KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   589 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 589 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 589 Ft

Félhosszú, hosszú és fénytelen hajra. Visszaadja haja életteli lendületét és káprázatos fényt ad a hajnak. Selymessé és rugalmassá varázsolja haját.

Ár: 589 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

googles

2018. augusztus 16.

Nalam nem valt be. Viszketett tole a fejborom, nem volt jo a hajamra sem.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Nalam nem valt be. Viszketett tole a fejborom, nem volt jo a hajamra sem.

Moni86

2018. május 26.

Csalódás. Zsíros egy nap után az egész hajam.

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Csalódás. Zsíros egy nap után az egész hajam.

emmike

2018. január 28.

Egy barátnőm ajánlására vettem meg, csak úgy kísérletezni, így a balzsamját nem vettem meg. Nem igazán jött be. Első nap gyönyörű tőle a hajam, csodálatosan puha, egy kicsit csillog is. De másnapra sajnos már annyira zsíros, lapos és kezelhetetlen az egész...talán ha minden nap hajat mosnék (mint a barátnőm aki ezt a sampont használja) akkor jó lenne, de nekem ehhez soha nem lenne elég türelmem és időm. Nagyon örültem hogy elfogyott.

emmike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Barbika

2017. december 8.

Varázsolni ugyan nem tud, de egész jóféle. Nem olyan jó mint az Elseve tükörfény samponja, de ez sem rossz. Balzsam nélkül mondjuk nem ér sokat ez sem.

Barbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

pinkpapucs

2017. december 5.

Régen sokkal jobb volt ez a termék, és azt adta, amit ígér. Tükörfényt. Mostanában egyáltalán nem használom, csak elnehezíti és zsírosítja a hajam, ráadásul mégcsak csillogni sem csillog tőle.

pinkpapucs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 5.

Damayanti

2017. november 28.

Kicsi boltban lekaptam a polcról mert épp ez esett kézre. Hát, soha többé. EZ egy szar. Ugyan nem látom a gyémánt fényt, de a hajam kitartóan kócos, nehezen kezelhető és gyorsabban zsírosodó lesz tőle.

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

N0N0

2017. augusztus 30.

"Ajándékba" kaptam. Nem szeretek semmit kidobni, és rossz minőségű terméket nem is ajándékozok el, úgyhogy folyékony szappannak fogom elhasználni (bár annak sem szívesen).

N0N0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

fdorottya

2017. július 25.

Rettentően szárít. Gyorsabban zsírósodik a hajam tőle. Hiába használom a balzsamját is (ami szintén nem sokat ér) olyan gubancos lesz a hajam, hogy nem tudom kifésülni.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Kremcica

2017. április 6.

Pár éve ajándékba kaptam Nivea-rajongó ismerősömtől. Nem is értettem miért vett ilyet, ő maga mindig fodrásznál profi termékkel mosatja a haját Niveával sosem... Lehet ez már jel volt. :) Kipróbáltam, elhasználtam de nem vettem-veszem meg többet. A hajam tényleg fényes lett, az illata is egész jó de iszonyatosan zsírosít. Kombinált a hajam (hajtő zsírosodik, hajvég száraz) és más samponokhoz hasonlítva már a második nap közepén tiszta csatakos lett a fejem míg van amivel ki tudom 3 nagy ritkán 4 napra tolni a hajmosást.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

zahraa

2017. április 6.

Soha tobbet! Mintha folyekony muanyagot kennek a fejemre. Az illata nem rossz, habzik, de nem erzem hogy jol tisztitana, pedig en beleadok apait-anyait... orulok hogy elfogyott, nem veszem ujra..

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!