KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Ár: 990 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (posta, MPL csomagpontok, Foxpost).
Ár: 1000ft , Eladó: piccem
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --
RekaYogagirl

2019. január 22.

Ajándékba kaptam egy ezt a nagy kiszerelésű lemosót. Alapvetően a Bioderma, érzékeny bőrűeknek ajánlott terméket használom. Nem rossz, szépen eltávolítja a sminkem, de nem olyan gyengéd, mint a jól bevált gyógyszertári Bioderma. Nem fogok venni belőle, ha elfogyott, de nincs problémám vele.

RekaYogagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Bb.Sophie

2019. január 20.

Komoly bajom nincs vele, de nem lesz a kedvencem. Konkrétan kiömlik a csomagolásból, tocsog tőle a vattakorong, ki kell facsarnom hogy ne tocsogjon utána az arcom is. A szememet messze elkerülöm vele, mert irritálja (nekem egyébként a kifejezetten szemfestékhez való 2 fázisú testvére is ugyanezt teszi), de a bőröm sem szereti különösebben. Szépen tisztít, de az árát nem éri meg, féláron vettem de még annyiért sem venném újra.

Bb.Sophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

viktoriasnt

2019. január 19.

Semmi extra. Drága, jobban szeretem a Garnier micellas vizet.

viktoriasnt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Semmi extra. Drága, jobban szeretem a Garnier micellas vizet.

Verena

2019. január 16.

Én nem tudom megérteni, hogy rajonghat ezért mindenki :) Nekem sajnos negatívak a tapasztalataim. Egyrészt sok kell belőle, hogy csináljon is valamit, és még így sem távolítja el maradék nélkül a sminkemet, pedig tegyük hozzá, hogy smink alatt púderre és korrektorra gondolok, semmi másra :D A szemsminkemnek már meg sem próbálok a közelébe menni ezzel. Hamarabb törik le tőböl az összes szempillam a dörzsöléstől, mintsem, hogy eltávolítaná róla a szempillaspirált. Úgy sem vált be,hogy csak hosszasan ráhelyeztem az átitatott vattát a szemhéjamra. Semmit nem szedett le szinte a spirálból, pedig nem vízálló volt. Mivel sok is kell belőle,gyorsan fogy, de nem bánom, várom már,hogy kidobhassam :D biztosan nem veszem újra. Soha többet :D

Verena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Dori1031

2019. január 12.

Nekem nagyon bevált, nem lesz tőle olajos a bőröm és könnyen eltávoltítja a sminket.

Dori1031
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Boriskajuliska

2019. január 12.

G.. napokon vettem fél áron, de teljes áron nem fogom újra venni. Nem rossz, de a szemfestékkel nehezen bírkózik meg pedig nem használok tartós sminket. Ami pizitív, hogy nem csípi a szemet, és nem hagy ragacsos érzetet.

up: Mejött a ragacsos, olajos érzés és a szemcsípés is! A leg rosszabb micellás víz amit valaha használtam. Soha többé!!!!

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 12.

estrella95

2019. január 8.

A Garnier kétfázisú sminklemosóját váltotta le könnyűszerrel. A vízálló sminkkel jobban megbirkózik és sokkal tartósabbnak bizonyult.

estrella95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

czeilingerdorinaa

2019. január 8.

Micellás vízek királynője nekem eddig. Nem találtam még olyat, amit ne szedne le, legyen az bármely 24H-s termék. Nem csíp, sokáig elég belőle. Az ára is megfizethető. Kellemes illata van.

czeilingerdorinaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

sdorcii

2019. január 4.

Nagyon szeretem, mindenféle sminket leszed. A Maybellines Stay Matte Ink rúzs, ha valaki próbálta akkor tudja hogy makacsul tartós és eddig amikkel próbáltam, ez a sminklemosó szedte le nekem a legkönnyebben! Nincs semmilyen szaga, nem alkoholos, tehát nem csíp. Én általában egy darab vattakoronggal teljesen le tudom szedni a sminkem, szóval elég sokáig kitart. Már több mint fél éve használom és még azóta se fogyott el a nagy kiszerelés!

sdorcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Vanda234

2019. január 3.

Nekem sajnos nem szuperállam valami jól nem nagyon szedi le se a szem sminket se a spirált...ahhoz képest meg drága van ennél sokkal olcsóbb és jobb is

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.