KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. december 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás víz MicellAIR® technológiával, száraz olajjal és fekete tea kivonattal segít eltávolítani még a vízálló sminket is, anélkül, hogy filmréteget hagyna maga után a bőrön.

lovecreams

2018. december 11.

Mivel kétfázisú, kezdetben féltem, hogy esetleg olajos érzetet kelt az amúgy is kombinált bőrtípusomon, de nem. Kíméletesen, gyorsan tisztít, nem csípte az érzékeny szemeimet sem. Szerintem simán veri a Garnier rózsaszín kupakosát, sokkal puhább és simább tőle a bőröm, mint a korábbitól. Mellesleg az összetevői is nagyon szépek. Újra fogom venni!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Ilu93

2018. december 5.

Nekem nem jött be.Kipirosodott az arcom,és ragacsos érzést keltett

Ilu93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Nekem nem jött be.Kipirosodott az arcom,és ragacsos érzést keltett

kunikida

2018. december 5.

Mint általában a Nivea termékek, nagyon jó! És megfizetghető! Szépen leszedi a makacs szempilla festéket is! :)

kunikida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.