KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   572 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2017. május 21.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ápoló kamilla kivonatot és tejsavat tartalmaz, ezáltal különleges ápolást biztosít az intim területek számára.
Óvja az intim testrészeken található bőrfelület természetes pH-értékét, valamint különlegesen gyengéden tisztít, megbízható védelmet nyújt és kellemes közérzetet, kényelemérzetet és frissességet biztosít. Alkáliszappan – és színezőanyag-mentes.Bőrgyógyászatilag, nőgyógyászatilag és klinikailag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MedicineDerm

2017. június 18.

Nagyon jó illatú, jól tisztít, kár hogy drága és kevés van benne.. Mondjuk nem értem hogy egy törlőkendőben miért van methylisothiazolinon amit elvileg lemosható termékekben használnak, mert ez pont hogy nem mosódik le.

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

eperturmix

2016. október 15.

Az illata jó,a mosakodógél tesója a kedvencem.Jól is tisztít,csak kevés van benne és gyorsan elfogyott :(

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

HardCandy092

2016. október 6.

Én ezt az intim törlőt használom, kipróbáltam sok félét, a Nive Intimo Naturalnak teljesen ugyanaz a hatása, én az illatáért szeretem ezt egy picit jobban.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

juditka70

2015. december 19.

Kellemes,nem tolakodó illat. Frissít,tisztít,kellemes komfort érzetett biztosít.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 19.

katenn64

2013. október 25.

Ma vettem a Rossmann-ban akciósan 390-ért, szeretem a Nivea termékeket, mert ezekre nem vagyok allergiás, remélem ez is beválik.

katenn64
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 25.

muckó

2013. július 11.

Finom illata van, kellően nedves és puha a kendő, én szeretem.

muckó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Finom illata van, kellően nedves és puha a kendő, én szeretem.

sabrirory

2013. július 6.

Még koleszos koromban használtam, de engem valamiért irritált, nem fogadta el a bőröm, ja igen és drága is :(

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 6.

szivoszal

2013. január 22.

nekem is nagyon bevált. a többinél az volt a bajom h a kinyitó résznél tönkrement és már nem lehetett rendesen visszazárni :/
amúgy meg teljesen jó, tényleg frissítő érzés és a nagy melegbe jól szuperál!

szivoszal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

amúgy meg teljesen jó, tényleg frissítő érzés és a nagy melegbe jól szuperál!

Mintyss

2012. december 3.

A kamillás változatát már ismertem, azért próbáltam ki ezt mert a másik épp nem volt a drogériában. Bár ne tettem volna: nem tudom mi irritálhat benne, de csípett, utána percekig enyhe égő érzést tapasztaltam. Még gondolkozom hogy mire használjam el (mert kidobni nem akarom), de "oda" biztos nem fogom többször!

Mintyss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

zdoreebaba

2012. szeptember 3.

Egyszer az anyukámmal vettünk egy ilyen törlőkendőt a Rossmanban és mindketten meg voltunk vele elégedve. Csak az az egy baj, hogy a Rossman túl drága és az ember nem engedheti meg az ilyen dolgokat magának, így maradtunk inkább több és kevesebb árú popsitörlőkendőknél!!

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.