Nivea

Ár:   1291 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1291 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: jegaevi, Módosítva: 2015. június 29.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1291 Ft

Gyorsan felszívódó,különösen könnyü formulája puhává és rugalmassá varázsolja a bõrt.Tengeri ásványokkal és Hydra IQ-val gazdagított összetétele hosszan tartó hidratálást biztosít.

Ár: 1291 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jkrisztie2

2018. június 23.

Régen csak ez volt a testápolóm, mindig a 400 ml-set vettem. Ma már kísérletezem, ezer testápolóm van, de a mai napig ezt veszem elő, ha picit leég a bőröm, annyira jó rá. Ez tényleg express hidratál! Illatát imádom, mert nosztalgiázom😊

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

mandarina

2018. június 17.

Amit igazán szerettem ebben a testápolóban, az az illata: nem túl erős, de mégis érdekes. Nagyon könnyen beszívódott, de sajnos nekem kicsit kevés volt a hidratálása, bár télen használtam, amikor különösen száraz a bőröm. Összességében szerettem, de azért az árához képest nem volt a kedvencem, kicsit többet vártam tőle. 4 csillag :)

mandarina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

borondibibi

2018. május 29.

Nagyon kellemes az illata, de nem túl erős, ami számomra egy testápolónál elsődleges szempont. Nagyon jól hidratálja a száraz bőrt, és gyorsan be is szívódik, tökéletesen teljesíti amit ígért.

borondibibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Moni86

2018. május 26.

Nekem nem jött be. Este bekenem. Reggel ugyanolyan száraz a lábam:( zsíros érzetet hagy maga után.

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

ver0nika

2018. május 20.

Érdekes, hogy ennyi jó vélemény után nekem nem vált be. A kezemre jó, bár zsíros hatást hagy maga után, amit mindig le kell törölnöm. Viszont ezzel még nem lenne probléma, de 2 csillag levonás jár azért, mert a lábamon nagyon érzékeny a bőr, a rengeteg szőrtelenítés kiszárítja, és amikor ezzel kentem be a lábam sok-sok kis piros pötty jelent meg, eléggé csípett is. Hál isten egy nap után meg tudott nyugodni a bőröm. Csak kéz vagy kar ápolónak használom már.

ver0nika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

hbeusska06

2018. április 16.

Nagyon szeretem, eddigi legjobb testápoló amit eddig használtam. Nagyon gyorsan beszívja a bőröm, és napokig puha marad!
Más testápolóval napi szintű kenés sem volt elég a bőrömnek.

hbeusska06
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Más testápolóval napi szintű kenés sem volt elég a bőrömnek.

nikusz092

2018. március 25.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát, sok időre elegendő! :)

nikusz092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát, sok időre elegendő! :)

hdia

2018. február 21.

Nagyon kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, az illata isteni.
A hidratálása picit lehetne erősebb, viszont egy nem extrán száraz bőrre épp megfelelő minden napi használatra.

hdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Nagyon kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, az illata isteni.

juditka70

2018. január 14.

A német változatát vásároltam a Müllerben. Nagyon finom illata van,könnyen beszívodó,és jó a hidratálása is.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

strankulakitti

2017. november 21.

Jó kis testápoló, teszi amit ígér. Nagyon jó illata van, kellemes, nem hagy zsíros érzetet és ez nagyon jó. Utána egyből lehet felöltözni, nem hagy nyomot semmin és hidratál is.

strankulakitti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.