Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

48 órás hidratálás száraz bőrre, uborka és matcha tea illattal. Gyorsan beszívódik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Egynek jó volt nyárra, mert könnyen beszívódik, élmény az adagolása, viszont ez az uborka illat inkább az összenyomott poloska bogár illatra hasonlít nekem. Talán a málnás verziót kipróbálnám akciósan, de ezt egész biztosan nem.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

kittike14

2018. július 29.

Kedvelem az illatát, nekem a nyári melegben “olvadtan” jön ki a hab a flakonból, azaz nagyon folyós. Nem használom az egész testemre, mert kicsi ragacsos, de arra nagyon jó, hogy a lábamat kencézzem.

kittike14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Lina14

2018. július 18.

nekem jobban tetszik az illata mint a málnásé, gyorsan beszívódik, nem ragad, de a fújó nem mindig fúj testápolót, csak levegőt, így tuti maradni fog a végén testápoló amit nem lehet felhasználni

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

chrsss

2018. július 12.

Bizarr, ahogy ragad utána az ember. Az illata nagyon szuper, és az állaga is mókás, de azt hiszem testápolóban nem fogott meg a habos verzió. Maradok a klasszikusoknál.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

btslilla

2018. július 11.

Az illata és a hab állaga nekem nagyon bejön, viszont tényleg hosszan, ragacsos érzetet hagy a bőrön.
Jól hidratál, de nagyon lassan szívódik be ami a nyári melegben nem túl ideális.
Könnyedebb termékre számítottam kiindulva a hab állagból, nem hiszem hogy újra veszem, ez egynyári kaland volt.

btslilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

cske

2018. július 7.

Nagyon lelkes voltam a vélemények alapján, de nekem nem jött be :( Az illata felejthető, de az is csak 5 percig tart, ez a hab állag pedig nem olyan mint képzeltem :/ azt gondoltam könnyed lesz, de közel sincs így, és egy fura réteget hagy a bőrön, ami nyári nagy melegben különösen kellemetlen :(

cske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

AngelBeauty

2018. június 28.

Az illata kellemes, az állaga különleges. Szeretem!

AngelBeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Az illata kellemes, az állaga különleges. Szeretem!

bymboo

2018. június 11.

Jó az illata,de nehéz adagolni.Egy átlagos testápoló,ami nélkül lehet élni.

bymboo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

Jó az illata,de nehéz adagolni.Egy átlagos testápoló,ami nélkül lehet élni.

Nena

2018. június 5.

Nyilván impulzusvásárlás és nyilván nem váltja meg a világot. De nekem ettől függetlenül bejön. Este "rendes" testápolót, vagy olajat használok, ezt csak reggel indulás előtt kenem fel. Gyorsan szárad és nappalra engem tökéletesen hidratál, nem irritál és az illata is kellemes.
A negatív vélemények miatt persze féltem, hogy nekem sem fog működni, de lekopogom, eddig rendes hab jött a flakonból. Újravenni persze nem fogom, de igazán kellemes kis nyári semmiség.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

SoLy

2018. június 4.

Sajnos nekem ez most teljes pénzkidobás volt. Alapjáraton szeretném megspórolni a kence fizézést tusolás után, így a fürdés közbeni testápolók jó megoldást jelenthetnek, de nem ez a termék. Állagra és illatra abszolút tetszik, bár tény, hogy elég sok hajtógázt kifújtam.
Ami miatt 2 csillag, hogy rákenve a bőrömre pár mp múlva elkezdte marni, kivéve a lábszáramat, így azon elhasználtam végül.

SoLy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2