KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintianagy, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A zsíros és problémás bőr igényeire kifejlesztett, kettős hatású formula, amely segít megnyitni az eltömődött pórusokat.

feherke

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

Évek óta használom minden este, nagyon meg vagyok vele elégedve. Azt teszi, amit kell, a minkrogyöngyei szerintem jobban kitisztítják a pórusaimat, mint egy mezei arclemosó. Mondjuk a nevéből ítélve, egy arcradírra számíthat az ember lánya, de ez tényleg csak egy zselés arctisztító. Az előttem szólókhoz csatlakozva, nagyon megéri a glamour napi árát, azt a kőkemény 600 forintot. Ilyenkor mindig veszek vagy 5 kiszerelést:D

feherke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Evelynblondeglam

2017. augusztus 2.

Ezzel sajnos nagyon bevalasztottam! Akciosan vettem,nagyon orultem neki mert alapvetoen kedvelem a Nivea termekeit. Az illata kellemes, friss, tisztasag illatu de az allaga valami pocsek. Mint valami etkezesi zsele , tul nagyok benne a szemecsek es radirozo hatast nem igen biztositanak. Valoszinuleg mar elhasznalom de nem veszem ujra tobbet.

Evelynblondeglam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Pappetra99

2017. július 12.

Jó kis termék. Kellemes az illata, simává és puhává varázsolta a bőröm. Amikor használtam kedvenc termékem volt.

Pappetra99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

csemezb

2017. június 19.

Glamour napokon vettem fél áron és azt kell, hogy mondjam, nagyon megérte!! Az én arcbőröm nyáron nagyon zsíros, és már nagyon sok mindent kipróbáltam, de ezt imádom. A sminket, a szennyeződéseket nagyon szépen eltávolítja, nekem mattítja is az arcbőröm és nem csal fél óráig. Főként azért vásároltam meg, mert zsíros bőrre írták. Hát nekem nagyon bejött, tudom ajánlani!!! :)

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Fabi95

2017. május 3.

Napi szinten használom zuhanyzásnál, azért vettem meg mert problémás bőrre való. Meg vagyok vele elégedve. Inkább mondanám arclemosó zselének, mint arcradírnak. Aki csak arcradírnak venné meg az csalódni fog!

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

zsofia93

2017. április 14.

Kuponnal vettem szinte aproert es nem is bantam meg! Minden szennyezodest, sminket tokeletesen lehoz, van amikor nincs kedvem micellas vizzel kinlodni es csak beulok a kadba es ezzel mosom le az egesz fejemrol a sminket...tokeletes! Az illata nagyon bejon es imadom benne a kis szemcseket, amik radiroznak. 😊

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 14.

Peppertree

2017. március 23.

Nem szoktam Nivea termékeket használni, de gondoltam javítok ezen és beszereztem ezt az arctisztítót. Sajnos sikerült beleválasztanom.
Azt gondoltam, hogy a napi arctisztító rutinomba beépítve hamar el fogom használni. De az első használat után az egész homlokom tele lett pattanásokkal. Elborzadtam. A radírozó hatásáról nem beszélek, mert nincs neki olyan. Adtam neki azért még pár esélyt, de utána is ragyák nőttek a fejemre tőle. Ment a kukába!

Peppertree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Klajdi

2017. március 7.

Radírnak gyenge, mindennapi tisztítónak erős. Nagyon szárít, hámlani kezdett az arcom pár hét után. Az illata kellemes, tisztaságillat. Nem veszem újra, jobban járok egy erősebb arcradírral és egy olyan arctisztító géllel ami nem nyírja ki a bőröm, ha minden este használom.

Klajdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Banszky

2017. január 21.

Száraz bőröm van,de kellett egy arcradír-lemosó. Inkább gyenge arcradírnak vettem a szemcséje miatt de nagyon szárította az amúgy is száraz bőröm,pedig hetente csak egyszer használtam. A géles állag se nekem való már rájöttem... :(

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Klaudiesque

2017. január 4.

Nagyon szeretem. Ezt és a Creme Care arctisztítót használom (azt gyakrabban), amikor időnként zsírosabb a bőröm, vagy több pattanásom kezd lenni, akkor szoktam erre váltani, és mindent rendbe hoz. Én nem a radírozó funkciója miatt használom (az elég gyengécske is), de nagyon jó állaga és finom illata van.

Klaudiesque
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate