Nivea

Ár:   718 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zsuzsanna8papp, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

Csökkenti a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon. 48 órás hatékony izzadásszabályzó hatás. Színezőanyag-mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 718 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
miele

2019. február 12.

Életem legrosszabb dezodora. Nem vagyok egy izzadós típus, de nyáron nagyon csúnyán elbukott ez a termék. A felkenése is nehézkes, vastag rétegben megmarad a bőrön, ami finoman fogalmazva nem túl szép látvány. Szó szerint nehézkes lemosni a nap végén...senkinek nem ajánlom

miele
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Gladys

2018. március 3.

Hiába ígéri, foltot hagy a ruhán. Az illata jó.

Gladys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Hiába ígéri, foltot hagy a ruhán. Az illata jó.

vivko89

2018. február 22.

Foltot nem hagy. Szerintem kellemes illata van. 48 órát nem tud szerintem max fel napot. Viszont nem lesz tőle büdös az ember. Én szeretem nagyon. Ezt szoktam használni és egy dove-ot fél éves vàltogatással.

vivko89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

kirrach

2017. december 27.

Ez mi? Ez mi ez?!
Ez minden, csak nem izzadásgátló. Az illata egyébként nem rossz, de hogy nem csinál semmit, az is biztos... erősen nyomni kell, hogy kerüljön valami a bőrre, de az állaga meg ragacsos, nem kenhető szépen, és ha felkented, akkor vastag rétegben ott marad. Ha meg már ott van, akkor hogy ne hagyna foltot?
Nem ajánlom, pedig 25%-kal olcsóbban vettem, de bár egy másikat vettem volna le a polcról...

kirrach
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

Ez mi? Ez mi ez?!

dorcmorc

2017. június 10.

megfogja a ruhákat, nem ízlik annyira az illata és zuhanyzás közben nagyon alaposan kell sikálni tusfürdővel a hónaljam... Semmi pénzért nem venném újra.

dorcmorc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Orsee

2017. március 1.

Foltot hagy a ruhán. Az illata kellemes, de "ragacsos" érzést hagy. Kicsit drága.

Orsee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Kila

2016. október 24.

Izzadás ellen jó,de a ruhán foltot hagy.

Kila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Izzadás ellen jó,de a ruhán foltot hagy.

Csanadiadri

2016. szeptember 29.

Nem voltam elajulva tőle, nekem közepesen teljesített. Sokkal jobban szeretem az érzékeny bőrre valo rollonjukat, az 10 pontos!

Csanadiadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Mundow

2016. március 4.

Nekem bevált. Parfümmel együtt használom.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Nekem bevált. Parfümmel együtt használom.

marryjane

2015. október 8.

Nem is tudom hol kezdjem.....
1.) az izzadást megállítja, de olyan szinten, hogy zuhanyzásnál szó szerint vakarni kell a hónom alját, hogy lejöjjön a termék.
2.) ezáltal a mellrészen elhelyezkedő mirigyek nem tudják végezni a dolgukat, a hőleadást-izzadást= be is gyulladtak a mirigyeim rendesen ( azóta a Crystal deo- t használom, amit a Magyar Rákellenes Liga támogat)
3.) A ruhámat, melltartómat olyan szépen befogja vastagon......hát erről ennyit....

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Nem is tudom hol kezdjem.....

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol