KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kifejezetten a szemkörnyéki érzékeny terület lemosására kifejlesztett Kettős hatású szemfesték lemosó tökéletesen eltávolítja még az extra vízálló szemfestéket, szempillaspirált és a tartós rúzst anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna a bőrön. A búzavirág-kivonatot tartalmazó kétfázisú formula gyengéden ápolja a szemkörnyék érzékeny bőrét és a szempillákat. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg is tesztelt. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Parfuwoman

2018. június 8.

Évek óta használom,Glamour napokon szoktam beszerezni . Szemet csak 2fazisú,olajos lemosóval szabad lemosni,mivel így nem szárad ki a szemkörnyéki vékony bőr. Ez kíméletes ,jól leszedi a spirált is,s az olaj hidratálja a bőrt. Kiváló

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

angelcare

2018. május 30.

Tényleg szuper!Gyorsan és kíméletesen eltávolítja a sminket,nem csípi a szemem és olajos réteget sem hagy.Kényszerből vettem meg mert a fekete micellás víz csípte a szemem de abszolút elégedett vagyok vele!😊

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

dunaimano

2018. május 23.

Nekem ez nagyon jól bevált. A micellás víz ehhez képest szörnyen bántja a szemeimet. Ez szépen és könnyedén távolítja el a szemsminkemet, rendkívül gyorsan. Nincs olajos érzetem utána, de azért szeretek tonikkal utánamenni a szemem környékén.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

szdm84

2018. május 22.

Az itteni vélemények alapján nagy reményeket fűztem hozzá. Nekem sajnos nagyon begyulladt tőle a szemem. 3 napig használtam. A 3. nap már szinte egész nap égett a szemem és tiszta piros volt. 4. napja nem használom, most kezd talán elmúlni az állandó égés érzés.

szdm84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

anditrombitas

2018. május 3.

Pár hete van meg, de már imádom :) Ez az eddigi legjobb sminklemosóm, a hiper-szuper tartós rúzsomat csak ez tudja leszedni! Nekem nem csíp, és utána puha, hidratált érzés marad, pedig nekem érzékeny, és ekcémás a bőröm.

anditrombitas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

bogyoesbaboca

2018. április 20.

már régóta használom.nekem bejött! szépen eltávolitja a sminket nem csip.személy szerint szeretem használat után hogy olyan puha lesz tőle a szemem környeke nekem nagyon bevált!

bogyoesbaboca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

csillsze

2018. április 19.

Egy kicsit kipirosodott tőle rövid időre a szemem széle, de alapvetően szépen leszedte a szemsminkem.

csillsze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

hdori23

2018. április 11.

Sokáig használtam de a szemem környéke nagyon érzékeny egy kicsit csípte, de ettől függetlenül nem rossz.

hdori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

bucccoka

2018. március 20.

Nem igazán vagyok oda a kétfázisú sminklemosókért, de ez a termék pozitív csalódás volt számomra. Nem kell dörzsölni, nem irritálja a hiperérzékeny szememet sem, egyedül az olajos érzés miatt 4*

bucccoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Nikici03

2018. március 20.

Tökéletesen eltàvolìtja a vìzàlló szempilla spiràlomat:) nyugtatja a szememet, nem hagy olajos érzetet a bőrön!

Nikici03
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylyl/ Capryl Glucoside, Benzethonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate
Színezékek: CI 60725, Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzethonium Chloride

Szintetikus színező anyag. (Lila)