KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   589 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 589 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2011. december 12.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 589 Ft

A Strong Power férfi sampon gyengéden tisztítja a hajat és fejbőrt nap mint nap. A revitalizáló tengeri ásványokat tartalmazó formula erősíti a hajat és egészséges kinézetűvé teszi.

Ár: 589 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Panni21

2016. január 24.

A barátom használja a lapocka alá érő hajára, neki bevált. Bár neki erős szálú, egészséges haja van, nem nagyon tapasztal különbséget a samponok között (kivétel Tigi, de az egy hosszú történet :D ), ezt is csak azért vette, hogy idézem "Ne legyek már lány illatú" :D :D

Panni21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Habchók

2013. február 9.

kellemes illatú sampon, de én semmilyen változást nem észleltem - rossz befektetés

Habchók
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

zalla

2012. január 12.

Kezdetben nagyon örültem neki, mert nagyon szépen helyretette a zsíros hajam. (valaki egyébként megmondhatná, miben különbözik egy férfi sampon egy nőitől, mert szerintem az illaton kívül kb. semmi) Később viszont épp emiatt lett sebes, érzékeny a fejbőröm, szóval hosszú távon rossz befektetés volt.

zalla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.