KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

A Nivea Express Care kézápoló krém gyorsan felszívódó és könnyű formulája tengeri ásványokkal gazdagítva hidratálja a kezet és használat után lágy, friss érzetet kölcsönöz.

boriszanto

2017. október 13.

Nagyon jó illata van és tényleg gyorsan beszívódik, de az én rettentő száraz/ekcémára hajlamos kezemnek nem elég sajnos, pedig olyan jó kis krém lenne :(

boriszanto
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Marika23

2017. október 6.

Az illatát imádom, de mint ahogy a neve is sugallja csak "szomjoltónak" jó. Nagyon hamar beszívódik és akkor hidratál is egy darabig, de nem túl tartós, az én bőrömnek ez nagyon kevés.

Marika23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

vvivien

2017. augusztus 26.

Az illata furi de kellemes, gyorsan beszivodik, jól hidratál és a csomagolása is aranyos

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

LaNara

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2017. május 9.

Sajnos a rapszodikus időjárás és a mosogatás kombó miatt ekcémás lett a kezem úgyhogy fejvesztve rohantam venni valamit és habár tudom, hogy erre a Garnier piros kézkrémje lett volna a legjobb mégis ezt választottam és milyen jól tettem. Másfél nap alatt elmúlt az ekcéma igaz szorgalmasan kentem 20 percenként. Könnyű, gyorsan beszívódik és selymes érzetet hagy maga után amit utána sokáig érezni. Az illata szerencsére nem a tipikus Nivea mert azt nem bírom elviselni.

LaNara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.