KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintianagy, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A zsíros és problémás bőr igényeire kifejlesztett, kettős hatású formula, amely segít megnyitni az eltömődött pórusokat.

Viki0922

2018. március 24.

2x vettem már újra, nagyon szeretem:)
olajos-normál,tehát kombinált arcbőröm szereti,a szárazabb részeket nem szárítja tovább, a zsírosabbat letisztítja. Nem húzódik,nem hámlik, nem piros,nem viszket a használata után az arcom. A kis szemcséknek örülök, de én külön használok bőrradírt,mert ez nem radíroz valami nagyon, én ettől eltekintek mivel arctisztítás céljából vettem. Imádom a géles-krémes állagát,ahogy masszírozom az arcom,olyaaaaaaan gyengéd hogy ahw. Nem is találtam jobbat érzékeny-kombinált, néha pattanásokkal küzdő arcomra. Ez AZ arctisztító. Úgy érzem végre megtaláltam amit kerestem. Árban rendbe van, kb. 1300ft itt a rossmannban/dm-ben, ami a mennyiséghez képest nagyon kedvező,hiszem nekem már a mostani kb.3-4 hónapja megvan és még félig van:) Nagyon kicsi is elég belőle,mert szépen habzik,emellett sok olyan tulajdonsága van,ami miatt nagyon szeretem:) Nem fogok másra váltani, nekem ez 5*

Viki0922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

2x vettem már újra, nagyon szeretem:)

SimonHajni

2018. január 15.

Ezt a lemosót szerintem nagyjából 5-6 éve használom, és nagyon szeretem. Nekem ugyan semmit nem radíroz, de nagyon jól tisztít, segít kordában tartani a bőröm, és bármikor mást próbálok használni, rá kell jönnöm hogy nem éri meg, mert ez a legeslegjobb nekem.

SimonHajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

kervivena

2017. december 28.

Egy nyereményjáték során kaptam meg a terméket. Nekem olyan nagy csodát nem tett a bőrömmel, a gyöngyök miatt úgy érzem, hogy alaposabb, mint egy sima gél állagú termék, de ennél többet nem tapasztaltam.

kervivena
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

ZsokaN

2017. december 28.

Nem éreztem nagy hatást, zsíros marad tőle a bőröm, nem vagyok vele megelégedve.

ZsokaN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

nagyheni92

2017. november 3.

Most a Glamour napok alkalmából vettem meg életemben először! Én teljesen meg vagyok vele elégedve! Persze én teljesen azt hittem, hogy ez egy arcradirozó, de inkább ez egy arclemosó pici gyöngyökkel! De nagyon jól habzik és tényleg érzem utána, hogy levegőzik az arcbőröm és tiszta! Tuti újra veszem, mert nagyon hasznosnak tartom! Ez ilyen must-have darab a fürdőszobában 😊

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

feherke

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

Évek óta használom minden este, nagyon meg vagyok vele elégedve. Azt teszi, amit kell, a minkrogyöngyei szerintem jobban kitisztítják a pórusaimat, mint egy mezei arclemosó. Mondjuk a nevéből ítélve, egy arcradírra számíthat az ember lánya, de ez tényleg csak egy zselés arctisztító. Az előttem szólókhoz csatlakozva, nagyon megéri a glamour napi árát, azt a kőkemény 600 forintot. Ilyenkor mindig veszek vagy 5 kiszerelést:D

feherke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Evelynblondeglam

2017. augusztus 2.

Ezzel sajnos nagyon bevalasztottam! Akciosan vettem,nagyon orultem neki mert alapvetoen kedvelem a Nivea termekeit. Az illata kellemes, friss, tisztasag illatu de az allaga valami pocsek. Mint valami etkezesi zsele , tul nagyok benne a szemecsek es radirozo hatast nem igen biztositanak. Valoszinuleg mar elhasznalom de nem veszem ujra tobbet.

Evelynblondeglam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Pappetra99

2017. július 12.

Jó kis termék. Kellemes az illata, simává és puhává varázsolta a bőröm. Amikor használtam kedvenc termékem volt.

Pappetra99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

csemezb

2017. június 19.

Glamour napokon vettem fél áron és azt kell, hogy mondjam, nagyon megérte!! Az én arcbőröm nyáron nagyon zsíros, és már nagyon sok mindent kipróbáltam, de ezt imádom. A sminket, a szennyeződéseket nagyon szépen eltávolítja, nekem mattítja is az arcbőröm és nem csal fél óráig. Főként azért vásároltam meg, mert zsíros bőrre írták. Hát nekem nagyon bejött, tudom ajánlani!!! :)

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Fabi95

2017. május 3.

Napi szinten használom zuhanyzásnál, azért vettem meg mert problémás bőrre való. Meg vagyok vele elégedve. Inkább mondanám arclemosó zselének, mint arcradírnak. Aki csak arcradírnak venné meg az csalódni fog!

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate