KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1300   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   1300
Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mindennapos használatkor felfrissíti, hidratálja a bőrt, miközben alaposan tisztít is. Az arcon, szemen és szájon is alkalmazható 3 az 1-ben praktikus és kényelmes termék E-vitaminnal gazdagított formulája a vízálló sminket, rúzst és szempillaspirált is eltávolítja. Használata után nem hagy arctisztító- és smink maradványokat és egyéb szennyeződéseket a bőrön.

• Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt
  • A vízálló sminket és a szempillaspirált is eltávolítja
  • Alaposan tisztít
  • Felfrissíti és hidratálja a bőrt
  • Nem marad smink-és arctisztító maradvány a bőrön

Ár: 690 , Eladó: NadjaBlue
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel Szegeden vagy postával, Foxposttal tudom küldeni. fizetés banki utalással.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ngyrbka

2018. február 8.

Flamingos verziót vásároltam, eddig minden szuper vele!

ngyrbka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Flamingos verziót vásároltam, eddig minden szuper vele!

viko01

2018. február 8.

Ahhoz képest, hogy a parfüm az összetevőlista utolsó helyén áll, rettentően erős illata van. Mintha magamra locsoltam volna egy fél üveggel. Egyébként egész jól leszedi a sminket, de biztosan nem fogom újra venni.

viko01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

hadri

2018. január 2.

Külön fel van tüntetve a csomagolásán, hogy védi a szempillákat. Hát lehet, hogy azokat védi, de a szememet é a szemem körüli bőrt szabályosan szétmarta. Iszonyúan csíp, de mivel a 2.összetevője az alkohol ez tehát nem is csoda. A kendő nagy méretű, vastag, bár amilyen drága, ez a minimum ami elvárható tőle.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

cinoci

2017. december 29.

Nem valami nagy szám. A Balea lila micellás kendője sokkal jobb, és keveseb, mint fele ennyibe kerül. Az illata miatt kétsèges, hogy elhasználom.

cinoci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

peachyglow

2017. december 14.

Az első nivea termék amivel teljes mértékig elégedetlen vagyok. Sminklemosó kendőkhöz képest elég drága, rémesen hamar kiszárad, pedig a nyitókájával lefelé tárolom és még rá is teszek nehezéket, hogy még véletlenül se nyíljon ki. Nekem csípi a bőröm főleg a szemkörnyéknél pedig nem dörzsölöm pedig az érzékeny bőrre valót használom, a szempillaspirált már meg se kíséreltem lemosni vele. Táskába vészhelyzet esetére jó lehetne, ha nem száradna ki abban a pillanatban, hogy az első kendőt kivettem belőle. Nagyon sajnálom, pedig nagyon praktikus lehetne.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

whitemerci

2017. november 23.

Nem sokszor szoktam arctisztító kendőt használni, csak végszükség esetén (utazás során), és akkor is minden esetben több sminklemosó termékkel kiegészítve még. Két kendő használatával sem tudom teljesen eltávolítani a sminket az arcomról, szememről, ami így ki is dörzsölődik. Kíméletesebb, mint sok másik társa, de engem ez a kendő is szárít, így én inkább sminkkorrekcióra javasolnám a használatát, mint arctisztításra. A termék leírásából 3-at biztosan nem tud teljesíteni nálam, ezért 3 csillagnál többet semmiképp nem tudok adni rá.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

ildiii13

2017. november 16.

Nekem teljesen bevált. Szemfesték eltávolítására használom, könnyen leszedi az extra mennyiségű spirált is, nem irritálja a szemem, és az illata is kellemes. Viszont ahogy már többen írták előttem, az ára miatt én is levonok egy csillagot. Glamour napokon szoktam bevásárolni belőle 50% kedvezménnyel, teljes áron biztos, hogy nem venném meg.

ildiii13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Bradshaw

2017. október 27.

Hű, mennyi sok jó vélemény..... Nekem nem vált be. A szememről ez sem hozza le a festéket, és kevés ideig elég a kendő. Mire leszedek egy sminket, az 3-4 kendő. Ez napi szinten pocséklás szerintem. Jobban megéri egy sminklemosó.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

szanii

2017. október 20.

Kuponnal vettem meg féláron, egy csillag minusz a teljes áras ára miatt. A kendőt nagyon szeretem kellően nedves, jó a mérete és egyből eltávolítja a sminket (szemhéjtus, alapozó, szempillaspirál). Kellemes illata van. Kicsit lehetnének gyengébbek a szemcséi de egyébként rendben van.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

szivecske

2017. október 15.

Nekem nagyon bevált, szépen leszedi a sminket (a szememre plusz használok micellás vizet) ezt főleg csak arcon... ott nagyon jól bevált, utána puha és finom illatú az arcom... újra vettem már G napokon :)

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.