KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kifejezetten a szemkörnyéki érzékeny terület lemosására kifejlesztett Kettős hatású szemfesték lemosó tökéletesen eltávolítja még az extra vízálló szemfestéket, szempillaspirált és a tartós rúzst anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna a bőrön. A búzavirág-kivonatot tartalmazó kétfázisú formula gyengéden ápolja a szemkörnyék érzékeny bőrét és a szempillákat. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg is tesztelt. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Leander

2018. január 30.

Nem rossz, de néha kicsit sokat kell dörzsölni, mire leoldja a szemfestéket, pedig igazán tartós, vízálló termékeket nem szoktam használni. Így viszonyt hiába kompatibilis érzékeny bőrrel, a szükségszerű dörzsölés sem lesz sokkal jobb. De összességében nem egy rossz termék, alapvetően hozza amit ígér, de van, ami hatékonyabb - pl. a Balea kétfázisú lemosója vagy a Garnier termékei.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

juditka70

2018. január 10.

Tökéletesen eltávolítja a vízálló szemfestéket. Nem iiritál. Ajánlani tudom!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 10.

Tökéletesen eltávolítja a vízálló szemfestéket. Nem iiritál. Ajánlani tudom!

adelia

2018. január 10.

A Yves rocher-féléről váltottam erre, és maradok is ennél. Az ára jobb, a hatása ugyanolyan. Csak vízálló szemfestéket használok, azzal simán elbánik. A múltkor a Rimmel Provocalips tartós rúzzsal is teszteltem, azt is minden nehézség nélkül leszedte (míg a micellás vizeken kifogott), jár az 5*.

adelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

ZsokaN

2017. december 28.

Csak tartós szemfestéket használok, amit egyetlen másik lemosó sem távolít el. Picit olajos, de szép munkát végez és gyorsan leviszi.

ZsokaN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

pEni

2017. december 28.

Eddig ez a kedvencem! Könnyen, gyorsan leszedi a szemfestéket. Nem csípi a szemem.
Glamour, Joy napokon szoktam 50%-os akcióban megvenni,teljes áron sokallom.

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Glamour, Joy napokon szoktam 50%-os akcióban megvenni,teljes áron sokallom.

roxanka07

2017. november 22.

Nagyon jól leszedi a szemfestéket és nem csíp ha a szemembe kerül. Számomra ez az egyik legjobb és leghatékonyabb kétfázisú szemfesték lemosó amivel eddig találkoztam.

roxanka07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Szeretem a polcomon tudni... Sok éve használom teljes megelégedéssel ezt a szemfesték lemosót is, mindig visszatérek hozzá. Tökéletesen eltávolítható vele a smink, valóban egy kis olajos utóhatás árán, amit a smink egyéb részei letisztításához használt micellás vízzel viszont könnyen eltávolíthatunk, hogy elérjük a vágyott végeredményt, a sminkmentes, tiszta arcbőrt.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

0bikbik0

2017. október 23.

Nekem teljesen átlagos szemfestéklemosó. Nem irritálja a szemem, nem csíp, ha véletlenül belekerül. Lemossa a szemsminket. Semmi kimagaslót, extrát nem nyújt, de hasznos, és az ára is elfogadható.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.

Nihan

2017. október 14.

Nagyob szeretem ezt a szemfesték lemosót. Könnyű használni, alaposan tisztít, kevés is elég belőle. Glamour napok alkalmával pedig az ára sem vészes. Biztosan újra fogom venni.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

CsilluK

2017. szeptember 30.

Még a legtartósabb sminket is gond nélkül és kíméletes távolítja el, számomra tökéletes sminklemosó.
Igaz, hogy kicsit zsíros érzetet hagy maga után, de engem ez nem zavar, mivel lemosás után vagy letusolok és/vagy tonizálok, majd hidratálok, így ez nem okoz gondot.

CsilluK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylyl/ Capryl Glucoside, Benzethonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate
Színezékek: CI 60725, Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzethonium Chloride

Szintetikus színező anyag. (Lila)