KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabcsi0502, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Hatékony és megbízható védelem akár 48 órán át, nyárias virágos illattal kombinálva.

Judee

2018. május 17.

Nem jó, nekem túl émelyítő az illata...

Judee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Nem jó, nekem túl émelyítő az illata...

Panni21

2018. január 23.

Hatalmas csalódás :(
Nem volt valami nagy választék a dm-ben, így a csomagolása miatt ezt hoztam el. Katasztrófa, tényleg :(
Stiftet is használok, spray-t inkább csak az illat miatt, mivel per pillanat nincs parfümöm az évszakra.
Fogalmam sincs, hogy csinálja, a stiftem hatásos önmagában, izzadós még nyáron sem vagyok, mégis mire elsétálok a megállóig, már csupa víz a hónaljam, egy óra elteltével meg már büdös is vagyok. Soha nem tapasztaltam még ilyet korábban.

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Hatalmas csalódás :(

eperturmix

2017. december 12.

Megvettem mindhárom színt,a sárga volt az első,és mivel az bevált,gondoltam hátha ilyen a többi is.Hát ez nem.Nagyon gyenge a hatása,rövid időn belül fújni kell újra,bár se az izzadást nem csökkenti,se a szagokat nem viszi el,inkább keveredik vele....maga az illata sem nyűgözött le,nem rossz,de nem is olyan jó.Én nem ajánlom ezt a sprayt.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Netta97

2017. november 6.

A cuki kis csomagolása miatt vettem meg, de sem az illata sem a tartóssága nem nyűgözött le annyira, számomra a Nivea dezodorok nem elég hatásosak, nem venném újra.:/

Netta97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Nusella

2017. október 24.

Nagyon kis cuki darab, de semmit sem tud amit más dezodor ne tudna. Nincs vele gond, de nem venném újra.

Nusella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Ndr

2017. szeptember 24.

Szeretem a nivea termekeket. En is a csomagolasa miatt vettem meg elsosorban, de szeretem. Vannak nala jobb dezodorok de egyebkent a celnak megfelel.

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

magdus.kis

2017. augusztus 14.

Nagyon régóta vadásztam rá, mert kedvelem az ilyen különleges csomagolású dolgokat. A Nivea sprayk egyébként szerintem nem rosszak. Ennek fincsi virágos illata van. Az izzadásgátló hatása átlagos, de van ennél jobb Nivea. Összességében úgy vélem, hogy egy próbát megér, de nagy dolgokat nem lehet tőle elvárni. A csomagolása miatt talán többen nyúlnak utána a polcon, de amint kipróbálják, nem biztos, hogy másodjára is rá fog esni a választás!

magdus.kis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

cooleva

2017. augusztus 10.

Megvettem, mert kíváncsi voltam az illatára..de csalódtam, ugyanis egy az egyben ugyanolyan mint a rózsaszín-fekete invisible deo sprayé. Tartós, megbízható védelmet nyújt, kellemetlen szagokat semlegesíti, de az INCI nem a legszebb!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.