Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kifejezetten a szemkörnyéki érzékeny terület lemosására kifejlesztett Kettős hatású szemfesték lemosó tökéletesen eltávolítja még az extra vízálló szemfestéket, szempillaspirált és a tartós rúzst anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna a bőrön. A búzavirág-kivonatot tartalmazó kétfázisú formula gyengéden ápolja a szemkörnyék érzékeny bőrét és a szempillákat. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg is tesztelt. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

molnardorci

2018. szeptember 9.

Nagyon szeretem, az erős vízálló sminket is maradéktalanul leszedi. Többször újra vettem.

molnardorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

sgabii95

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem, többször már újra vettem. Nagyon jól eltávolítja a sminket. Nem pirosít, s nem irritál. Bátran ajánlom!

sgabii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

balintnina

2018. július 22.

Egy ideig próbálkoztam vele de nekem rettenetesen könnyezett tőle a szemem minden használst után. A sminket sem távolította el maradéktalanul.

balintnina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Dolna78

2018. július 8.

Vízhiányos, túlérzékeny bőröm azonnal megszerette. Tökéletesen teszi a dolgát. Biztosan újravevős és soha le nem cserélős. Az eddig használt legjobb kozmetikai termékeim egyike. Bátran ajánlom azoknak akiknek a bőre hasonló problémákkal küzd.

Dolna78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

cili9

2018. július 1.

Nagyon szeretem, többször újra vettem és visszatérek. Tökéletesen és gyorsan leszedi a sminket, ápolja a bőrt, a pillákat.

cili9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

Parfuwoman

2018. június 8.

Évek óta használom,Glamour napokon szoktam beszerezni . Szemet csak 2fazisú,olajos lemosóval szabad lemosni,mivel így nem szárad ki a szemkörnyéki vékony bőr. Ez kíméletes ,jól leszedi a spirált is,s az olaj hidratálja a bőrt. Kiváló

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

angelcare

2018. május 30.

Tényleg szuper!Gyorsan és kíméletesen eltávolítja a sminket,nem csípi a szemem és olajos réteget sem hagy.Kényszerből vettem meg mert a fekete micellás víz csípte a szemem de abszolút elégedett vagyok vele!😊

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

dunaimano

2018. május 23.

Nekem ez nagyon jól bevált. A micellás víz ehhez képest szörnyen bántja a szemeimet. Ez szépen és könnyedén távolítja el a szemsminkemet, rendkívül gyorsan. Nincs olajos érzetem utána, de azért szeretek tonikkal utánamenni a szemem környékén.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

szdm84

2018. május 22.

Az itteni vélemények alapján nagy reményeket fűztem hozzá. Nekem sajnos nagyon begyulladt tőle a szemem. 3 napig használtam. A 3. nap már szinte egész nap égett a szemem és tiszta piros volt. 4. napja nem használom, most kezd talán elmúlni az állandó égés érzés.

szdm84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

anditrombitas

2018. május 3.

Pár hete van meg, de már imádom :) Ez az eddigi legjobb sminklemosóm, a hiper-szuper tartós rúzsomat csak ez tudja leszedni! Nekem nem csíp, és utána puha, hidratált érzés marad, pedig nekem érzékeny, és ekcémás a bőröm.

anditrombitas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylyl/ Capryl Glucoside, Benzethonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate
Színezékek: CI 60725, Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzethonium Chloride

Szintetikus színező anyag. (Lila)