KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"A NIVEA méregtelenítő maszkjával bőröd 60 másodperc alatt tiszta és bársonyos lesz. A fehér agyag és magnóliakivonat kímélő összetétele eltávolítja a káros anyagokat és a szennyeződéseket. Bőröd ezek után bársonyosan puha és friss lesz."

Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Ár: 900Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

ilovemakeups

2018. július 3.

Tényleg nagy friss és sima les a bőröm a használata után de azt vettem észre hogy az első két használatot leszámítva csípi a bőröm! De az ára és az hogy elég 1 percig fenthagyni az valami tök jó

ilovemakeups
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

mercibalint99

2018. július 2.

Nagyon szeretem, mert puha lesz tőle a bőröm és megszabadít a pattanásaimtól. 1 percnél tovább, olyan 3-5 percig szoktam fenthagyni. Menstruáció előtt, a fogamzásgátló levél végére érve nagyon ki szoktam pattogni és zsírosodik a bőröm és mikor ez elkezdődik, aznap este használom és semmi ilyen nem jelentkezik tovább, ugyanolyan lesz a bőröm, mint a ciklusom bármely más napján. Nekem ezért is vált be igazán, máskor nem is szoktam használni.

mercibalint99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Andi98

2018. június 29.

Az elején nagyon szerettem de többszöri használat után már nem csinált semmit. És nagyon csípte a bőrömet. Nagyon könnyű lemosó és az elején jó volt nem okozott pattanást ezért adok két csillagot. Nem veszem újra.

Andi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

djsvetajana

2018. június 19.

jókat hallottam róla, nekem mégse vált be. nem tudom, hogy melyik összetevő miatt, de az én arcom tele lett tőle pattanásokkal.

djsvetajana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

vaudrey

2018. június 4.

Nagyon szeretem ez a kis arctisztítót. Én a nedves arcomon masszírozom el, mint egy arcradírt, és utána minimális ideig hagyom rajta, de a hatását imádom! Tiszta, puha érzetet hagy maga után.

vaudrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Martina1330

2018. június 2.

Első használatkor kicsit csípett, de a másodikon már semmi ilyen nemvolt szerezem ezt a terméket és az orromról és körülötte a miteszereket szépen kiszedi 5 percig simán fenthagyom, majd amikor elkezdem lemosni még kicsit átis radírozom a bőröm vele a kis szemcsék igazán gyengédek de nekem pont elég megszerettem ezt a terméket.

Martina1330
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Annac1234

2018. május 29.

Az érzékeny bőrnek nem az igazi, mert csíp eléggé...de szerencsére csak 1 percig kell fent lenni és tenyleg látható pozitív változás.:D

Annac1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

hamuna

2018. május 27.

Az első alkalommal nagyon csípett és kipirosodott tőle a bőröm, de a következő alkalomra már nem volt ilyen problémám. Heti 1x használom, kb. 5-10 percig fent hagyom. Tisztítás szempontjából jó, de ha csak tisztításra kell, akkor maradok inkább a micellás vizeknél. Az ilyen maszkokat inkább radírozásra használnám, arra meg ez a termék nem igazán jó.

hamuna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Dhewilgirl

2018. május 24.

Mintám volt belőle és összességében tetszett. Mondjuk nem 1 percet, hanem 5öt legalább rajtahagytam a fejemen, amíg kicsit megszáradt. Picit csipkedett, de kellemesen - nincs ezzel bajom, mert ilyenkor érzem, hogy csinál is valamit a cucc. Utána puha volt az arcom és az orrom bőre (ami tele van mitesszerekkel) kicsit világosabbnak, tisztábbnak tűnt. Másnapra persze ebből persze már semmi nem látszott, a puhaság és a tisztaság se :) Nem egy csodaszer, nem is fogom megvenni, egyszerkipróbálósnak jó volt. Ártani nem ártott.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

doreszka94

2018. május 22.

Szeretem ezt a maszkot. Gyors és hatékony. Kellemesen radíroz, használata után puha és tisztább az arcom. Biztos, hogy venni fogok még belőle.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.