KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1291 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1291 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: jegaevi, Módosítva: 2015. június 29.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1291 Ft

Gyorsan felszívódó,különösen könnyü formulája puhává és rugalmassá varázsolja a bõrt.Tengeri ásványokkal és Hydra IQ-val gazdagított összetétele hosszan tartó hidratálást biztosít.

Ár: 1291 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: Vixodite

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hbeusska06

2018. április 16.

Nagyon szeretem, eddigi legjobb testápoló amit eddig használtam. Nagyon gyorsan beszívja a bőröm, és napokig puha marad!
Más testápolóval napi szintű kenés sem volt elég a bőrömnek.

hbeusska06
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Más testápolóval napi szintű kenés sem volt elég a bőrömnek.

nikusz092

2018. március 25.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát, sok időre elegendő! :)

nikusz092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát, sok időre elegendő! :)

hdia

2018. február 21.

Nagyon kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, az illata isteni.
A hidratálása picit lehetne erősebb, viszont egy nem extrán száraz bőrre épp megfelelő minden napi használatra.

hdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Nagyon kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, az illata isteni.

juditka70

2018. január 14.

A német változatát vásároltam a Müllerben. Nagyon finom illata van,könnyen beszívodó,és jó a hidratálása is.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

strankulakitti

2017. november 21.

Jó kis testápoló, teszi amit ígér. Nagyon jó illata van, kellemes, nem hagy zsíros érzetet és ez nagyon jó. Utána egyből lehet felöltözni, nem hagy nyomot semmin és hidratál is.

strankulakitti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

chhaya

2017. november 17.

Nem használom napi rendszerességgel, viszont amikor bizonyos okokból nagyon kiszárad a bőröm, akkor hamar helyrehozza, részemről bevált. Alapvetően nem száraz a bőröm, ezért nagyon el kell találni a szükséges mennyiséget, mert lassan szívódik be és zsíros hatást hagy maga után (a kezemről mindig le is szoktam törölni, mert zavar). Amúgy jól hidratál és kellemes illata van.

chhaya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

nagyheni92

2017. október 21.

A glamour napok alkalmával jött velem. És milyen jól döntöttem, pedig meg se néztem itt róla a véleményeket. Leginkább a lábam epilálása után használom ezt, azonnal beszívódik és hidratálja a lábamat. Rögtön lenyugszik a bőröm ha ezzel bekenem amikor epilálom a lábamat. Tényleg nagyon jól hidratál. Remélem télen is így fog szuperálni amikor az egész testemere kelleni fog a hidratálás a hideg mínuszok miatt

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

ver0nika

2017. szeptember 9.

Érdekes, hogy ennyi jó vélemény után nekem nem vált be. A kezemre jó, bár zsíros hatást hagy magam után, amit mindig le kell törölnöm. Viszont ezzel még nem lenne probléma, de 2 csillag levonás jár azért, mert a lábamon nagyon érzékeny a bőr, a rengeteg szőrtelenítés kiszárítja, és amikor ezzel kentem be a lábam sok-sok kis piros pötty jelent meg, eléggé csípett is. Hál isten egy nap után meg tudott nyugodni a bőröm. Csak kéz vagy kar ápolónak használom már.

ver0nika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

0Magika0

2017. szeptember 7.

Imádom ezt a testápolót. A Nivea testápoló olajával befürödtem, ezért félve vettem le a polcról. Viszont ez egy csoda. Iszonyat hamar beszívódik, megfelelően hidratál, és még az illata is jó. Maradok ennél. :D

0Magika0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

mrs.imperator

2017. június 20.

Tengeri asvanyokkal gazdagitott valtozata van meg, nagyon hamar beszivodik konnyu eloszlatni es istenien puha finom lesz utana a bor! Szepen nyugtatja az leegett bort is.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.