KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kifejezetten a szemkörnyéki érzékeny terület lemosására kifejlesztett Kettős hatású szemfesték lemosó tökéletesen eltávolítja még az extra vízálló szemfestéket, szempillaspirált és a tartós rúzst anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna a bőrön. A búzavirág-kivonatot tartalmazó kétfázisú formula gyengéden ápolja a szemkörnyék érzékeny bőrét és a szempillákat. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg is tesztelt. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

roxanka07

2017. november 22.

Nagyon jól leszedi a szemfestéket és nem csíp ha a szemembe kerül. Számomra ez az egyik legjobb és leghatékonyabb kétfázisú szemfesték lemosó amivel eddig találkoztam.

roxanka07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Szeretem a polcomon tudni... Sok éve használom teljes megelégedéssel ezt a szemfesték lemosót is, mindig visszatérek hozzá. Tökéletesen eltávolítható vele a smink, valóban egy kis olajos utóhatás árán, amit a smink egyéb részei letisztításához használt micellás vízzel viszont könnyen eltávolíthatunk, hogy elérjük a vágyott végeredményt, a sminkmentes, tiszta arcbőrt.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

0bikbik0

2017. október 23.

Nekem teljesen átlagos szemfestéklemosó. Nem irritálja a szemem, nem csíp, ha véletlenül belekerül. Lemossa a szemsminket. Semmi kimagaslót, extrát nem nyújt, de hasznos, és az ára is elfogadható.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.

Nihan

2017. október 14.

Nagyob szeretem ezt a szemfesték lemosót. Könnyű használni, alaposan tisztít, kevés is elég belőle. Glamour napok alkalmával pedig az ára sem vészes. Biztosan újra fogom venni.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

CsilluK

2017. szeptember 30.

Még a legtartósabb sminket is gond nélkül és kíméletes távolítja el, számomra tökéletes sminklemosó.
Igaz, hogy kicsit zsíros érzetet hagy maga után, de engem ez nem zavar, mivel lemosás után vagy letusolok és/vagy tonizálok, majd hidratálok, így ez nem okoz gondot.

CsilluK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

babuu

2017. szeptember 11.

Minden sminket leszed egytől-egyig. Glamour-napokon vettem azt hiszem 600 Ft-ért. Abszolút megérte az árát!

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

VAniko

2017. augusztus 7.

A legjobb szemfesték lemosó, amit eddig próbáltam: kíméletesen eltávolítja a legerősebb sminket is, nem irritálja a szemet és mintha erősíteni a szempillákat is. Ki is használják, hogy ennyire jó termék, mivel erősen túlárazott.

VAniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

adriennkerekes

2017. augusztus 7.

A legjobb sminklemosóm eddig. Hipp-hopp leszedi az erős sminket is, a bőröm is szép utána. Valóban nem annyira olcsó, ezért én mindig tartok mellé otthon egy pocsékolható verziót, amit a könnyebben leszedhető, minimális smink lemosására használok.

adriennkerekes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

dalmuska

2017. augusztus 2.

Nagyon szeretem, bár ritkán használom, de akkor nem csak a szememet törlöm át vele, hanem az arcomat is. Egyáltalán nem zsírosít, nem tömíti el a pórusaimat vagy ilyesmi.
Pillanatok alatt leolvasztja a szempillaspirált, és a korrektorral, púderrel is remekül elbánik.
Hiába szeretem és csak jó véleménnyel vagyok róla, attól még szerintem túlárazott a termék ahhoz képest, hogy milyen kevés van benne. Egyszer volt egy időszak, amikor kb minden nap használtam, és gyorsan fogyott belőle.
De persze a minőséget meg kell fizetni. :)

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

De persze a minőséget meg kell fizetni. :)

liliana26

2017. július 22.

Csak ritkán használom, amikor a micellás víz nem mossa le a sminkem, mert zsíros érzetet hagy a bőrömön. A legvízállóbb sminket is könnyen eltávolítja, nem kell dörzsölni, és a szemem sem irritálja.

liliana26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylyl/ Capryl Glucoside, Benzethonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate
Színezékek: CI 60725, Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzethonium Chloride

Szintetikus színező anyag. (Lila)