KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Hajformázók

Az Euceritet® tartalmazó innovatív formulának köszönhetően mindez elérhető a frizurakészítés utolsó fázisában is. Próbáld ki a haj igénybevétele nélkül hosszan fixáló és ápoló készítményt! A hajformázó a fényvédelemről is gondoskodik, hogy hajad ne szenvedjen a Nap káros hatásaitól.

• Hosszasan rögzíti a frizurát anélkül, hogy elnehezítené és kiszárítaná a hajat.
  • Regenerálja és erősíti a hajszálakat.
  • Véd az UV-sugaraktól.
  • Hajad nem tapad össze és könnyen kifésülhető.
  • Hajad finom illatú lesz tőle.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sreka33

2018. április 16.

Kedvencem. Nagyon sok fajta terméket próbáltam már hjlakk témakörben. De eddig ez a befutó. Nem ragad össze a hajam, nem szárad ki tőle és kellemes az illata. Minden nap használom, nekem nagyon bevállt.

sreka33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Brigi0707

2018. március 22.

Nálam nagyom bevált, megérdemli az 5 csillagot. Nem ragadós, könnyen fésülhető lakkozás után is a frizura.Szerintem az illata is kellemes.

Brigi0707
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Beya93

2018. március 16.

Csodaszer! Nem lesz beton tőle a hajam, nem ragacsos, és nem zsírosít!!! Nekem jó a rögzítése is, nem lesz beton hogy még a szél se libbenti fel, de én azt nem is szeretem, szépen természetesen tart. Nagyon finom Nivea illatú lesz a hajam :) Sikerült akciósan venni a DM-ben a nagy volt 999, szóval alapból kicsit drága, de nekem megéri újra fogom venni. Ezelőtt nem tudtam elviselni a hajlakkot magamon. 5*

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Chrissy

2018. március 5.

Igen ritkán használok hajlakkot és akkor se bonyolult frizurákhoz, úgyhogy nekem az volt az elvárásom, hogy ne legyen kőkemény tőle a fejem, se poros és matt kinézetű, illetve, hogy könnyen és nyom nélkül ki tudjam fésülni. Ezeknek az elvárásoknak ez a hajlakk tökéletesen megfelel. Az pedig csak ráadás, hogy ápol is, persze nyilván nem ettől lesz hidratált meg selymes a sörényem, de legalább nem tapasztalok roncsoló és/vagy szárító hatást, az alkohol tartalma ellenére sem. Az illata is jó, a hajlakkok esetében ez is számít, tegye fel a kezét, aki még nem szaladt bele fullasztó öregasszony szagú hajlakkba!
Egyébként én arra használom, hogy télen, amikor sapkát viselek a kifésült hosszú hajamat óvatosan végigfújom vele a fejtetőmön, hogy a sapka ne tudja összekócolni a hajam és ne legyen madárfészek fejem miután leveszem. Erre is bevált. Egyébként nem erős a rögzítő hatása, úgyhogy azt hiszem egy nagyasszonyos vagy menyasszonyos konytyhoz valószínűleg nem ezt választanám. Ha túl közelről fújom, akkor bizony azért bekeményíti a hajat. Viszont kifésülni meg könnyű.
Arra is használom, hogy a tarkóm környékén befújom vele a hajam, így a sál nem csomósítja össze a hajszálaim, erre is megoldás! azóta nem bajlódom a hatalmas, sálviselés okozta kócos csomókkal.
Örülök, hogy felfedeztem!

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Örülök, hogy felfedeztem!

steffy

2018. február 28.

Sok hajlakott próbáltam, de kevés az, amit hosszú távon használtam is. Ezt próba kelepce alapon vettem meg, és nagyon meglepett, mivel valóban úgy tart, hogy nem nehezít, nem zsírosít és láthatatlanul tartja a hajam. Eddig csillagos ötös.

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 28.

aurora90

2018. február 21.

Jo az illata es az en vastag szálú, dús hajam jol fixalta, napokig megmaradtak a hullámok.

aurora90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

vivii95

2018. február 16.

Sokat ígérő hajlakk, ami végül csalódáshoz vezetett.. Nem tudok annyit fújni a hajamra, hogy legyen is tartása, kb megfordítom a fejem és szét is csúszik.. Hiába próbáltam kevesebb több alapon is, meg többet is fújni semmi.. Az illata jó és kb ennyi. Többet vártam.. Bár az igaz, hogy nem nehezíti el a hajat, mert olyan mintha nem is fújtam volna rá semmit.. :D

vivii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Szandika12

2018. február 4.

Nagyon jó ez a hajlakk, amit a leírásban ígér, azt teljesíti, a schwarzkopfostól nagyon undorító lesz a haj, arról váltottam erre. Könnyű kifésülni, szép lesz a haj, nem tapaszt, tartós és nagyon finom nivea illatú. :)

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

anyyyca

2018. január 22.

A legjobb hajlakk, amit valaha használtam. Hajgöndörítés fixálására kerestem lakkot, és nem nyúltam mellé (ellentétben a Schwarzkopf Shiluette-el, amitől rémes tapintású a hajam, és a L'oreal Elnett-el, ami elképesztően büdös). Jól tart, nem ragad tőle a haj, nem hagy szemcsét maga után, a nap végén könnyebb kifésülhető, és ami hab a tortán, az illata naaagyon finom, tipikus Nivea illat. Imádom!

anyyyca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

lovecreams

(!)
2017. augusztus 6.

Nagyon jó kis hajlakk! Nem nehezíti el, nem zsírosítja a hajat, nem tapaszt és tényleg könnyű kifésülni, tehát mindent betart, amit ígér:) Ráadás, hogy finoom Nivea illatú lesz a loboncom tőle, imádom!

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide