KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: picur0306, Módosítva: 2017. november 27.

Kategória:   Kézkrémek

"Ki ne szeretne gyönyörű és ápolt kezeket és körmöket? Próbáld ki a homoktövis jótékony hatását, amely eredményesen hidratálja a bőrt! E-vitaminnal kombinálva kézbőröd rugalmas és bársonyos lesz, körmöd pedig olyan gyönyörű, hogy mindenkinek meg akarod majd mutatni."

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Daisyyy

2018. április 16.

Ezt a kézkrémet csak most fedeztem fel, azonnal tettem is a kosárba és nagyon jó! Illatra is, állagra is, hatékonyságra is. Nagyon szeretem.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

cintialaura

2018. március 24.

Volt régebben egy Nivea kézkrémem, az túl zsíros volt nekem, ez viszont nagyon tetszik. Picit édeskés az illata és megfelelően hidratál.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Linuxo

2018. március 20.

Régebben is használtam Nivea kézkrémeket,amik beváltak,szerencsére ebben sem kellett csalódnom. Nagyon kellemes illata van. Könnyen felszívódik. Naponta többször is újra kell kenni, hogy tegye a dolgát, de alapvetően jó kis krém. A tudása teljesen rendben van az árához viszonyítva.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

szivecske

2018. március 14.

Finom illata van, nem hagy zsíros érzetet, gyorsan beszívódik, kellemes kis krém, a mézes verziója is remek

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Ennie86

2018. március 11.

Kedvezményes volt a Rossmannban, így jött is velem haza. :) Szeretem a nivea termékeit és ebben se csalódtam. Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, és az illata is isteni. :) Újravevős.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

JNiki

2017. december 31.

Nekem nagyon bevált, finom illata van és tökéletesen hidratálja a kezem, szerintem télre tökéletes választás.

JNiki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.