KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: szmtunde, az összetevőket feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok

• Hatékonyan tisztítja és felfrissíti a hajat és a fejbőrt.
  • Citromfű kivonatot tartalmaz.
  • Védi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • Kellemes illatot és hosszan tartó frissességet hagy maga után.
  • Nem tartalmaz szilikont.

Ár: 990 , Eladó: Bubucim
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, Foxpost.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

beresregina95930

2018. július 17.

Trnd tesztelési projekt keretein belül volt szerencsém kipróbálni. Szuperül tisztít! :) korpás hajra ajánlanám ..

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Erina

2018. július 6.

Lányomnak vettem, sajnos eszméletlen gyorsan zsírosodó haja van, szinte naponta kellene mosni. Ez a sampon viszont segített. Három napig bírja mosás nélkül, jól habzik, nagyon kellemes a citrusos illata, szuper a gél állaga. Állandó darab lesz nálunk.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

tara95

2018. július 6.

Elcsábított, 1600 a dm-ben. Könnyen habzik, nem kell sok belőle, issteni finom és igazi (!) citromfű illata van. A hajam vállalható végre és a korpáspdást is segített eltüntetni (lenmagos pakolással) amit egy másik sampon okozott. Egyelőre nagyon meg vagyok elégedve, bazi nagy kiszerelés ezért az árért.

Up: sajnos korpás lettem tőle, lelapuló hajjal ami nagyon gyorsan bezsírosodik. Ecsetmosásra használom...

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

stefi90

2018. július 2.

Egy nyereményjáték során jutottam hozzá. Nem tesz többet mint a többi sampon amit eddig használtam. Elhasználom, de biztos, hogy nem veszem újra.

stefi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

ktothkriszti94

2018. június 24.

Korábban a Biola Teafaolajos samponját használtam, azonban rá kellett jönnöm, hogy egy kicsit talán drága (bár SLS mentes). Ez a sampon is tudja ugyanazt a hatást, és jóval nagyobb a kiszerelése, valamint legalább ebben sincs szilikon. Az illata nagyon kellemes, kevés is elég belőle, így biztosan sokáig elég lesz. Azért kap csak 4 csillagot, mert azért az összetevői nem olyan szépek, valamint a zsíros hajúaknak ez nem csodaszer, a hajmosást követő 2. nap estéjén már eléggé lapul a haj, a 3. napon pedig biztosan össze kell fogni vagy megmosni.

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Katuska1993

2018. június 21.

Nagyon szuper sampon, eddig talán ez tisztított a legjobban azok közül amiket eddig kipróbáltam. Nekem kifejezetten tetszik a kiszerelése is. Az illata nagyon friss, citrusos, ugyanakkor visszafogott. Szerintem nyárra ez egy tökéletes választás a könnyed formulája miatt. Azért kap csak 4* csillagot, mert nekem picit viszket tőle a fejbőröm és szárít is (pedig kifejezetten könnyen zsírosodó hajam van).

Katuska1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Asztraia

2018. június 15.

Notino-n láttam meg, gondoltam na tessék, újabb micellás cucc. De mivel kiváncsi természet vagyok, meg is rendeltem :)
Gyorsan zsírosodó hajamra totál jól bevált! Az illata igazi citromfű illat, az állaga könnyű, nagyon jól habzik, szépen tisztít, nem nehezíti el a hajat.
Mindenképpen újra fogom venni.

Asztraia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Mindenképpen újra fogom venni.

hellgirl

2018. június 10.

969ft a müllerben notinon pedig 999ft. eddig vegyesek az érzéseim a kedvenc samponom megfelelő utódját keresem
update imádom ritka hogy egy sampont újra vegyek de ezzel nagyon nagyon elégedett vagyok

hellgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

dodiszabo

Korcsoport: < 18
2018. május 30.

Én egy ideje már használom, és pozitívum,hogy kevés hiányzik belőle, a hajam utána nagyon friss és érzem,hogy tiszta a fejbőröm. Heti 2x mosok hajat általában (szerda,vasárnap) és tökéletesen végzi a dolgát. A kiszerelés miatt is nagyon megéri!

dodiszabo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 30.

Gica81

2018. május 27.

Tesztelésre kaptam belőle egy teljes egész kiszerelést a rózsaszín kupakos társával együtt.
Még csak őt kezdtem el használni így amit eddig tudok róla, hogy tea illata van, nagyon sűrű állagú, könnyen adagolható. És jól tisztítja a hajamat.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.