KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Hajformázók

Az Euceritet® tartalmazó innovatív formulának köszönhetően mindez elérhető a frizurakészítés utolsó fázisában is. Próbáld ki a haj igénybevétele nélkül hosszan fixáló és ápoló készítményt! A hajformázó a fényvédelemről is gondoskodik, hogy hajad ne szenvedjen a Nap káros hatásaitól.

• Hosszasan rögzíti a frizurát anélkül, hogy elnehezítené és kiszárítaná a hajat.
  • Regenerálja és erősíti a hajszálakat.
  • Véd az UV-sugaraktól.
  • Hajad nem tapad össze és könnyen kifésülhető.
  • Hajad finom illatú lesz tőle.

Brekka10

2018. november 18.

Imádom! Sok hajlakkot próbáltam, de ez a kedvenc. Nagyon finom szemcsés a porlasztója, nem "áztatja" el a hajat. Jól tart, és az illata is szuper.

Brekka10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

Toscana

2018. október 7.

A hajamat egy nagy csomóvá ^varázsolja ^. Teljes pénzkidobás volt, így marad a polc hatában vészhelyzetekre.

Toscana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Imádom! Nem ragad tőle a hajam, jó tartást is ad. Kellemes az illata.

Wintergirl
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Imádom! Nem ragad tőle a hajam, jó tartást is ad. Kellemes az illata.

SimonKrisztike

2018. augusztus 15.

Imádom! Èletem során elèg sok hajlakkot kiprobàltam,de ez....!!! Tart egész nap,nem ragad össze a hajam ès finom- a megszokott Niveas illata van!

SimonKrisztike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

mmaryann

2018. június 28.

Imádom! Nem ragad tőle a hajam, jó tartást is ad vékony szálú hajamnak. Kellemes az illata, másodjára veszem újra és szerintem maradok is nála! Mindenképpen 5 *-os.

mmaryann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

sreka33

2018. április 16.

Kedvencem. Nagyon sok fajta terméket próbáltam már hjlakk témakörben. De eddig ez a befutó. Nem ragad össze a hajam, nem szárad ki tőle és kellemes az illata. Minden nap használom, nekem nagyon bevállt.

sreka33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Brigi0707

2018. március 22.

Nálam nagyom bevált, megérdemli az 5 csillagot. Nem ragadós, könnyen fésülhető lakkozás után is a frizura.Szerintem az illata is kellemes.

Brigi0707
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Beya93

2018. március 16.

Csodaszer! Nem lesz beton tőle a hajam, nem ragacsos, és nem zsírosít!!! Nekem jó a rögzítése is, nem lesz beton hogy még a szél se libbenti fel, de én azt nem is szeretem, szépen természetesen tart. Nagyon finom Nivea illatú lesz a hajam :) Sikerült akciósan venni a DM-ben a nagy volt 999, szóval alapból kicsit drága, de nekem megéri újra fogom venni. Ezelőtt nem tudtam elviselni a hajlakkot magamon. 5*

Beya93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Chrissy

2018. március 5.

Igen ritkán használok hajlakkot és akkor se bonyolult frizurákhoz, úgyhogy nekem az volt az elvárásom, hogy ne legyen kőkemény tőle a fejem, se poros és matt kinézetű, illetve, hogy könnyen és nyom nélkül ki tudjam fésülni. Ezeknek az elvárásoknak ez a hajlakk tökéletesen megfelel. Az pedig csak ráadás, hogy ápol is, persze nyilván nem ettől lesz hidratált meg selymes a sörényem, de legalább nem tapasztalok roncsoló és/vagy szárító hatást, az alkohol tartalma ellenére sem. Az illata is jó, a hajlakkok esetében ez is számít, tegye fel a kezét, aki még nem szaladt bele fullasztó öregasszony szagú hajlakkba!
Egyébként én arra használom, hogy télen, amikor sapkát viselek a kifésült hosszú hajamat óvatosan végigfújom vele a fejtetőmön, hogy a sapka ne tudja összekócolni a hajam és ne legyen madárfészek fejem miután leveszem. Erre is bevált. Egyébként nem erős a rögzítő hatása, úgyhogy azt hiszem egy nagyasszonyos vagy menyasszonyos konytyhoz valószínűleg nem ezt választanám. Ha túl közelről fújom, akkor bizony azért bekeményíti a hajat. Viszont kifésülni meg könnyű.
Arra is használom, hogy a tarkóm környékén befújom vele a hajam, így a sál nem csomósítja össze a hajszálaim, erre is megoldás! azóta nem bajlódom a hatalmas, sálviselés okozta kócos csomókkal.
Örülök, hogy felfedeztem!

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Örülök, hogy felfedeztem!

steffy

2018. február 28.

Sok hajlakott próbáltam, de kevés az, amit hosszú távon használtam is. Ezt próba kelepce alapon vettem meg, és nagyon meglepett, mivel valóban úgy tart, hogy nem nehezít, nem zsírosít és láthatatlanul tartja a hajam. Eddig csillagos ötös.

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 28.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide