Nivea

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: exhocmomento, Módosítva: 2018. december 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás víz MicellAIR® technológiával, száraz olajjal és fekete tea kivonattal segít eltávolítani még a vízálló sminket is, anélkül, hogy filmréteget hagyna maga után a bőrön.

viragzsofi

2019. február 1.

Ez az első kétfázisú lemosóm, amivel meg vagyok elégedve. Nem hagy olajos érzetet es tényleg gyorsan leszedi a sminket.

viragzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

sztike

2019. január 13.

Garnier nem volt, ez viszont igen, ráadásul akciósan, hát elhoztam. Hatásra nem rossz, leszedi a vízálló szempillaspirált is gond nélkül, viszont - a többi eddig próbált Nivea lemosóhoz hasonlóan - szörnyen csípi a szemem. Azt meg annyira nem tartom praktikusnak, hogy sötét flakonba tették, mert így nem nagyon látni, hogy mennyire sikerült összerázni a két fázist, vagy éppen mennyire váltak szét idő közben. Ha nem lesz más, megveszem, de nekem a Garnier jobban bejött.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Csodalatosmandarin

2018. december 28.

Biztos nem veszem ujra... azert vettem meg, mert nem volt a boltba bioderma micellas viz. Ennek meg szep az osszetevo listaja es “sminkesek ajanljak”. Hat...... en csak alapozot es szempillasprialt hasznalok de nagyon nehezen tudom vele lemosni. mintha nem oldaná a festéket, pedig a vizallo sminket is el kene tavolitania a flakon szerint. Alig jon ki a termek az uvegbol. Nekem ez nem valt be, biztos nem veszem ujra.

Csodalatosmandarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Csipke1

2018. december 26.

Az eddigi micellás vizeim közül a lehető legjobb.Már többször újra vettem,de tervezem is még párszor.Az már csak bónusz,hogy az ára is baráti.:)

Csipke1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

MissL

2018. december 19.

Tetszik,hogy nincs benne illatanyag,és tényleg nem hagy zsíros érzetet.
Viszont én csak szemöldökpomádé leszedésére használom,azzal is időnként megküzd,attól függ,hogy milyen erős smink van rajtam.
Tartós ajakrúzst szépen eltűnteti.
Összességében teljesen átlagos,de nagy adag.
Szuper,hogy nincs benne illatanyag,ezért nem 3,hanem 4 * :)

MissL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Tetszik,hogy nincs benne illatanyag,és tényleg nem hagy zsíros érzetet.
Tartós ajakrúzst szépen eltűnteti.
Összességében teljesen átlagos,de nagy adag.
Szuper,hogy nincs benne illatanyag,ezért nem 3,hanem 4 * :)

Vanesszaeszter

2018. december 17.

Teljesen átlagos micellás víz. Az olajos fázis miatt hatásosabb termékre számítottam. Viszont tetszik, a csomagolás, hogy sokáig elég, és hogy semmilyen illata nincsen. Elhasználom, de nem veszem újra. Kissé túl van árazva.

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Pinshine

2018. december 16.

Egy sminkes véleménye: Oláh Zsófi biztos nem az....:) Sajnos nem szedi le anniyra szuperül a sminket mint ahogy álltja azt a sminkes kollegina.. Tény h nem hagy zsÍros érzetet maga után,de nem szedi le maradéktalalnul a sminket. Egy közepes erősség sminkes is kell egy csomó vattakorong,és még szappanos lemosás után is van smink a törölközőn. Egy olcsóbb kategória mindősége is pont ilyen.

Pinshine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

lovecreams

2018. december 11.

Mivel kétfázisú, kezdetben féltem, hogy esetleg olajos érzetet kelt az amúgy is kombinált bőrtípusomon, de nem. Kíméletesen, gyorsan tisztít, nem csípte az érzékeny szemeimet sem. Szerintem simán veri a Garnier rózsaszín kupakosát, sokkal puhább és simább tőle a bőröm, mint a korábbitól. Mellesleg az összetevői is nagyon szépek. Újra fogom venni!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Ilu93

2018. december 5.

Nekem nem jött be.Kipirosodott az arcom,és ragacsos érzést keltett

Ilu93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Nekem nem jött be.Kipirosodott az arcom,és ragacsos érzést keltett

kunikida

2018. december 5.

Mint általában a Nivea termékek, nagyon jó! És megfizetghető! Szépen leszedi a makacs szempilla festéket is! :)

kunikida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate

Szintetikus színező anyag. (Lila)