KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű textúrájának köszönhetően összetevői gyorsan szívódnak fel, ezért megfelelő megoldás a smink felvitele előtt. Hosszan tartóan hidratálja az arcbőrt, hogy az puha és friss legyen.

• Könnyű állagú arckrém sminkelőkészítéshez

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Patricica11

2018. május 16.

Az állaga nagyon szuper smink alá, könnyű gél szerű, nem érzem "masszívnak" az alapozó alatt. A hidratáló hatásával is megvagyok elégedve, bár tényleg csak smink alá használom, télen tuti kevés lenne, de nem is erre találták ki ezt a terméket.
Érzékeny bőrűeknek viszont egyáltalán nem ajánlanám. A használatát követően mikor már az alapozót is felvittem arcom érzékenyebb területein rendszeresen viszkető érzést kelt. Nem olvastam ilyen jellegű hozzászólást így rögtön az alapozóra gyanakodtam... 3 típussal kísérleteztem mindegyiknél ugyanúgy éreztem, a krém nélkül viszont soha és más krémmel sem emlékszem ilyen jellegű problémára. Az összetevői pedig...hát. :) Nem vagyok nagy szakértő de nem úgy tűnik mint ami száraz bőrűeknek a lehető legideálisabb.

Patricica11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Bettu

2018. január 24.

A kékből már elhasználtam vagy 5 üveggel, most viszont ezt kaptam. Amúgy is gondolkoztam már, hogy ki kéne próbálni ezt is, mostanában inkább száraz a bőröm. Egyenlőre különösebb eltérést nem tapasztaltam a kettő között, később updatelek, addig marad az 5*.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

madri

2018. január 19.

Elhasználtam egyet, smink alá reggeli krémnek nem rossz. Nem is a legjobb, de ennyi pénzért végülis rendben van.

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Zsuzsi216

2018. január 19.

Totál véletlenül vettem meg egy másik hidratáló helyett. Kicsit meg is lepődtem, hogy mit sikerült venni, de gondoltam, hogy mindig az alapozó alá használom reggelente a hidratálót, tehát még jól is elsülhet a dolog.
Valóban hamar beszívódik, elég jól hidratál. Néhányszor előfordult, hogy az orcákon kukacosodott az alapozó, de szerintem nem a krém, hanem az alapozó hibája volt. Alapvetően elégedett vagyok a krémmel és ajánlom.
Igazából egy genge ötöst érdemel vagy egy erős négyest.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Igazából egy genge ötöst érdemel vagy egy erős négyest.

dudocska

2018. január 16.

Még az egyetemen kaptam belőle termékmintát az egyik niveás promós csajszi ajánlására. Kicsit gyanakodva kezdtem el használni, ugyanis nekem ezek a smink előtti arckrémek sose jöttek be, nagyon zsíros lett tőlük az arcom. Alapvetően a bőröm zsíros, de vannak száraz foltok, területek, amik eléggé átütöttek az alapozón, így nagyon gáz látvány voltam. A krém teljesen jól hidratálta ezeket a részeket, az alapozó is tartósabb lett ezáltal. Egyáltalán nem drága, így megy az 5*!

dudocska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

H4niko

2018. január 12.

Nekem most fogyott el, és újra fogom venni. inkább ősszel télen szoktam alapozó alá kenni. Nekem bevált. Nem érzem nehéznek, és a száraz foltokat nekem megoldotta.

H4niko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

adel.fiore

2017. november 16.

Könnyű állagú és gyorsan beszívódik, az tény. A többi területen viszont nem olyan jó szerintem, mint az ikertesója. Pedig nekem is sokszor volt dehidratált a bőröm, pont ezért vártam a pozitív hatást, de az sajnos elmaradt. A másik starter után könnyebb volt eloszlatni, eldolgozni a sminket, tartósabb és szebb lett a végeredmény, ennél viszont nem. A párolgásban viszont sajnos hasonlítanak :P

adel.fiore
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

bezso

2017. október 13.

Nyáron elég hidratálást nyújt, de a szelesebb időben nekem biztosan váltanom kell majd. Valóban gyorsan felszívódik, és a nap végén sem húzódik a bőröm. Finom réteget hagy az arcomon, ami nem zavaró, én kifejezetten szerettem.

bezso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

hannar

2017. szeptember 27.

Hűvösebb időszakban a bőröm hajlamos kiszáradni, akkor használom ezt a krémet az alapozó alá. Megfelelően hidratál és elkerülöm vele azt mikor az alapozó kidobja a száraz részeket.

hannar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.