KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: picur0306, Módosítva: 2018. május 7.

Kategória:   Kézkrémek

"Ki ne szeretne gyönyörű és ápolt kezeket és körmöket? Próbáld ki a homoktövis jótékony hatását, amely eredményesen hidratálja a bőrt! E-vitaminnal kombinálva kézbőröd rugalmas és bársonyos lesz, körmöd pedig olyan gyönyörű, hogy mindenkinek meg akarod majd mutatni."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

reginasky

2018. június 22.

Teljesen bevált ez a kézkrém. Illata nagyon kellemes és ami még jobb, tényleg hamar beszívódik. Munkahelyemen használom, felvitel után már nyomkodhatom is a klaviatúrát. :)

reginasky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

blanzsi

2018. május 30.

Nagyon jo az illata!! Konnyen kenheto nagyon gyorsan beszivodik!

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

Nagyon jo az illata!! Konnyen kenheto nagyon gyorsan beszivodik!

dundicat

2018. május 30.

Egyszerűen imádom az illatát. Könnyed krém, hamar szívódik, nem ragacsos, jól hidratál. csak jót tudok róla mondani, nálam 5*

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Daisyyy

2018. április 16.

Ezt a kézkrémet csak most fedeztem fel, azonnal tettem is a kosárba és nagyon jó! Illatra is, állagra is, hatékonyságra is. Nagyon szeretem.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

cintialaura

2018. március 24.

Volt régebben egy Nivea kézkrémem, az túl zsíros volt nekem, ez viszont nagyon tetszik. Picit édeskés az illata és megfelelően hidratál.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Linuxo

2018. március 20.

Régebben is használtam Nivea kézkrémeket,amik beváltak,szerencsére ebben sem kellett csalódnom. Nagyon kellemes illata van. Könnyen felszívódik. Naponta többször is újra kell kenni, hogy tegye a dolgát, de alapvetően jó kis krém. A tudása teljesen rendben van az árához viszonyítva.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

szivecske

2018. március 14.

Finom illata van, nem hagy zsíros érzetet, gyorsan beszívódik, kellemes kis krém, a mézes verziója is remek

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Ennie86

2018. március 11.

Kedvezményes volt a Rossmannban, így jött is velem haza. :) Szeretem a nivea termékeit és ebben se csalódtam. Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, és az illata is isteni. :) Újravevős.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

JNiki

2017. december 31.

Nekem nagyon bevált, finom illata van és tökéletesen hidratálja a kezem, szerintem télre tökéletes választás.

JNiki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0