápolóban nem fogott meg a habos verzió. Maradok a klasszikusoknál.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

btslilla

2018. július 11.

Az illata és a hab állaga nekem nagyon bejön, viszont tényleg hosszan, ragacsos érzetet hagy a bőrön.
Jól hidratál, de nagyon lassan szívódik be ami a nyári melegben nem túl ideális.
Könnyedebb termékre számítottam kiindulva a hab állagból, nem hiszem hogy újra veszem, ez egynyári kaland volt.

btslilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2