KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"A NIVEA méregtelenítő maszkjával bőröd 60 másodperc alatt tiszta és bársonyos lesz. A fehér agyag és magnóliakivonat kímélő összetétele eltávolítja a káros anyagokat és a szennyeződéseket. Bőröd ezek után bársonyosan puha és friss lesz."

Honeyhair

2017. október 14.

Több hétig vadásztam erre a termékcsaládra, mert láttam, hogy megjelent, de a Nivea ügyfélszolgálata nem volt hajlandó válaszolni az e-mailjeimre, hogy hol lehet kapni. Most, a Glamour napokon megláttam a Rossmannban és megvettem mindhárom darabját. Nagyvárosi, dolgozó nőként pontosan a célcsoportba tartozom, hát látni akarom, mit tesz a szokásos modern kori ártalmakkal (légszennyezés, mindennapi smink, stressz, UV, kiszáradás...).

A maszk egészen halványzöld színű, krémes és picit agyagos állagú, az illata pedig fantasztikusan kellemes, enyhe, de kifejezetten tisztaság-illat. Felkenve éreztem, hogy apró szemcsék is vannak benne, ezért a hatóidő letelte után (én 1 perc helyett 5-6-ot is vártam), át is masszíroztam vele az arcomat. Ekkor teljesen krémessé vált, így vizes kézzel fokozatosan fellazítottam. Nagyon könnyű volt lemosni. Utána kissé húzódott a bőröm, de ha ez annak tudható be, hogy tette a dolgát, akkor teljesen rendben van. Egyelőre bevált, megkapja az öt csillagot.

Honeyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Kaolin 0 0

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

A magnólia kéregkivonata a CosIng hivatalos besorolása szerint antibakteriális és bőrkondícionáló anyag. Az összetevőt gyártó svájci Mibelle Laboratórium szerint anti-aging és nyugatató hatása van.  A kivonatban magas koncentrátumban található magnolol és honokiol, amiknek elvileg jelentős a gyulladáscsökkentő hatása, így az összetevő ajánlott anti-aging és pirosság elleni készítményekben is 0.1-0.5% koncentrációban.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.