KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a gazdag kakaóillat szerelmeseinek

Először a kakaó, a gyanta, a szantálfa és a mandula illatát érzed. Ezt követően a borostyános alapillaton kívül a bergamott, az édes karamell és virágok illata is eláraszt. A tökéletes élvezetet a liliom, az exotikus orchidea és az érzéki rózsa illata teszi lehetővé.

Az értékes makadámdió olajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kremcica

2017. július 23.

A cseresznyés verzióját kerestem a boltban de csak ez és a rózsás volt. Valaki már megbontott egy ilyet így ki is tudtam próbálni. Eleve nekem tolakodó illata van, de azt nem vártam volna hogy három kézmosásnál később is érezzem a kezemen. A másik hogy ragad, alig akarta az egyébként száraz kezem beszívni. A cseresznyés pont a fordítottja, visszafogott illat villámgyors beszívódás. Elvileg egy termékcsalád mégis ég és föld a kettő.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Kinga95

2017. július 3.

Nagyon finom illata van, gyorsan beszivódik és valóban hidratál! A pumpás kiszerelésért pedig különösen hálás vagyok!

Kinga95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

anettvagyok

2017. július 3.

Nagyon jó kis pumpás adagolója van, amit ha elfordítasz, akkor táskába is bedobhatod, nem nyomódik be véletlenül. Nagyon finom illata van, de nem tolakodó. Szimplán kellemes. Hamar beszívódik és egyáltalán nem ragad :)

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

cooleva

2017. május 24.

Nekem ez az illat tetszett a legjobban, se a cseresznyés, rózsás és vaníliás sem volt jó számomra. Nagyon praktikus a kiszerelése, gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzet:-) Emellett persze jól is hidratál, szóval meg vagyok elégedve, bátran ajánlom a termékcsaládot!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak