KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Dezodorok

Új, virágos és frissítő gyümölcsös illattal az izzadás ellen

48 órás hatékony védelmet nyújtó izzadásgátló spray, amelynek az etil-alkohol mentes összetételét úgy fejlesztették ki, hogy az ne hagyjon foltot a fekete és fehér ruhákon sem, ugyanakkor hosszan tartó frissességet biztosítson.

Alkoholmentes. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

kovacsnikoletta92

2018. február 22.

A kedvencem, nagyjából megjelenése óta használom a Nivea Invisible B&W termékeit, mikor gólyóst, mikor a deo spray változatot, de ez a kedvenc és mindig újravevős illatom.
Nem vagyok az a szörnyen izzadós fajta, de azért nyáron nap közepén is be szoktam magam újra fújni vele, így a 48 órás hatást megcáfolnám :).
A feketéknél tökéletes, természetesen azért figyelni kell rá, hogy picit magától eltartva vegye fel az ember a felsőt, a fehéreknél azért látok sajnos sárgulást hosszú távon, de ez valószínűleg az én izzadságomnak a sajátossága.
Újravevős! :)

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Újravevős! :)

zdoreebaba

2018. február 10.

Megszámolni sem tudom, hogy mennyi dezodort használtam eddig el. Kedvenc márkáim közé tartozik a Dove és a Nivea, így nem maradhatott el ennek a terméknek a kipróbálása sem. Főleg azért, mert frissítő változat és a ruhákban sem tesz kárt. A kis 35 ml-es kiszereléshez sikerült hozzájutnom az Elle magazin ajándékaként. Első kifújáskor érdekes volt, olyan hidegség érzetet adott. Utána szépen, gyorsan beszívta a hónaljam. A Dove dezodorokhoz képest sokkal gyorsabban elpárolog a kijövő gáz, ezért nagyon megtetszett. Nincs erős, elviselhetetlen illata. Gyengéd a bőrhöz és egész nap elnyomja a kellemetlen izzadságszagot. Szerintem be fogom szerezni itthonra a nagy kiszerelést is, mert ez a pici gyorsan fogy. Mindent elvégez, amit egy dezodornak kell!

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

sttramara

2018. január 3.

Én nagyon szeretem, a rózsaszínt szoktam leginkább használni,de ezt is sokszor.én mindenhova viszem magammal a dezodorom,mert félek,hogy izzadságszagom lesz vagy valami, nekem a táskámban mindig van deo,és a legnagyobb bajom ezzel sajnos sz,hogy még sose fordult elő, hogy nem lyukadt volna ki vagy sérült volna meg és valahogy mindig kifolyik.Persze ez biztos az én hibám is,mert csak úgy kallódik a táskámban,de ez akkor is nagyon zavaró.Amúgy teljesen meg vagyok vele elégedve,nagyon kellemes az illata,nem fullaszt,nem csíp. tényleg nem hagy hátra foltot ahogy ígéri. legjobbak a Nivea dezodorok minden formában. A csillag levonása csak a fent említett hiba miatt van, szerintem valahogy ez egy kicsit kényesebb csomagolás vagy én nem tudom, de a többivel nekem ez nem szokott előfordulni.

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

nellory816

2017. december 14.

Hónapok óta ezt használom, és nem is hiszem, hogy nagyon váltanék a közeljövőben, mert nagyon szeretem. Mindent csinál amit egy dezodortól várnál. A kéket és a rózsaszínt használom váltogatva. Egy reggeli fújás estig kitart.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

melindaa

2017. december 7.

Nekem nagyon bevált, nagyon jó az illata is, Nem hagy foltot a ruhán. A rózsaszín fajtát is nagyon szeretem. Teszik a dolgukat.

melindaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

lexyusz

2017. október 8.

3 terméket is vettem egyszerre a Niveától, és ahogy fogynak úgy tudok feltenni róla véleményt. Nekem bevált ez a dezodor, nem hagy maga után foltokat, kellemes az illata is, ráadásul nem is volt drága. Így csak ajánlani tudom mindenkinek :)

lexyusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

kocosfox

2017. szeptember 19.

Sötétkék ruhával teszteltem, és a második fújásnál befogta az anyagot, így sajnos nem győzött meg az Invisible hatás.. Az illatáért kap 1 csillagot.

kocosfox
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

schmldr

2017. szeptember 14.

Kellemes illata van, a hatását tartja.
Tegnap véletlenül ráfújtam a sötétkék blúzomra, de semmi foltot nem hagyott (szerencsére).

schmldr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Kellemes illata van, a hatását tartja.

bimbam

2017. szeptember 1.

Mindent betart amit ígér és még az illata is kellemes.

bimbam
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Mindent betart amit ígér és még az illata is kellemes.

namii

2017. augusztus 26.

Kis teszter dobozok vannak belőle itthon nekem. Átlagos dezodor illat, semmi különleges hatás. Egy teljesen középkategóriás termék.

namii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.