Nivea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajápolók

Félhosszú, hosszú és fénytelen hajra. Káprázatos fényt ad a hajnak, selymessé és rugalmassá varázsolja azt. Könnyű kifésülhetőséget biztosít

Vattacukor1990

2018. december 14.

A diamond gloss samponnal együtt használtam ezt. Úgy gondolom, hogy az igazán jó eredményhez szükség van a balzsamra is, a sampon önmagában kevés (az ott leírt vélemények alapján). Nekem erre a párosra nem volt panaszom. A sampon extra fényt adott, ez a balzsam pedig puhította és könnyen fésülhetővé tette a hajamat.

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Vikinca

2018. október 21.

Két tubust használtam el belőle, a samponjával ellentétben ezzel meg voltam elégedve. Puha, könnyen kifésülhető a hajam utána, kicsit talán mintha fényesebb is lenne és az illata is nagyon tetszett. Mondjuk így a sampona nélkül nem érződött valami sokáig a mosás után, de ez úgysem volt szempont nálam. Annyi elvárásom van, hogy normálisan ki tudjam fésülni a hajam tépés és húzás nélkül, azt hozza.

Vikinca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Valerie13

2018. augusztus 16.

Finom az illata, tudja amit kell, kicsit fényesebb is tőle a hajam. A második tubust használom, közben kipróbáltam mást is, de végül csak emellett döntöttem mert szinte bármelyik boltban beszerezhető. Ha épp nincs időm semmire egy nagy bevásárlás során tuti ez landol a bevásárlókosárban mert ez biztosan van bármelyik boltban és tudja azt amit egy balzsamnak tudnia kell, árban is jó. Négy csillag mert nem feltétlen venném meg újra.

Valerie13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

KissMinnie

2018. augusztus 14.

Évek óta ezt a balzsamot használom, mert könnyen kezelhetővé teszi a vastagszálú hajam. Imádom az illatát, amit a használat utáni 2-3. napon is lehet érezni.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Celesty

2018. március 27.

Samponjával együtt használtam. Egyik barátnőm ajánlotta, kipróbáltam, puha és selymes lett tőle a hajam, viszont kicsit hamarabb zsírosodott tőle a hajam mint szokott, ezért is 4 pont csak, mert használtam már jobbat, de nem rossz :)

Celesty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

zsofi207

2018. február 26.

Én imádom! Rengeteg márkát kipróbáltam ebben és a kicsivel drágább árkategóriában. (L'oreal hihetetlenül zsírosított, GlissKur semmit sem csinált, Aussie, Inecto, dr. Organic...stbstbstb.) Viszont nekem ettől a balzsamtól iszonyú szép fényes és puha lett a hajam. Komolyan mint a reklámokban, ahogy a világsztárok dobálják a fényes hajkoronájukat ami megcsillan a napsütésben, na az enyém is ilyen! :) A párom is megjegyezte milyen selymes a hajzuhatagom!:D Nekem bevált, amíg ilyen hatást arat addig nem váltok!

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

coffeegirl

2018. február 21.

Nos a dájmond hatás elmaradt, és a flakonnal se voltam kibékülve, mivel szinte teljes izomból kellett nekifeszülni, hogy csurranjon-cseppenjen már. Viszont kellemes puha tapintású lett a hajam, és könnyen kifésülhető is volt. Nem tetszik az ára, túl soknak találom a viszonylag közepes hatásához mérve. Ám ha balzsamra vágyom, és nincs Elseve, akkor ezt simán megveszem :)

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

devababa

2018. február 16.

Sajnos megvettem. Nem lett tole sem fenyes a hajam, sem selymes, csak elnehezitette vekony szalu hajamat. Hihetetlenul gyorsan zsirosodik utana a haj, meg ugy is hogy szaraz hajam van. Illata finom. Ara jo. Csomagolasa is hibatlan, csak azt kellene lecserelni, ami a flakonabn van. Sajnos 1 csillag es nagy csalodas a niveaban.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

vivii95

2018. február 16.

Gondoltam ha nagy nehezen kimerem próbálni egy Nivea terméket a hajamon (HairMilk vékonyszálú hajra) akkor ha lúd legyen kövér alapon veszek hozzá egy balzsamot is. Bánom. Teljesen elnehezítette a hajam és zsíros érzetet nyújtott, puha sem lett tőle, sőt.. Katasztrófa amit művelt a hajamon.. Azt a percet bánom ,hogy beletettem a kosárba, sőt azt hogy levettem a polcról akár elolvasni is.

vivii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

papramona

2017. december 26.

Olyan mintha egy zsíros nyúlós műanyagszerű anyagot próbálnék szétkenni a hajamon, nem tapasztaltam semmilyen hatást a dobozon írtakból, se fényes, se selymes, se könnyen fésülhető nem lett tőle a hajam. Mintha még szárazabb is lenne a vége. Nehezen jött le a hajamról, tapadt rá mikor nagy nehezen rákentem, mintha gumis lenne az egész massza. Még a szaga is irritál, soha többé nem veszek. A tubusból alig bírtam kinyomni két kézzel belőle a balzsamot... ha lehetne nulla csillagos lenné az értékelésem, nagy csalódás volt.

papramona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid