KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Samponok

Azonnali felfrissülést nyújt, tartós frissességet és kellemes illatot biztosít a nap folyamán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dogcathorsecow

2018. augusztus 2.

Eddig a Batiste szárazsamponjára esküdtem, de ez jobban tetszik. Direkt jó zsíros hajon próbáltam, és frissen mosottnak látszik/érződik. Jobban tetszik a textúrája ennek, szerintem porosabb, gyorsabban "beivódott". A sötétbarna pont illik, nekem most ez a legjobb.

dogcathorsecow
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Husika90

2018. július 29.

Sziasztok! Én is folyamatos szárazsampon kísérletező vagyok. Eddig ez a legjobb, ami tényleg azt adja amit ígér. Simán ki tudom tolni a hajmosást 2 nappal. Egyetlen negatívum nálam, hogy amint víz éri, folyik a barna szín. Szóval szárazsamponnal kitolásos időben nem ajánlatos strandra menni, vagy legalábbis víz ne érje! 😊 5*-os nálam.

Husika90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Saaruby

2018. június 24.

Rengeteg szárazsampont próbáltam az utóbbi időben, olcsót, közepes árkategóriájút, drágábbat, valahogy mindegyik csalódás volt. Már az esélytelenek nyugalmával nyúltam ehhez a termékhez, de gondoltam adok neki egy esélyt, mert 3 különböző hajszínre van és ez tetszett. Én a legsötétebbet vettem és nagyon elégedett vagyok. Az illata kellemes, jól el lehet dolgozni, nem fogja meg a hajat, nem ragad. Ha akarnék, naponta tudnék hajat mosni, annyira zsírosodik, de ezzel ki tudom húzni akár három napig is. Nem csak a zsírosodást csökkenti, de tartást is ad a hajamnak. Én biztos, hogy újra fogom venni.

Saaruby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

2018. június 12.

Mivel kénytelen vagyok szárazsampont használni ha nem akarok minden nap hajat mosni, így mindig örülök, ha felbukkan egy új fajta szárazsampon a polcokon. Néhány használat után azt tudom mondani, hogy jó termék ez, jellegzetes Niveás illattal. Maradéktalanul kifésülhető a hajból (L'Orealos társával ellentétben), nem mattítja le a hajat, nem teszi sprőddé, a zsírt felszívja, sőt, azt kell mondjam hogy ha reggel használom akkor még másnap reggel is érzem némiképp a hatását. Az ára is rendben van, ennél olcsóbban nem igazán kapunk jó szárazsampont. Ez és a közepes tónusú hajra való verzió van meg, még nem tudom melyik lesz majd a végleges nyertes az én hajszínemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Hidratálók: Propylene Glycol