KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: picur0306, Módosítva: 2018. május 7.

Kategória:   Kézkrémek

"Ki ne szeretne gyönyörű és ápolt kezeket és körmöket? Próbáld ki a homoktövis jótékony hatását, amely eredményesen hidratálja a bőrt! E-vitaminnal kombinálva kézbőröd rugalmas és bársonyos lesz, körmöd pedig olyan gyönyörű, hogy mindenkinek meg akarod majd mutatni."

schmzsuzsia

2018. december 9.

Munkahelyre ideális, gyorsan beszívódik és nem ragad, az illata is kellemes. Télire kicsit kevés, nagyon száraz bőrre kell mellé egy zsírosabb krém is.

schmzsuzsia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

sorsi83

2018. december 9.

Nagyon jó kézkrém. Pillanatok alatt beszívódik, hosszan hidratál, alig van illata, az is semleges.

sorsi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

pilleriin

2018. november 2.

Gyorsan beszívódik és tényleg nem ragacsos, az illata isteni de hosszú távú hatása nem igazán van neki, bocsi de ennyit tud egy drogériás sajátmárkás is fele ennyiért.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

6vilag

2018. október 19.

Az itteni vélemények alapján vettem egyből kettőt. Egyet itthonra, egyet a munkahelye. Este szoktam kezet krémezni, de gondoltam, hogy ennyi pozitív vélemény után megpróbálom munka közben is, hátha tényleg nem ragacsos. Ma volt a teszt, és végül is működött. Szépen felszívódott, pár pillanatig dörzsölgettem egymáshoz a kezeimet, vártam kicsit és fogdoshattam újra a papírhalmazt, meg a nyomkodhattam a számítógépet, nem kentem össze semmit. Vidám, finom illata van, ami felderített napközben, eddig jó és a többit meglátjuk.De adok 5-öt érte, nem akarom lepontozni az ígérésnek mondható új szerzeményeimet.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 19.

csill87

2018. szeptember 16.

Kényes vagyok a kézkrémekre, de ez elég jó vásár volt. A munkahelyre vettem, és oda pont jó lesz, nagyon-nagyon hamar beszívódik. Az illata kellemes, egyszerű krém illata van, semmi extra, de nem is zavaró, kellemes, finom. Pont annyira hidratál, mint általában ezek a gyorsan beszívódó kézkrémek. Ha a tél közepén veszem meg, ekcémás, száraz kézzel, itthonra, akkor tuti nem lennék elégedett, de táskába dobósnak, munkahelyi rohangáláshoz, ilyen alacsony áron, szuper vétel volt!! Nem tolakdó illatú, gyorsan beszívódik és olcsó.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

reginasky

2018. június 22.

Teljesen bevált ez a kézkrém. Illata nagyon kellemes és ami még jobb, tényleg hamar beszívódik. Munkahelyemen használom, felvitel után már nyomkodhatom is a klaviatúrát. :)

reginasky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

blanzsi

2018. május 30.

Nagyon jo az illata!! Konnyen kenheto nagyon gyorsan beszivodik!

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

Nagyon jo az illata!! Konnyen kenheto nagyon gyorsan beszivodik!

dundicat

2018. május 30.

Egyszerűen imádom az illatát. Könnyed krém, hamar szívódik, nem ragacsos, jól hidratál. csak jót tudok róla mondani, nálam 5*

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Daisyyy

2018. április 16.

Ezt a kézkrémet csak most fedeztem fel, azonnal tettem is a kosárba és nagyon jó! Illatra is, állagra is, hatékonyságra is. Nagyon szeretem.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

cintialaura

2018. március 24.

Volt régebben egy Nivea kézkrémem, az túl zsíros volt nekem, ez viszont nagyon tetszik. Picit édeskés az illata és megfelelően hidratál.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0