KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kifejezetten a szemkörnyéki érzékeny terület lemosására kifejlesztett Kettős hatású szemfesték lemosó tökéletesen eltávolítja még az extra vízálló szemfestéket, szempillaspirált és a tartós rúzst anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna a bőrön. A búzavirág-kivonatot tartalmazó kétfázisú formula gyengéden ápolja a szemkörnyék érzékeny bőrét és a szempillákat. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg is tesztelt. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Ár: 700 +posta , Eladó: tgerika74
Állapot: használt, 80/125 ml, Helyszín: Csongrád, fizetés: utalás után postázom postán maradóra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 21.

Sok éve használom teljes megelégedéssel ezt a szemfesték lemosót is, mindig visszatérek hozzá. Tökéletesen eltávolítható vele a smink, valóban egy kis olajos utóhatás árán, amit a smink egyéb részei letisztításához használt micellás vízzel viszont könnyen eltávolíthatunk, hogy elérjük a vágyott végeredményt, a sminkmentes, tiszta arcbőrt.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

VAniko

2017. augusztus 7.

A legjobb szemfesték lemosó, amit eddig próbáltam: kíméletesen eltávolítja a legerősebb sminket is, nem irritálja a szemet és mintha erősíteni a szempillákat is. Ki is használják, hogy ennyire jó termék, mivel erősen túlárazott.

VAniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

adriennkerekes

2017. augusztus 7.

A legjobb sminklemosóm eddig. Hipp-hopp leszedi az erős sminket is, a bőröm is szép utána. Valóban nem annyira olcsó, ezért én mindig tartok mellé otthon egy pocsékolható verziót, amit a könnyebben leszedhető, minimális smink lemosására használok.

adriennkerekes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 2.

Nagyon szeretem, bár ritkán használom, de akkor nem csak a szememet törlöm át vele, hanem az arcomat is. Egyáltalán nem zsírosít, nem tömíti el a pórusaimat vagy ilyesmi.
Pillanatok alatt leolvasztja a szempillaspirált, és a korrektorral, púderrel is remekül elbánik.
Hiába szeretem és csak jó véleménnyel vagyok róla, attól még szerintem túlárazott a termék ahhoz képest, hogy milyen kevés van benne. Egyszer volt egy időszak, amikor kb minden nap használtam, és gyorsan fogyott belőle.
De persze a minőséget meg kell fizetni. :)

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

De persze a minőséget meg kell fizetni. :)

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Csak ritkán használom, amikor a micellás víz nem mossa le a sminkem, mert zsíros érzetet hagy a bőrömön. A legvízállóbb sminket is könnyen eltávolítja, nem kell dörzsölni, és a szemem sem irritálja.

liliana26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

encsike96

2017. július 4.

Nem használom minden nap, mivel zsíros érzést hagy a bőrömön. Viszont amikor erősebb vagy több sminket használok, mint általában akkor ehhez a sminklemosóhoz fordulok. Nekem tökéletesen bevált. A vízálló sminket is nagyon könnyen eltávolítja. A szememet egyáltalán nem irritálja, nem lesz tőle piros. Lehet kicsit drága, de ha épp akció van rá (vagy kupon vagy valami) akkor nagyon megéri megvenni :)

encsike96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

vikee06

2017. június 8.

Imádtam,egy nagyon kevés mennyiség is tutin lehozta a sminket.
Sokáig újravettem,de mivel csak a szemsminkem mostam le vele,ezért kicsit sokalltam az árát,mert e mellett használtam külön micellás vizeket is.

vikee06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Imádtam,egy nagyon kevés mennyiség is tutin lehozta a sminket.

dnelli

2017. május 26.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, mert eszméletlenül irritálja a szemem. Vörös lesz tőle, nehéz nyitva tartani, és megállás nélkül könnyezik, valamint több órán keresztül elhomályosul a látásom. Inkább használom a Garnier micellás vizet a szememre is, mivel annak semmilyen utóhatása nincs.

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Paloma

2017. április 17.

Hirtelen vásárlás volt külföldön, kis kiszerelésű sminklemosót kerestem.
A sminket leszedte előbb-utóbb, de megviselte a szemem és a zsíros utóhatása miatt biztos nem használnám naponta.
Kidobni nem szeretek terméket, ezért akkor használom, ha sminkmodellkedtem és 6 kilo szemsminket kell eltávolítani. Utána pedig törölhetem át a szemem pl micellás vízzel, hogy megszabaduljak a zsíros érzéstől.

Paloma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Hirtelen vásárlás volt külföldön, kis kiszerelésű sminklemosót kerestem.

KezdoManias

2017. április 16.

Nagyon elégedett vagyok vele. Kiadós, nem csíp, jól leszedi a normál szemsminket (nem használok vízállot és nem is sminkelek erősen). Úgy èrzem, nem is szárít. Előtte volt egy Estee Lauder szemlemosóm, azt is szerettem, talán picit jobb is volt ennél a niveás változatnál - többszörös áron. Összességében viszont inkább maradok ennél. Nálam újravevős lesz.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylyl/ Capryl Glucoside, Benzethonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate
Színezékek: CI 60725, Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzethonium Chloride

Szintetikus színező anyag. (Lila)