KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"A NIVEA méregtelenítő maszkjával bőröd 60 másodperc alatt tiszta és bársonyos lesz. A fehér agyag és magnóliakivonat kímélő összetétele eltávolítja a káros anyagokat és a szennyeződéseket. Bőröd ezek után bársonyosan puha és friss lesz."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

glam

2017. december 12.

Azt nem tudom, hogy sikerült ezt az illatot összehozni, kicsit nivea illat plusz friss, új, imádom. Nagyon jó állagú, extra hogy szemcsés, szóval lemosáskor bőrradírként is szuper. Nekem meglepően bevált, mattít és az illat és textúra miatt igazi spa hangulat, relaxtime :)

glam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

crazy724

2017. december 11.

Nagyon tetszik ez az új csomagolás, a kiszerelés kevésbé, kevésnek érzem azt a 75ml-t. A krém menta szinű, apró radirozó szemcséket tartalmaz, nagyon kellemes, nem tolakodó, tipikus nivea illata van. Én 1 percnél kicsivel több ideig hagyom a bőrömön, igazság szerint rajtam nem szárad meg ennyi idő alatt, majd nedves kézzel átmaszirozom vele a bőröm. Puhának, tisztának érzem a használata után az arcom, de szinte ordit a bőröm a hidratálás után, igy csak heti 2 alkalommal használom.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

Marcsika0720

2017. december 11.

Nagyon szuper kis maszk :). Mivel kisgyerekes anyuka vagyok nem mindig van időm bíbelődni az arcmaszkokkal, pakolásokkal. Ezt könnyű felvinni, ugyanilyen könnyű lemosni is. Felviszem fent hagyom pár percet és ezután átmaszírozom vele az arcomat vele mielőtt lemosom. Apró radírozó szemcséket tartalmaz bár nem váltja ki egy arcradír helyét. Tetszik a finom nivea illata, egyáltalán nem tolakodó. A használata után pedig úgy érzem extra tiszta az arcom. Finom puha bőrt eredményez. Zsíros bőrű vagyok, hetente maximum kétszer használom vagy egyszer egy másik arcmaszkkal felváltva de bőven elég ez is. Nekem a csomagolása is nagyon tetszik. Kevés is elég belőle így sokáig elég lesz. Szóval megy az 5*. :)

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Maja1380

2017. december 11.

Már a csomagolása tetszett olyan kis trendi :). Kibontva illata az ami megfogott, olyan zöld üde kellemes.Kis radírozó szemcséket is tartalmaz ezért bőrradírként is használható szerintem. Nekem 2-3 perc alatt megszáradt,miután lemostam puha és friss volt az arcom.

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Zsuzsi216

(!)
2017. december 7.

Tesztelésre nyertem a Niveától a nappali és éjszakai krémmel együtt.
Kb. hetente egyszer-kétszer használom.
Nagyon tetszik az illata és az állaga is. Kicsi radírozó szemcsék vannak benne, de ez a funkciója elenyésző. A tisztító hatása tetszik, érzem ahogy dolgozik.
Mivel az én bőröm nem érzékeny, ezért nem okozott semmi gondot.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Tesztelésre nyertem a Niveától a nappali és éjszakai krémmel együtt.
Kb. hetente egyszer-kétszer használom.
Mivel az én bőröm nem érzékeny, ezért nem okozott semmi gondot.

Daisyyy

2017. november 23.

Nagyon erős a hatása, már-már durva, érzékeny bőrűek tényleg ne hagyják a bőrön 1 percnél tovább, mert iszonyatosan szárít. Heti 1x alkalomnál többször nem is érdemes használni. Kellemesen tisztít, jó az illata, de nekem picit erős.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 23.

bodor258

2017. november 19.

Én ezt inkább úgy reklamoznam hogy 2 az 1ben radir és maszk. Mondjuk a radirozasa nem ér fel egy igazi jó radirehoz de nem is ez a célja szóval ezért nem vonok le pontot. Eddig max 5x használtam az éjszakai krémjevel együtt ( a nappalit nem mertem megvenni a sok negatív vélemény miatt) és lehet hogy csak bemesélem magamnak, de mintha szebb lenne tőle a borom összképe. Eddig úgy tűnik bevált, hosszabb távon ha változik a véleményem akkor írok meg róla.

bodor258
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Aliga

2017. november 1.

Szerintem jó a maszk. Az biztos , hogy én sem 1percig hagyom az arcomon , viszont maga az a tudat , hogy 1perc alatt is teljesít, mindenképpen megnyugtató számomra. Így ha sietnem kell akkor sem esek pánikba , hogy mit használjak a szebb bőr érdekében. :)
Az illata tényleg "niveás", a szemcsék tetszenek , hogy radíroznak. Csodát nyilván nem művel , viszont jó ! Ajánlom mindenkinek aki szereti a gyors szépségápolási megoldásokat ;)

Aliga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Elinor95

2017. október 30.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam ezt a terméket. A csomagolással design terén szerintem igazán meg lehet elégedve az ember lánya.Miután kinyitottam a kis tubust az az igazi Nivea illat fogadott, talán egy kicsit friss levelekre emlékeztető beütéssel. A maszk állaga nagyon kellemes, igazán gazdag, de ugyan akkor könnyen kenhető. Szép pasztell pisztácia zöld színű, benne pedig apró szemcsék vannak. Nekem picit többet kellett várnom, hogy a hatóidő leteljen, és a maszk megszáradjon, ez kb 2-3 perc volt, utána pedig vizes kézzel átmasszíroztam a bőröm. A lemosás gyorsan ment, utána pedig nem maradt más, mint a felfrissült, üde arcbőröm. Számomra teljes mértékben teljesíti,amit elvártam tőle. Ár-érték arányban is kiváló. Szerintem megérdemli az 5 csillagot! Ha a továbbiakban is így muzsikál, akkor nagyon jó társam lesz a rohanós hétköznapokban!

Elinor95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

preka

2017. október 20.

Az illata ilyen igazi Niveás, én nagyon szeretem. Egy perc alatt nem szárad meg, én szeretem tovább fenn tartani. Vannak benne ilyen kis mikrogolyócskák amik szépen leszedik a cucmákot a fejedről. én megkedveltem, biztos jó lesz ilyen kis kúraszerű tisztításra! a bőröm is szépen kitisztult amúgy utána. nekem eddig 5*!

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Kaolin 0 0

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

A magnólia kéregkivonata a CosIng hivatalos besorolása szerint antibakteriális és bőrkondícionáló anyag. Az összetevőt gyártó svájci Mibelle Laboratórium szerint anti-aging és nyugatató hatása van.  A kivonatban magas koncentrátumban található magnolol és honokiol, amiknek elvileg jelentős a gyulladáscsökkentő hatása, így az összetevő ajánlott anti-aging és pirosság elleni készítményekben is 0.1-0.5% koncentrációban.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.