KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1300   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   1300
Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mindennapos használatkor felfrissíti, hidratálja a bőrt, miközben alaposan tisztít is. Az arcon, szemen és szájon is alkalmazható 3 az 1-ben praktikus és kényelmes termék E-vitaminnal gazdagított formulája a vízálló sminket, rúzst és szempillaspirált is eltávolítja. Használata után nem hagy arctisztító- és smink maradványokat és egyéb szennyeződéseket a bőrön.

• Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt
  • A vízálló sminket és a szempillaspirált is eltávolítja
  • Alaposan tisztít
  • Felfrissíti és hidratálja a bőrt
  • Nem marad smink-és arctisztító maradvány a bőrön

Ár: 690 , Eladó: NadjaBlue
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel Szegeden vagy postával, Foxposttal tudom küldeni. fizetés banki utalással.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

whitemerci

2017. november 23.

Nem sokszor szoktam arctisztító kendőt használni, csak végszükség esetén (utazás során), és akkor is minden esetben több sminklemosó termékkel kiegészítve még. Két kendő használatával sem tudom teljesen eltávolítani a sminket az arcomról, szememről, ami így ki is dörzsölődik. Kíméletesebb, mint sok másik társa, de engem ez a kendő is szárít, így én inkább sminkkorrekcióra javasolnám a használatát, mint arctisztításra. A termék leírásából 3-at biztosan nem tud teljesíteni nálam, ezért 3 csillagnál többet semmiképp nem tudok adni rá.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

ildiii13

2017. november 16.

Nekem teljesen bevált. Szemfesték eltávolítására használom, könnyen leszedi az extra mennyiségű spirált is, nem irritálja a szemem, és az illata is kellemes. Viszont ahogy már többen írták előttem, az ára miatt én is levonok egy csillagot. Glamour napokon szoktam bevásárolni belőle 50% kedvezménnyel, teljes áron biztos, hogy nem venném meg.

ildiii13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Bradshaw

2017. október 27.

Hű, mennyi sok jó vélemény..... Nekem nem vált be. A szememről ez sem hozza le a festéket, és kevés ideig elég a kendő. Mire leszedek egy sminket, az 3-4 kendő. Ez napi szinten pocséklás szerintem. Jobban megéri egy sminklemosó.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

szanii

2017. október 20.

Kuponnal vettem meg féláron, egy csillag minusz a teljes áras ára miatt. A kendőt nagyon szeretem kellően nedves, jó a mérete és egyből eltávolítja a sminket (szemhéjtus, alapozó, szempillaspirál). Kellemes illata van. Kicsit lehetnének gyengébbek a szemcséi de egyébként rendben van.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

szivecske

2017. október 15.

Nekem nagyon bevált, szépen leszedi a sminket (a szememre plusz használok micellás vizet) ezt főleg csak arcon... ott nagyon jól bevált, utána puha és finom illatú az arcom... újra vettem már G napokon :)

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

sreka

2017. október 10.

Talán DM kuponnal vettem fél áron még korábban, de nagyon "vigyázok" rá, mert igen drága. Teljes áron nem venném meg, az biztos.
A kendővel kapcsolatban nagyon jó tapasztalataim vannak:
- kellően nedves,
- nem túl nagy és nem túl kicsi a mérete,
- szépen leszedi amit kell (alapozó + nem vízálló spirál).

Ami nem tetszik:
- az ára - borzasztóan drága!!!
- picit szárítja az arcom, de ez semmi a Garnier micellás víz szárító hatásához képest.

Összességében akár 5 csillag is lehetne, de az ára miatt le kell vonjak belőle.

sreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

A kendővel kapcsolatban nagyon jó tapasztalataim vannak:
- kellően nedves,
- nem túl nagy és nem túl kicsi a mérete,
- szépen leszedi amit kell (alapozó + nem vízálló spirál).

Ami nem tetszik:
- az ára - borzasztóan drága!!!

Összességében akár 5 csillag is lehetne, de az ára miatt le kell vonjak belőle.

Marietta1977

2017. október 2.

Személy szerint nekem semmi bajom nincsen a nivea termékekkel, nekem nem okoztak még sosem bőrirritációt, kiütést, stb-t.
Praktikusnak tartom a csomagolást, mert utazáshoz például tökéletes, legalább nem öntöm ki a micellás vizet a csomagban, hanem biztonságosan lehet vinni ide-oda.
Az illata elég erős, de legalább finom.
Mivel sminket nem mosok vele le, arról nem tudom nyilatkozni, de arctisztításra tökéletes választás.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Az illata elég erős, de legalább finom.

matine91

2017. augusztus 26.

Sajnos nem nagyon vagyok kibékülve a nedves törlőkendőkkel, mert mind marja a szemkörnyékemet, túl durvának találom őket. Egy limitált kiadást vettem meg, amin flamingó van (nem impulzus vásárlás, áá dehogy).
Szeretek kísérletezgetni, a hiperérzékeny bőröm azt mondja hogy keressek tovább.

matine91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

jampiangel

2017. július 19.

Mintát osztogattak belőle az EFOTT fesztiválon, így kipróbáltam. Nekem borzasztóan karcolja a szemhéjamat, pedig nem mondanám kifejezetten érzékenynek, de azért erre a területre a kíméletesebb megoldásokat szeretem. A sminket elég jól elkezdte leoldani de a fent említett oknál fogva nem próbálkoztam vele elég sokáig ahhoz, hogy akár megközelítse a 100%-os lemosást, pedig a végén még micellás vizet ráöntve is próbálkoztam, hátha úgy elég finomabban törölgetni. Így nálam a 3x7 db arctörlésre fog elmenni.

jampiangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

ani9720

2017. július 11.

Jó szívvel ajánlom másoknak, nekem nagyon jót tett a bőrömnek. Kellemes friss érzést ad és nagyon szépen tisztíja az arcot. Viszont nekem nem tetszett, hogy olyan nagyon nedves és tocsog az alkoholtól.

ani9720
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.