KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2014. április 15.

Kategória:   Dezodorok

Formulája kaolint tartalmaz, mely a nedvszívó képességeiről ismert. A spray dezodor gyorsan szárad, a bőrt puhán és szárazon tartja. Nem tartalmaz alkoholt és színezéket.

vomitmyheart

2018. december 6.

Életem során kismillió dezodort kipróbáltam szinte minden márkából, de az egyetlen ami hűségessé tett, a Nivea. Szeretem, hogy az illatát jó sokáig lehet még érezni, tényleg nem izzadok tőle és nem kell "pótdezodort" hordanom a táskámban. Ár-érték arányban fantasztikus, főleg ha akciósan is be lehet szerezni.
Ez az illat az egyik személyes kedvencem: púderes, kellemes és "tiszta" de nem parfümszerűen tolakodó.

vomitmyheart
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

sgabii95

2018. augusztus 14.

Nagyon jó illata van. Nekem az egyik kedvencem.

sgabii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nagyon jó illata van. Nekem az egyik kedvencem.

PerfumePippi

2018. május 26.

Ha a 3 általam próbált, kommersz drogériás márka (Rexona, Nivea, Dove) közül kellene választanom, akkor a Nivea nyerne. A Dove hasonszőrű, púderes deója számomra messze elmarad mind hatásában, mint illatában (valahogy gejlnek érzem kicsit) - ez tökéletes, akár önmagában friss púderes dezodornak, akár a stiftet kiegészítendő.

PerfumePippi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Kinleyni

2018. május 7.

A kedvenc dezodorom. Por állagú, kellemes illatú, mondjuk 12 órás védelmet nyújt. 48 órát semmiképp, és a 12 óra is redukálódik hőségben.
De a kategóriája legjobbja szerintem.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

De a kategóriája legjobbja szerintem.

eszteredit

2018. március 6.

Nekem bevált, a nagyon nagy hőséget azért ez sem bírja de nagyon kellemes az illata :)

eszteredit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Nikolaj

2017. december 29.

Jó kis dezodor. Nagyon finom az illata, hatását tekintve is jó.

Nikolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Jó kis dezodor. Nagyon finom az illata, hatását tekintve is jó.

Ingrid123

2017. november 25.

A hatása elfogadható, bár egyébként sem vagyok túl izadós. Az illata nekem nem jön be, zavar. Nem tudtam elhasználni.

Ingrid123
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 25.

manocska91

2017. október 21.

ez a kedvenc nivea dezodorom. az illata is tartós, és a hatása is egészen jó, nem szárítja a hónaljam. a 48 órás hatás igencsak erőteljes marketing-fogás, de a 12-18 óra azért még belefér

manocska91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

edi01

2017. augusztus 7.

Nekem ez a kedvencem . Minden dezodorral az volt a problemam hogy nem volt hatasuk. Ennek az illata kellemes puderos es a hatasa is jo sokaig erezni az illatat es az izzadas ellen is tesz. Ez nem egy vizes spray hanem puderport fuj inkabb ezert fel kell razni. Ez azt eredmenyezi hogy nem tocsog az ember a honaljspraytol. Szerintem az a puderos kaolinos osszetetel szivja el az izzadsagot . Arra kell ugyelni h fel legyen razva mert kulonben egy adag puder kerul a honaljra ami potyog es a ruhan szep foltot hagy

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

virnajnifr

2017. május 31.

Sem az illata, sem a hatása nem tetszik, pár óra után olyan, mintha nem is használtam volna semmilyen dezodort. Nagy csalódás.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.