KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 28.

Kategória:   Samponok

Azonnali felfrissülést nyújt, tartós frissességet és kellemes illatot biztosít a nap folyamán.

Ár: 1000Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
strauszkinga

2019. január 10.

Egész jó termék! Sokkal jobb, mint amiket eddig próbáltam. Kevésbé maradt utána fehér minden, mint amiket eddig próbáltam, de még nem a tökéletes száraz sampon számomra. Az illata szuper!

strauszkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Leander

2018. december 20.

Jó az illata, valóban hatékony, sőt, másnap is tökéletes még a frissesség. Viszont nagyon fehér lesz tőle minden, így a hajam is kissé őszesnek tűnik, hiába masszírozom be, ill. fésülöm ki. Ruhával is nagyon vigyázni kell, mert tényleg mindent összefog. A Batiste termékei pl. hasonló, vagy még jobb eredményt is hoznak úgy, hogy kevésbé hagynak látható jeleket a hajon, ill. ruhán. Bár a hajam sötét szőke, így összességében azért sötétnek nem mondható, de azért még lehet, hogy kipróbálom a sötét hajra valót, hátha azzal kevésbé fordul elő ez a probléma.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

2018. október 24.

2018. 06. 19.
Mivel kénytelen vagyok szárazsampont használni ha nem akarok minden nap hajat mosni, így mindig örülök, ha felbukkan egy új fajta szárazsampon a polcokon. Néhány használat után azt tudom mondani, hogy jó termék ez, jellegzetes Niveás illattal. Maradéktalanul kifésülhető a hajból (L'Orealos társával ellentétben), nem mattítja le a hajat, nem teszi sprőddé, a zsírt felszívja, sőt, azt kell mondjam hogy ha reggel használom akkor még másnap reggel is érzem némiképp a hatását. Az ára is rendben van, ennél olcsóbban nem igazán kapunk jó szárazsampont. Ez és a sötét hajra való verzió van meg, még nem tudom melyik lesz majd a végleges nyertes az én hajszínemhez.

UPDATE 2018. 10. 24.
Az elmúlt hónapokban ez lett a kedvenc szárazsamponom, már jó néhány flakonnal elhasználtam belőle, a sötét hajra való verzió annyira nem jött be, de ez tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

2018. 06. 19.

UPDATE 2018. 10. 24.

Narancs

2018. augusztus 31.

Borzalom. Lehet én fogtam ki rossz darabot, de ez életem legócskább szárazsamponja. Olyan, mintha hintőport öntenék a hajamra, csak ezt épp fújom. Fehér por, ami tény, hogy jó illatú és a szőke hajamon nem látszik, de minden poros utána. A fesűm szélén is fehér por rakódik le, miután megfesülködtem. A fekete hajgumim fehér poros utána. Soha többet illetve ezt is továbbadom. Maradok a batiste kék palackosnál.

Narancs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Andi777

2018. augusztus 29.

Legjobb a kategoriajaban! Nem kemenyit,nem nehezit,olyan mintha tenyleg most mostam volna hajat es a port is konnyu eloszlatni/kifesulni.Az illata pedig fincsi.

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

anndee

2018. augusztus 29.

Nővéremmel most jött ránk ez a nagy szárazsampon tesztelési hullám,és azt hittük,hogy az Aussie-nál nem lehet jobb... de igen! Azt hiszem, nekem a Nivea lett most a szerelem :) Amint ráfújom a hajamra, rögtön hófehér lesz,mintha hintőpor lenne, de kicsit bedörzsölöm és már kész is! Nincs semmi nedves érzet, csak a púderes puhaság,és ami a legjobb, hogy a hajamat sem keményíti meg. Én nagyon szeretem, de az illata... Nem is az illata a gond, az a tipikus Nivea krém, de nagyon erős és csak ezt érzem egész nap, zárt térben nem ajánlatos használni.

KÉRDÉS: Ti hol veszitek? Én még se dm-ben,Rossmannban,Tescoban, sehol nem találtam, külföldről szereztem be eddig.

anndee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

rosalindfranklin

2018. július 21.

Már túl vagyok néhány márka kipróbálásán, de eddig ez a kedvenc! :) Ebből tényleg nem kell sokat fújni, masszírozással könnyen eloszlatható és teljesen ki is tudom fésülni. A vékonyszálú hajamnak még egy kis volument is ad, ami a következő nap is kitart. Biztosan újraveszem!

rosalindfranklin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Mano1234

2018. július 10.

Nem rossz, de nem lett a kedvencem. Az illata nekem nagyon erős, fullasztó, a fürdőben nem is tudom használni sajnos emiatt. Kifésülni nem tudtam teljesen a hajamból, erősebb fénynél látszódott a fehér por rajta. Én szeretem ha egy szárazsampon dúsít, ez sajnos egyáltalán nem, nem ad frissebb érzést sem. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Hidratálók: Propylene Glycol