KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Dezodorok

Új, virágos és frissítő gyümölcsös illattal az izzadás ellen

48 órás hatékony védelmet nyújtó izzadásgátló spray, amelynek az etil-alkohol mentes összetételét úgy fejlesztették ki, hogy az ne hagyjon foltot a fekete és fehér ruhákon sem, ugyanakkor hosszan tartó frissességet biztosítson.

Alkoholmentes. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

doratarr95

2018. június 11.

Nem vagyok nagy dezodoros, mert nem surun szoktam mehizzadni de azert legyen egy alapon ezt vettem meg, de utalom az illatat, es eleg kemeny foltot hagyott a fekete trikomon... azota nem mertem magamat befujni vele..

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Amulette

2018. június 5.

Sokakkal ellentétben nekem pont az illata miatt tetszik, illetve mert tényleg nem hagy nyomot. Azért kap 4 csillagot, mert a hatásosságát igazából nem tudom megállapítani, mivel a Naturland Antisudorica mellett használom.

Amulette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

dundicat

2018. május 30.

Nem szeretem az illatát, nagyon erős és kellemetlen, és rajtam se segít sokat. Nem vagyok izzadós, deót is csak pár éve kell használnom de amint egy kicsit megizzadok, erősen érződik a szaga, és ezt nem szeretem :(

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

clover12

2018. április 21.

Tényleg nem hagy nyomot, de nálam nem akadályozta meg az izzadást olyan jól, mint az ehhez hasonló Rexona dezodorom. Illata kellemes, de ha intenzívebben mozog az ember akkor szerintem már átüt az izzadságszag.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

brzsani

2018. április 20.

Nagyon jól végzi a dolgát, az illata meg valami fantasztikus. Jelenlegi kedvenc, az tuti.

brzsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

kovacsnikoletta92

2018. február 22.

A kedvencem, nagyjából megjelenése óta használom a Nivea Invisible B&W termékeit, mikor gólyóst, mikor a deo spray változatot, de ez a kedvenc és mindig újravevős illatom.
Nem vagyok az a szörnyen izzadós fajta, de azért nyáron nap közepén is be szoktam magam újra fújni vele, így a 48 órás hatást megcáfolnám :).
A feketéknél tökéletes, természetesen azért figyelni kell rá, hogy picit magától eltartva vegye fel az ember a felsőt, a fehéreknél azért látok sajnos sárgulást hosszú távon, de ez valószínűleg az én izzadságomnak a sajátossága.
Újravevős! :)

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Újravevős! :)

zdoreebaba

2018. február 10.

Megszámolni sem tudom, hogy mennyi dezodort használtam eddig el. Kedvenc márkáim közé tartozik a Dove és a Nivea, így nem maradhatott el ennek a terméknek a kipróbálása sem. Főleg azért, mert frissítő változat és a ruhákban sem tesz kárt. A kis 35 ml-es kiszereléshez sikerült hozzájutnom az Elle magazin ajándékaként. Első kifújáskor érdekes volt, olyan hidegség érzetet adott. Utána szépen, gyorsan beszívta a hónaljam. A Dove dezodorokhoz képest sokkal gyorsabban elpárolog a kijövő gáz, ezért nagyon megtetszett. Nincs erős, elviselhetetlen illata. Gyengéd a bőrhöz és egész nap elnyomja a kellemetlen izzadságszagot. Szerintem be fogom szerezni itthonra a nagy kiszerelést is, mert ez a pici gyorsan fogy. Mindent elvégez, amit egy dezodornak kell!

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

sttramara

2018. január 3.

Én nagyon szeretem, a rózsaszínt szoktam leginkább használni,de ezt is sokszor.én mindenhova viszem magammal a dezodorom,mert félek,hogy izzadságszagom lesz vagy valami, nekem a táskámban mindig van deo,és a legnagyobb bajom ezzel sajnos sz,hogy még sose fordult elő, hogy nem lyukadt volna ki vagy sérült volna meg és valahogy mindig kifolyik.Persze ez biztos az én hibám is,mert csak úgy kallódik a táskámban,de ez akkor is nagyon zavaró.Amúgy teljesen meg vagyok vele elégedve,nagyon kellemes az illata,nem fullaszt,nem csíp. tényleg nem hagy hátra foltot ahogy ígéri. legjobbak a Nivea dezodorok minden formában. A csillag levonása csak a fent említett hiba miatt van, szerintem valahogy ez egy kicsit kényesebb csomagolás vagy én nem tudom, de a többivel nekem ez nem szokott előfordulni.

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

nellory816

2017. december 14.

Hónapok óta ezt használom, és nem is hiszem, hogy nagyon váltanék a közeljövőben, mert nagyon szeretem. Mindent csinál amit egy dezodortól várnál. A kéket és a rózsaszínt használom váltogatva. Egy reggeli fújás estig kitart.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

melindaa

2017. december 7.

Nekem nagyon bevált, nagyon jó az illata is, Nem hagy foltot a ruhán. A rózsaszín fajtát is nagyon szeretem. Teszik a dolgukat.

melindaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.