KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PetraJuhasz, Módosítva: 2017. január 5.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló kézápoló tengeri ásványokkal gazdagítva, amely pillanatok alatt felszívódik, nem ragad és puhává varázsolja a kezet.

Vivenna

2017. július 7.

Talán az egyetlen kézkrém, ami tényleg ragacs nélkül beszívódik 1-2 percen belül. Hidratál is, illata sem rossz.

Vivenna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Feketebarbi

2017. március 14.

Mi ez a borzalom??? Undi filmréteget képez a bőrön, ami fénylik, de száraz a tapintása.

Feketebarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Piedra

2017. március 6.

Most fogy majd el a tubus. Nagyon megszerettem, eleve szimpatizálok alapvetően is a Nivea-s cuccokkal, megláttam az üzletben a polcon, gondoltam kipróbálom.
Munkám miatt télen amúgy is könnyebben, gyorsabban kiszárad a kezemen a bőr, emellett kesztyűt viselni nem szerető és télen kényszeres kézbekenő vagyok. :)
Jó választás volt, kellemes illatú, ami jobban megtetszett, hogy gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet maga után, valamint pár napos használat után éreztem jótékony hidratáló hatását.

Piedra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.