KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Ár: 990 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (posta, MPL csomagpontok, Foxpost).

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GyDorka

2018. október 17.

Nem rossz termék. Jól leszedi a sminket, még a vízálló sminkekkel is egész jól elbánik. Viszont nekem többször csípte a szemem, szemkörnyékem, néha a bőrömet is nagyon húzza. A Bioderma, Garnier micellás vizek mellett nálam labdába se rúghat...

GyDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

SzabinaL

2018. október 16.

A többi micellás vízhez képest ez valóban nem hagyja maga után azt a ragacsos, filmes érzést a bőrömön. A tisztítási hatékonyságával teljesen meg vagyok elégedve, nem szárítja a bőröm.

SzabinaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Csanadivivi

2018. október 13.

Nagyon sokáig Garniert használtam, aztán az itteni pozitív vélemények hatására gondolta, hogy kipróbálom ezt. Nagyon szépen leszed mindent, nem hagy ragacsos érzetet maga után, viszont nekem nagyon csípi a szemem. Pedig nem rakok a vattára túl sokat és nem is dörzsölöm vele annyira szemem,hogy egy litert belenyomjak. Ennek ellenére egy jó kis termék :)

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Mintia

2018. október 11.

Pro: Illatmentes, nem hagy filmréteget, nagyon jó a csomagolása (nem kell félnem, hogy kiborul utazás során).
Con: Nem olyan erős mint a Garnieres. Kicsit több időbe telik letörölgetni a szememről a sminket.

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Lilluc

2018. október 11.

Egy Dm-box megynyerésével tettem rá szert.
Ezelőtt még soha nem használtam micellás vizet, mert teljesen fölöslegesnek gondoltam.
Meglepődve vettem észre, hogy nem is olyan kis haszontalan kence. :) Egyáltalán nem irritálja a bőröm, nagyon szépek az összetevői. A sminket is szépen eltávolítja, bár én nem szoktam vele addig kínlódni, míg az alapozót is teljesen leszedi, mert általában úgyis használok bőrradírt estére. Inkább a szemfestéket mosom le vele, viszont azt teljesen szépen eltávolítja.
Összességben meg vagyok vele elégedve. :)

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Egy Dm-box megynyerésével tettem rá szert.
Összességben meg vagyok vele elégedve. :)

izabella73

2018. október 10.

Szerencsére féláron vettem,kipróbálás képpen így megérte,de teljes áron már nem venném meg.Inkább maradok a jól bevált Bodermánál.A sminket ez is egész jól leszedi,viszont csípte a szememet,amit nem értek,mivel az összetevői szépek ahogy néztem.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 10.

szeszterl

2018. október 5.

Nem csípi a szememet és szépen leszedi a sminket. :)

szeszterl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Nem csípi a szememet és szépen leszedi a sminket. :)

danzsu

2018. október 5.

Nekem nagyszerűen bevált.Sokáig Garnier micellás vizet használtam,de ez sokkal jobban teljesít. Az utóbbi rendesen szárította a bőrömet,ennél pedig inkább hidratáltságot tapasztalok,és semmi zavaró utóérzet,Tökéletesen tisztít, és távolítja el a sminket.Nagyon kiadós is ,lassabban fogy el mint a Garnier,pedig nem sajnálom magamtól. :)

danzsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 5.

LolaDobrev

2018. szeptember 17.

A Garnier micellás víz rendesen habos bevonatot hagyott maga után..

Ez a kis termét nagyon szuper, leszedi a sminket, puha lesz tőle a bőröm, és nem hagy semmilyen ragacsos érzetet utána. 5 csillag :)

LolaDobrev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

A Garnier micellás víz rendesen habos bevonatot hagyott maga után..

bkate4

2018. szeptember 12.

A Garnier, L'Oréal és a Nivea más micellás vizei közül nekem ez a kedvencem. Nem csíp és nem hagy ragacsos érzetet sem a bőrön, nagyon szeretem.

bkate4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.