KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veronie, Módosítva: 2013. március 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A nagyon száraz bőr igényeinek kifejlesztett Kényeztető Testápoló Olaj védőburkot képez a bőr felszínén, így segíti a bőr nedvességtartalmának megőrzését. Avókádó-olaj tartalmának köszönhetően táplálja és puhává varázsolja bőrét.

0Magika0

2017. szeptember 7.

Régebben kókuszolajat, vagy olíva olajat használtam testápolóhoz keverve, ha nagyon kiszáradt a bőröm télen. Most nyáron a strandolás miatt megint kirepedezett, feszült a bőröm, és kellett valami gyors megoldás.
Erre esett a választásom. Szörnyű. Nem hogy nem hidratál, ugyanolyan száraz, feszülő érzete van a bőrömnek, plusz erre még kapok egy olajos, be nem szívódó réteget. Kuka.

0Magika0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

edinalazar

2014. május 23.

Valami megmagyarázhatatlan vonzalmat érzek az olajos kencék iránt, legyen az hajápoló vagy testápoló:). Ezt az olajat is emiatt vettem, engem pont kellő mértékben hidratál, de amúgy sem különösebben száraz a bőröm. Csak estére használom, mert nem szívódik be teljesen és nem akarok nap közben ragadni tőle. Viszont miután bekenem vele a bőröm nagyon finom selymes érzést hagy maga után, úgyhogy ezért jár a 4 csillag:). Ja, és az illata is tetszik.

edinalazar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

jibjab

2013. november 11.

Én most értem a végére. Az illata nekem émelyítő, de megszoktam. Használtam vizes és száraz bőrön is, de igazán egyik sem vált be, mert hosszú távon nem hidratált eléggé. Felvitelkor puha lesz tőle a bőr és egészen kellemes még az általam émelyítőnek tartott illat is csak diszkréten érzik. Ha ezt nézem, akkor maximális pontot érdemel, de sajnos rendszeres használat mellett sem hozta azt a hosszabban tartó hidratáló hatást, ami nem csak addig tart, amíg az ember felviszi magára, hanem esetleg másnap reggel is puha a bőr tőle és nem olyan száraz, mint a pergamen. Ha valakinek nem túl száraz a bőre, annak jó lehet, de nagyon száraz bőrre nem elég a hidratáló/tápláló hatása ezért nem fogom újra venni.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 11.

noribori007

2013. október 17.

IMÁDOM :D!!! Nagyon finom puha lesz tőle a bőröm, az illata az pedig valami isteni. Csillagos 5-öst érdemel!!!!

noribori007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Rencsike02

2013. október 2.

Nagyon imádom.Annyira puha,és és selymes lesz tőle a bőröm hogy az valami hihetetlen.Az már csak ráadás hogy szaténos csillogást kölcsönöz a bőrnek.Gyorsan beszívódik,kb mint egy sima testápoló,és egyáltalán nem ragad.Csak nagyon száraz bőrre ajánlom.

Rencsike02
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Pancsi

2013. július 30.

A héten szereztem be, egyelőre még csak pár alkalommal használtam. Nagyon kellemes az illata, és nem annyira vészes az olaj beszívódása, rosszabbra számítottam. A nap szárította bőröm finom puha és baba illatú lesz tőle :)

Pancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil