KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

A tiszta formula:
- tiszta és friss élményt ad a hajnak
- gyengéd és kíméletes a fejbőrhöz és a hajhoz
- paraben-, mesterséges színezőanyag-, szilikon- és ásványiolaj-mentes
- mindennapos hajmosáshoz alkalmas

Kiszerelés: 250 ml

tittus

2014. július 18.

Mindenmentes sampon, nekem bevált. Nem lesz tőle rosszabb a helyzet, nem szárítja a hajam, könnyen habzik, jól tisztít. Finom gyümölcsös illata van. Zsírosodást nem befolyásolja, talán kevésbé korpásodik a fejbőröm, mióta használom, irritációt nem okozott. Ameddig nem szokja meg a bőröm, addig használni fogom.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Langel

2014. február 17.

Hosszú ideje a legjobb sampon, amit találtam. Már mindenfélét kipróbáltam, valamire kezdek allergiás lenni és a legtöbb sampont nem bírja a fejem, mert kiszárad és viszket, a hajam kezelhetetlen naponta kellett mosni és töredezett volt nagyon a vége. A kezem is ekcémás lett és mindegyik sampont irritálta, akár SLS akár szilikon mentes, nem volt különbség.
A hajam is kárát látta mert tényleg mindennap kellett már mosni, hiába hogy bio, SLS-, szilikonmentes, koffeines ilyen olyan kímélő, nem használt.
Aztán már totál feladtam és véletlenül megláttam ezt az új sampont, rá volt írva hogy új és az illata nagyon kellemes, egyáltalán nem férfias! Simán nőknek is való lenne. Aztán megnéztem az összetevő listát, és hát harmad vagy negyedannyi mint a többi Nivea samponnál vagy sok más samponnál.
SLS van benne, viszont Alkohol nincs, és csodák csodája talán az alkohol okozott sok problémát nálam.
Fél tubussal használtam el eddig, de a hajam simán kibír két napot és volt h csak negyedik nap kellett megmosnom. Nem jött az a jajj de nagyon rossz érzés a fejemre hogy már ideje lenne és már nem bírom elviselni magam és a hajam. Sokkal fényesebb és a vége is sokkal egészségesebb és végre nem szárad ki hajmosás után két órával, ahogy kimegy a nedvesség belőle. Két nap múlva is finom puha a vége és van hogy még illatos is. Pedig a többi terméket nem cseréltem le. Ja és nem viszket a fejem és a kezemnek sincs semmi baja, ha samponozok, kész csoda! :-)

tuti hogy újra veszem és felállítok belőle egy készletet! :-)

Langel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

tuti hogy újra veszem és felállítok belőle egy készletet! :-)

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.