KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kincsö, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Kategória:   Fürdőtermékek

Zuhany alatti sminklemosò krém

Ár: 500 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost és személyes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Panni21

2017. január 11.

Ideális sminklemosó lustáknak :D
Abszolút idő, energia és vattakorong takarékos, ez utóbbi egyáltalán nem is kell hozzá. Szempillaspirálra nem próbáltam, nem is fogom, arra van egy jól bevált két fázisú lemosóm, viszont a korrektort, alapozót/bb krémet gyorsan és kíméletesen el lehet távolítani vele. Felken, eloszlat, letusol, kész :D
Ahhoz képest, hogy ez a művelet korábban fél flakon lemosómba (ha épp tonikot vagy mici vizet használtam) és további 4-5 vattakorongba került, vagy ha végelkeseredésemben már habzó lemosó után nyúltam, akkor utána nem győztem krémezni, hogy némileg helyrehozzam. Arról nem is beszélve, hogy a száraz/érzékeny bőrre szánt habzó lemosók (amik a csábító marketing ellenére ugyanúgy szárítanak, csak valamivel visszafogottabban) terén elég kicsi választék. Ezzel a csodával viszont olyan, mintha sminkelmosással egybekötve hidratáltam is volna. Szóval inkább száraz bőrű sorstársaknak ajánlott (bár van normál/kombinált bőrre készült változata is - kék tubusos, ha valaki keresné). Az árát ezek után meg már meg sem említem :)

Panni21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Ideális sminklemosó lustáknak :D

lila11

2016. január 8.

Így majdnem egy egész flakon elhasználása után csak azt tudom mondani, hogy zseniális. :) Igazából el sem olvastam, hogy mit veszek, csak kutyafuttában az előző sminklemosómban csalódva lekaptam "valami mást" a polcról és utána pislogtam, hogy hogyan is kenjem a képemre. Aztán ez a valami más azt hiszem a soha le nem cserélős kedvencemmé vált, mert nem kell belőle sok és ehhez képest nem is tartom drágának. Gondolom az illatanyag direkt maradt ki belőle és így nincs olyan tipikus Nivea illata, sőt kifejezetten fura, de nem büdös. (Ez lehet, hogy csak az én bőrömmel és bármily undi az én szagommal keveredve fura, de le kellett írnom.)
Azt tapasztaltam, hogy relatív sokáig kell dörzsölni vele a képemet, mire feloldja a szempillaspirált meg a hasonló makacs dolgokat, de egyáltalán nem bánom, mert lemosás után nincs az az érzésem, hogy azonnal krémet kell kennem az arcomra (más termékeknél száraznak éreztem a bőröm, ami engem nagyon zavar), mivel egy nagyon finom érzést hagy a bőrön fürdés közben.
Adnék neki 4 csillagot, de nincs szívem. :)

lila11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 8.

Adnék neki 4 csillagot, de nincs szívem. :)

Edina1015

2015. december 1.

Nem tudom, milyen sminkre ajánlják, de az enyémet nem vitte le. Nappali Nivea arckrémem mellé jónak gondoltam, de néhány sikertelen kísérlet után a polcot díszíti.

Edina1015
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek