Nivea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vilcsi, Módosítva: 2017. november 14.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre kifejlesztve, kamilla és avokádóolaj kivonattal. Hatékony izzadás szabályozást nyújthat 48 órán át.

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Nem tartalmaz etil-alkoholt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsolt8912

2018. május 27.

Az én érzékeny bőrömre ez tökéletes termék. Valóban nincs olyan intenzív illata, de hatását tekintve beválik. Két edzés között sem kell többé mást használnom, mert ez akkor is a szeren van!

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

kismadár

2018. május 7.

Az Old Spice után szabadon elkezdtem próbálgatni más férfidezodorokat is, amiket úgy ítéltem meg a DM-ben, hogy nincs kifejezetten erős pasi illatuk. A bőrömnek valahogy nagyon jól állnak a férfi vagy uniszex illatok is, minden "megszelídül" rajtam, és nem lehet megmondani, hogy valamilyen férfi illatot használtam. Ennek van egy kis pasis beütése első szaglásra, de egyébként egy nagyon finom, tiszta illat, rajtam ez sem férfi szerencsére. Nagyon szeretném szeretni, mert tartós, gyorsan szárad és nem irritál, viszont sajnos bántja a ruháimat, a világos vagy fehér felsőim sárgulnak tőle.. :(

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.