KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bettu

2018. május 25.

Kipróbáltam, mert elfogyott a Garnier micellásom, és ezt még nem próbáltam. Igazából én semmi különbséget nem fedeztem fel a sima Nivea micellásához képest, de ezért nem pontozom le, mert nincs vele gondom. (1400 körül vettem akciósan.)

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

kmanu

2018. május 19.

Tesztelésre kaptam a terméket, de azt hiszem, maradok nála :) Gyakorlatilag nincs illata, nem ragad és a vízálló, tartós sminket is (nyilván nem a reklámokban látott simogatással), de nagyon szépen leszedi. Dörzsölni nem kell, ami nagy előny. Egyik mozdulatnál kicsi belement a szemembe, de pár másodperc után elmúlt a kis kellemetlen érzés, nem lett vörös/irritált tőle.

kmanu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

cintialaura

2018. május 19.

Tesztelésre kaptam, és azt kell mondjam, ez életem legjobb lemosója. Könnyen leszed bármilyen sminket, anélkül hogy dörzsölni kellene a vattakoronggal az arcom, szemem. Nincs illata és nem hagy fura réteget sem, így biztos hogy újravevős.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Erus15

2018. május 17.

1450Ft-ért vettem a Rossmannban. Tényleg könnyedén leszedi a sminket, nem hagy ragacsos érzetet, nem irritálja a bőrt. Nagyon elégedett vagyok vele.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

tara95

2018. május 17.

Trnd program keretein belül kaptam, a barátnőm is tesztelni fogja. Nagy ázsiai olajos lemosó fan vagyok, de azt kell mondjam ez a termék megszerettette velem a micellás vizeket. Már mindenfélét próbáltam de az utálatos dohos-poros poshadt szag még a patikai verziókkal is együtt járt, egyszerűen nem bírom elviselni. Ez viszont illatmentes, nyugtat, teljesen leszedi a sminket (utána jön az arclemosó), úgyhogy nagyon meg vagyok vele elégedve!

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

dzsanki

2018. május 16.

Nem volt 1600 ft a dm-ben, amikor vettem, úgyhogy olcsóbb is, mint az adatlapon. Az incije szebb még a rózsaszín bioderma micellás vizénél is, és ugyanolyan hatásos, ugyanannyira nem irritál, könnyen leszedi a sminket, illata nincs, nem ragad, szóval csillagos ötös, ár-érték arányban is ez az első helyezett jelenleg ezen okok miatt, úgyhogy biztosan újravevős. Nem szempont, de plusz pont, hogy nem ömlik belőle a folyadék, és a flakon is teljesen rendben van kinézetre is, praktikusságát tekintve is. Kb nehéz elhinni, hogy mindezt a Nivea hozta össze.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Mamuszka

2018. május 16.

Ennél a micellás víznél maradok. Személy szerint én annyira nem vettem észre különbséget a micellás vizek között, igaz viszonylag kevés sminket használok, vízállót meg egyáltalán nem. Mégis úgy érzem, hogy talán ez a legjobb kb. öt közül, amit eddig próbáltam. Nagyon szépen leviszi a szennyeződéseket és a sminket. Első lépésnek használom, utána még olajos lemosást és néha habzó arclemosót is bevetek.

Mamuszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

kissdzs

2018. május 15.

A legjobb micellás víz amit valaha használtam (próbáltam már baleat,garniert,avont). Könnyen és gyorsan lehozza a szemfestéket is. Alaposan tisztít, nem csípi a szemem sem és ami a legfontosabb talán nekem, hogy nincs irritáló illata és nem hagy ragacsos réteget maga után. Biztos, hogy sokszor újra fogom venni.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Oklaudia04

2018. május 15.

Azt hiszem megtalaltam a legjobb sminklemosot ! TUTI biztos ujra vasarolom

Oklaudia04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Azt hiszem megtalaltam a legjobb sminklemosot ! TUTI biztos ujra vasarolom

Annie25

2018. május 12.

Tökéletesen leszedi a sminket, én csak arcra használom. Nem szárít, nem húzódik utána a bőröm, szerintem nagyon jól sikerült! És az összetevői is szépek!

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.