Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Kézkrémek

Intenzíven hidratáló kézkrém mandulaolajjal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kisenikoke

2018. május 2.

Egyszeruen imadom. Tokeletes, ugy ahogy van. Hatasa, kiszerese, illata. Szuper termek!

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

hbeusska06

2018. április 16.

Imádom!!
Ezentúl csak ilyet fogok vásárolni. Nagyon gyorsan beissza a bőröm, az illata is finom. És elég hetente 2x használni, pedig elég száraz szokott lenni a kezem.

hbeusska06
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Imádom!!

linszu

2018. március 5.

Azért vettem, hogy a táskámban legyen kéznél, amikor úton vagyok. Jó, de nem vagyok tőle elájulva. A hidegben főleg iszonyúan kiszárad a kezem és viszonylag gyakran is használtam az elmúlt pár hétben, de azt mondanám, csak egy átlagos kézkrém.

linszu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

Szilviams0118

2018. január 29.

szerintem jó kis krém, kicsit nehezen szívódik be, ezért én éjszakára használom, de nagyon puha lesz tőle a kezem. összességében szeretem.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Milva07

2018. január 2.

Valamilyen akcióban vettem, jól beszívódik,az illata kellemes "nivea" illat, de hatása elmarad az általam elvárttól. Teljes áron nem kéne, így csak egy gyenge 4-es, jóindulatúan.Tekintettel a márka történetére...

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Erina

2017. április 24.

Szokásos Nivea illat 😉 Hidratálása nagyon jó! Bár nekem nehezebben szívódik be, felkenés után előjön egy "ragacsos",nehéz és zsíros réteg de aztán kis idő múlva beszívódik, és puha kezeket eredményez. Az adagolása is praktikus. Ha elfogy, kipróbálom a világos kéket is 😊

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Panni21

2016. október 27.

Eredeti Nivea illata van, de könnyebb, mint a márka többi kézkréme, és a csomagolás is nagyon praktikus, könnyen adagolható. A hidratálásával és az árával is elégedett vagyok,egész jól sikerült termék.

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2