KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 28.

Kategória:   Samponok

Azonnali felfrissülést nyújt, tartós frissességet és kellemes illatot biztosít a nap folyamán.

Ár: 990 HUF , Eladó: Narancs
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy postán (a postaköltség a vevőt terheli)

Narancs

2018. augusztus 31.

Borzalom. Lehet én fogtam ki rossz darabot, de ez életem legócskább szárazsamponja. Olyan, mintha hintőport öntenék a hajamra, csak ezt épp fújom. Fehér por, ami tény, hogy jó illatú és a szőke hajamon nem látszik, de minden poros utána. A fesűm szélén is fehér por rakódik le, miután megfesülködtem. A fekete hajgumim fehér poros utána. Soha többet illetve ezt is továbbadom. Maradok a batiste kék palackosnál.

Narancs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Andi777

2018. augusztus 29.

Legjobb a kategoriajaban! Nem kemenyit,nem nehezit,olyan mintha tenyleg most mostam volna hajat es a port is konnyu eloszlatni/kifesulni.Az illata pedig fincsi.

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

anndee

2018. augusztus 29.

Nővéremmel most jött ránk ez a nagy szárazsampon tesztelési hullám,és azt hittük,hogy az Aussie-nál nem lehet jobb... de igen! Azt hiszem, nekem a Nivea lett most a szerelem :) Amint ráfújom a hajamra, rögtön hófehér lesz,mintha hintőpor lenne, de kicsit bedörzsölöm és már kész is! Nincs semmi nedves érzet, csak a púderes puhaság,és ami a legjobb, hogy a hajamat sem keményíti meg. Én nagyon szeretem, de az illata... Nem is az illata a gond, az a tipikus Nivea krém, de nagyon erős és csak ezt érzem egész nap, zárt térben nem ajánlatos használni.

KÉRDÉS: Ti hol veszitek? Én még se dm-ben,Rossmannban,Tescoban, sehol nem találtam, külföldről szereztem be eddig.

anndee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

rosalindfranklin

2018. július 21.

Már túl vagyok néhány márka kipróbálásán, de eddig ez a kedvenc! :) Ebből tényleg nem kell sokat fújni, masszírozással könnyen eloszlatható és teljesen ki is tudom fésülni. A vékonyszálú hajamnak még egy kis volument is ad, ami a következő nap is kitart. Biztosan újraveszem!

rosalindfranklin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Mano1234

2018. július 10.

Nem rossz, de nem lett a kedvencem. Az illata nekem nagyon erős, fullasztó, a fürdőben nem is tudom használni sajnos emiatt. Kifésülni nem tudtam teljesen a hajamból, erősebb fénynél látszódott a fehér por rajta. Én szeretem ha egy szárazsampon dúsít, ez sajnos egyáltalán nem, nem ad frissebb érzést sem. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

2018. június 12.

Mivel kénytelen vagyok szárazsampont használni ha nem akarok minden nap hajat mosni, így mindig örülök, ha felbukkan egy új fajta szárazsampon a polcokon. Néhány használat után azt tudom mondani, hogy jó termék ez, jellegzetes Niveás illattal. Maradéktalanul kifésülhető a hajból (L'Orealos társával ellentétben), nem mattítja le a hajat, nem teszi sprőddé, a zsírt felszívja, sőt, azt kell mondjam hogy ha reggel használom akkor még másnap reggel is érzem némiképp a hatását. Az ára is rendben van, ennél olcsóbban nem igazán kapunk jó szárazsampont. Ez és a sötét hajra való verzió van meg, még nem tudom melyik lesz majd a végleges nyertes az én hajszínemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Hidratálók: Propylene Glycol