KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintianagy, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A zsíros és problémás bőr igényeire kifejlesztett, kettős hatású formula, amely segít megnyitni az eltömődött pórusokat.

csemezb

2017. június 19.

Glamour napokon vettem fél áron és azt kell, hogy mondjam, nagyon megérte!! Az én arcbőröm nyáron nagyon zsíros, és már nagyon sok mindent kipróbáltam, de ezt imádom. A sminket, a szennyeződéseket nagyon szépen eltávolítja, nekem mattítja is az arcbőröm és nem csal fél óráig. Főként azért vásároltam meg, mert zsíros bőrre írták. Hát nekem nagyon bejött, tudom ajánlani!!! :)

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Fabi95

2017. május 3.

Napi szinten használom zuhanyzásnál, azért vettem meg mert problémás bőrre való. Meg vagyok vele elégedve. Inkább mondanám arclemosó zselének, mint arcradírnak. Aki csak arcradírnak venné meg az csalódni fog!

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

zsofia93

2017. április 14.

Kuponnal vettem szinte aproert es nem is bantam meg! Minden szennyezodest, sminket tokeletesen lehoz, van amikor nincs kedvem micellas vizzel kinlodni es csak beulok a kadba es ezzel mosom le az egesz fejemrol a sminket...tokeletes! Az illata nagyon bejon es imadom benne a kis szemcseket, amik radiroznak. 😊

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 14.

Peppertree

2017. március 23.

Nem szoktam Nivea termékeket használni, de gondoltam javítok ezen és beszereztem ezt az arctisztítót. Sajnos sikerült beleválasztanom.
Azt gondoltam, hogy a napi arctisztító rutinomba beépítve hamar el fogom használni. De az első használat után az egész homlokom tele lett pattanásokkal. Elborzadtam. A radírozó hatásáról nem beszélek, mert nincs neki olyan. Adtam neki azért még pár esélyt, de utána is ragyák nőttek a fejemre tőle. Ment a kukába!

Peppertree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Klajdi

2017. március 7.

Radírnak gyenge, mindennapi tisztítónak erős. Nagyon szárít, hámlani kezdett az arcom pár hét után. Az illata kellemes, tisztaságillat. Nem veszem újra, jobban járok egy erősebb arcradírral és egy olyan arctisztító géllel ami nem nyírja ki a bőröm, ha minden este használom.

Klajdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Banszky

2017. január 21.

Száraz bőröm van,de kellett egy arcradír-lemosó. Inkább gyenge arcradírnak vettem a szemcséje miatt de nagyon szárította az amúgy is száraz bőröm,pedig hetente csak egyszer használtam. A géles állag se nekem való már rájöttem... :(

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Klaudiesque

2017. január 4.

Nagyon szeretem. Ezt és a Creme Care arctisztítót használom (azt gyakrabban), amikor időnként zsírosabb a bőröm, vagy több pattanásom kezd lenni, akkor szoktam erre váltani, és mindent rendbe hoz. Én nem a radírozó funkciója miatt használom (az elég gyengécske is), de nagyon jó állaga és finom illata van.

Klaudiesque
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

knikolett629

2016. november 23.

ma sikerult beszereznem, gondoltam ha mar akcios es ha mar bogret is kapok akkor miert ne? es persze amugy is szeretem a nivea termekeket :Dna jo, probalom magamat meggyozni, hogy okkal vettem meg, hogy szuksegem volt ra, hogy terveztem, de nem :D csak belekerult a kosaramba...
elso hasznalatnal meglepodtem, mivel a kezemre kinyomva geles allagu, nehol benne egy-egy kis gombbel... ahogy az arcomra kentem es massziroztam bele a borombe ugy elkezdett habzani, a geles allag egyszer csak eltunt szinte teljesen 😳 a benne levo radirozocskak nem karcolnak, eleg enyhe hatasuak, de azert erezni lehet oket, csak eppen inkabb kenyezteto erzest nyujt, mint "sikalom a fejem, hogy tiszta legyen" erzest. Ami nekem kicsit erdekes, hogy szamomra nagyon minimalisan ferfi illata van, bar nem banom, csak meglepett :D de nem neveznem egyebkent rossznak. hasznalat utan pedig csodasan tisztanak ereztem ar arcborom es azota 5 ora eltelt, es meg mindig matt a T vonalam... nalam erre eddig egyik termek sem volt kepes, de kivancsi leszek a hosszabb tavu hatasara, ugyis jovok updatelni ☺️

knikolett629
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

reka093

2016. november 13.

Egész jó kis termék, már többször is visszatértem hozzá. Reggel este használom és hónapokig elég. Bár a szemcsék elég aprók ezért önmagában nem elég, az arcradírt nem helyettesíti azt mindenképp kell mellé használni.

reka093
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

creammaniac

2016. október 19.

Pár napja fogyott el nálam ez a termék, kb. 3-4 hónapig tartott ki reggeli-esti használat mellett. Impulzusvásárlás volt a drogériában, muszáj volt kipróbálnom egy Nivea-s arclemosót. :) Nagyon elégedett voltam vele, szépen megtisztította a bőrömet, nem szárította, kellemes az illata, állaga, nekem jobb volt, mint egyes gyógyszertári márkák arctisztítói.

A mitesszerekkel sajnos ő sem tudott mit kezdeni, de ezt nem is vártam tőle, a pattanásaim száma viszont mintha valamelyest visszaszorult volna, mikor használtam. Elképzelhető, hogy újraveszem.

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate