KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1300   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   1300
Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mindennapos használatkor felfrissíti, hidratálja a bőrt, miközben alaposan tisztít is. Az arcon, szemen és szájon is alkalmazható 3 az 1-ben praktikus és kényelmes termék E-vitaminnal gazdagított formulája a vízálló sminket, rúzst és szempillaspirált is eltávolítja. Használata után nem hagy arctisztító- és smink maradványokat és egyéb szennyeződéseket a bőrön.

• Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt
  • A vízálló sminket és a szempillaspirált is eltávolítja
  • Alaposan tisztít
  • Felfrissíti és hidratálja a bőrt
  • Nem marad smink-és arctisztító maradvány a bőrön

Ár: 600 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de postázom is szivesen
Ár: 690 , Eladó: NadjaBlue
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel Szegeden vagy postával, Foxposttal tudom küldeni. fizetés banki utalással.

jampiangel

2017. július 19.

Mintát osztogattak belőle az EFOTT fesztiválon, így kipróbáltam. Nekem borzasztóan karcolja a szemhéjamat, pedig nem mondanám kifejezetten érzékenynek, de azért erre a területre a kíméletesebb megoldásokat szeretem. A sminket elég jól elkezdte leoldani de a fent említett oknál fogva nem próbálkoztam vele elég sokáig ahhoz, hogy akár megközelítse a 100%-os lemosást, pedig a végén még micellás vizet ráöntve is próbálkoztam, hátha úgy elég finomabban törölgetni. Így nálam a 3x7 db arctörlésre fog elmenni.

jampiangel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

ani9720

2017. július 11.

Jó szívvel ajánlom másoknak, nekem nagyon jót tett a bőrömnek. Kellemes friss érzést ad és nagyon szépen tisztíja az arcot. Viszont nekem nem tetszett, hogy olyan nagyon nedves és tocsog az alkoholtól.

ani9720
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

lovemyplants

2017. június 28.

Az en sminkemet maradektalanul eltavolitja ez a kendo, a nedvesseget is pont eltalaltak. Kicsit tenyleg csipi a szemem es a hasznalat utan meg szoktam mosni az arcom,mert ragados marad. A kiszerelese valoban lehetne praktikusabb, ha mar ilyen borsos az ara.

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

amandavampiire

2017. június 28.

Ez az első sminklemosó kendőm, viszonyítási alapom nincs.
Viszont szeretem, szerintem elég jól leszedi a sminket, bár egy ici picit száraznak érzem.

amandavampiire
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

Ez az első sminklemosó kendőm, viszonyítási alapom nincs.

szzsuzsa0822

2017. június 26.

Nem rossz, nem rossz, de nem a legjobb. Nagyon jó illata van , de a sminkemet, főleg a szempillaspirált nem szedi le teljesen, utána még végig kell törölnöm egy micellás vattakoronggal.

szzsuzsa0822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Kmanci

2017. május 11.

Ez sem jobb, mint a száraz bőrre való. Ugyanúgy kivörösödött, égett, viszketett az arcom tőle. A sminket szépen leszedte, de borzalmasan néztem ki ettől is. A blogra fotót is töltöttem fel, ami a használat után kb. 10 perccel készült, de még jól kivehetőek a vöröses foltok.

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

kataa0105

2017. május 9.

Szeretem, gyorsan le lehet vele szedni a sminket, szempillaspiralt is könnyen leszedi, de néha egy egy tartósabb ruzzsal meggyűlik a baja. Nagyon szeretem az illatát, használat után kellemes tapintású a borom. Teljes áron drágának találom, de mindig van rá akció valahol:)

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

BokaEdina

2017. május 8.

Nekem a száraz érzékeny bőrre való van meg, semmilyen kellemetlen reakció nem történt. A sminkem lemosásához több darabot is fel kell használnom, ami nem túl takarékos. Bár elég nedves és az illata is kellemes nem éppen úgy bizonyít ahogyan kéne. Azt nem tudom, hogy a szem környékén hogyan viselkedik, mert műszempillám van így oda arra a területre nem használom.

BokaEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Fabi95

2017. május 3.

Az érzékeny bőrre valót vettem meg. Meg voltam vele elégedve, a partysminket szépen eltávolította, elég volt egy kendő egy lemosásra. A szempilláimnak nagyon jót tett ez a kendő. Tisztítás után ápolt, puha tapintású volt az arcom. Az illata is kellemes.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

szofiaa

2017. április 23.

Most volt a DM-ben egy olyan akció, hogyha 2 csomag nivea arctisztitó kendőt veszel az egyiket ajándékba kapod, gondoltam kipróbálom.
Nekem eddig bejött, bár jobban is áz lehetne itatva.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Nekem eddig bejött, bár jobban is áz lehetne itatva.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.