KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1300   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   1300
Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mindennapos használatkor felfrissíti, hidratálja a bőrt, miközben alaposan tisztít is. Az arcon, szemen és szájon is alkalmazható 3 az 1-ben praktikus és kényelmes termék E-vitaminnal gazdagított formulája a vízálló sminket, rúzst és szempillaspirált is eltávolítja. Használata után nem hagy arctisztító- és smink maradványokat és egyéb szennyeződéseket a bőrön.

• Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt
  • A vízálló sminket és a szempillaspirált is eltávolítja
  • Alaposan tisztít
  • Felfrissíti és hidratálja a bőrt
  • Nem marad smink-és arctisztító maradvány a bőrön

Ár: 600 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de postázom is szivesen
Ár: 690 , Eladó: NadjaBlue
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel Szegeden vagy postával, Foxposttal tudom küldeni. fizetés banki utalással.
szofiaa

2017. április 23.

Most volt a DM-ben egy olyan akció, hogyha 2 csomag nivea arctisztitó kendőt veszel az egyiket ajándékba kapod, gondoltam kipróbálom.
Nekem eddig bejött, bár jobban is áz lehetne itatva.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Nekem eddig bejött, bár jobban is áz lehetne itatva.

Ancu

2017. április 23.

Sajnos csak rosszat tudok róla írni.
Nagyon drága, ahhoz képest, hogy csak 25 kendő van benne.
A sminket csak maszatolja, többször át kell törölni a szem körül. A szaga elég erős.
Ha pedig csak arctörlőnek használom, akkor még csíp is picit.
Nagy csalódás volt :(

Ancu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Sajnos csak rosszat tudok róla írni.
Nagyon drága, ahhoz képest, hogy csak 25 kendő van benne.
Ha pedig csak arctörlőnek használom, akkor még csíp is picit.
Nagy csalódás volt :(

vombatszombat

2017. április 21.

Pixibagban volt ajándék, magamtól nem nagyon szoktam ilyen kendőket venni, de örülök, hogy kipróbáltam.
Utazásokhoz ideális, nem kell a micellás vizet cipelni, elég ezt a csomagot, és meg is van a sminklemosás. Minimális sminket használok, azt szépen lehozza, a szemnél érdemes vigyázni, mert az én szememet pl. csípte és a szempillaspirált sem hozta le teljesen.
Kicsit úgy érzem, túl sok anyag van benne, szinte csöpög a folyadéktól a kendő, lehetne kevesebb is rajta, de cserébe legalább nem szárad ki.
Ha elfogy, még meggondolom, hogy újravegyem-e, mert utazásokhoz mindenképpen ideális.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Luna11

2017. április 21.

A tescoban volt leakciózva kettőt lehetett venni 1 áráért, így megérte, viszont amúgy meg én sokallom. Én nem használok sok sminket, szóval sok problémám nem volt vele, nekem jól lehozott mindent, viszont a szememnél ha sokat dörzsöltem, akkor nagyon fájt tőle a bőröm. Ha a használata után nem mostam le vízzel az arcomat, akkor reggelre nagyon bezsírosodott. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Messy2214

2017. április 12.

Nem igazán jött be. Szerintem egyáltalán nincs nivea illata,inkább valami büdös szaga. A sminkeg nem szedte le 100%-osan. Sima arctisztitásra jó,de másra nem.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

nadalandy

2017. április 1.

Elhasználni, elhasználtam ha már megvettem. De nem elég jó. Ha utazom, akkor gondoltam jó lesz leszedni a sminket. De nem szedi le, csak elmaszatolja. Sem egy alapozóval, sem egy sima spirállal nem bír el.
Viszont az én bőrömet nem bántotta, vagy csípte. Az illata pedig a tipikus Nivea illat.

nadalandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

bednem

2017. március 10.

Jó, alapos. Nivea minősêg, de nem èrzem a többi sminkeltâvolító hasonló termèkètől az eltèrèst. Nincs kemènyfedeles dobozos vàltozata.

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Regina0206

2017. január 20.

Glamour-napokon szereztem be. Nem voltam elájulva tőle. Nem szedi le rendesen a sminket, nagyon parfümös az illata, és fura érzést hagy a bőrön..

Regina0206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Black Fairy

2017. január 17.

SEMMIT nem ér...Általában kedvelem a nivea termékeket, viszont ez semmi...
A sminket nem távolítja el egyáltalán, nem hogy a szemfestéket, a sima alapozót se, a szemfestékben csak minimális károkat okoz, leginkább elkeni, nem letörli...
Irritálni nem irritál, az anyaga jó, és finom az illata, de nem szagolgatni vettem...egyébként nem zár jól a zár, szóval ha nem siet az ember, idő előtt be is szárad.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

SEMMIT nem ér...Általában kedvelem a nivea termékeket, viszont ez semmi...

Meszcsu

2017. január 16.

Én szerettem, nem mondom, hogy imádtam, de újravásárolom. Én azért csalodtam benne, de kellemesen is. Nem tetszett az illata, de kelemeset csalódtam, ugyanis a sminket nyomtalanul eltünteti és a bőrömön sem tapasztaltam irritációt. Az illata miatt csak 4.

Meszcsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.