KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wicus24, Módosítva: 2013. március 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

Ár: 573 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

bellino

2018. március 31.

Isteni!!

bellino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Isteni!!

Erina

2016. július 14.

Szeretem amikor a Férjem ezzel fürdik. Ő is szereti használni,jót tesz a bőrével.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Csipetke

2015. november 19.

nekem a pasim használja ezt a tusfürdőt.Imádok be menni a fürdőbe miután használta,az az illat eszméletlen :) Azt is szeretem mikor marad egy kis hab belőle a fürdőkádban,. :) Ja amúgy Ő is nagyon szereti meg van vele elégedve nagyon. :)

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

csabiandras

2014. április 14.

A legjobb tusfürdő szerintem. Krémes és fantasztikusan természetes illata van. A polcokon rengeteg illatos tusfürdőt lehet kapni és én személy szerint már unom hogy mindig más illatom van :) Ez nagyon jó tusfürdő ajánlani tudom mindenkinek!

csabiandras
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Csilluska

2013. július 25.

Barátomnak vettünk ilyet nemrég, de a doboza fehér volt, és az összetevők sem teljesen egyeznek, parabének pl. nem voltak benne. Egyébként teljesen meg volt vele elégedve, jól habzott (neki ez fontos), nem irritálta a bőrét, hajat is tudott vele mosni. Ja, mert amúgy ez 3 az 1-ben: sampon, tusfürdő és arcot is lehet vele mosni. Annyira tetszett neki, hogy újra akarja venni:)

Csilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.