KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   711 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

A puha és selymes bőrért, értékes kaolin összetevőkkel. 48 órás védelmet nyújt.

Ár: 718 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Adri994

2017. augusztus 19.

Jelenleg is tesztelem az alu-mentes deokat, de mivel volt már olyan "mindenmentes" deo-m, ami semmit nem használt, mentőövként tartok egy üveg Powder touchot is :) kellemes, lágy illata van, nagyon szeretem. Amíg nem találom meg az egészségesebb alternatívát (ami hatékony+finom is egyben), helye van a polcon.

Adri994
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Reka98

2017. július 17.

Nekem ez az egyetlen egy dezodor, amit el tudok viselni magamon. Tehát csillagos ötös.

Reka98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

freja94

2017. április 20.

Ez a kedvenc dezodorom, mind a golyós kiszerelés, mind a nem túl tolakodó, de kellemes illata miatt. Reggel kellemesen friss illatú leszek tőle, be fogok szerezni belőle egy sprayt is emiatt:) Ezt használva még soha nem voltam izzadságszagú, munka után hazaérve, egész napos ingben és blézerben üldögélés, buszocskázás után sem:)

freja94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

dinacica144

2017. január 21.

Én kifejezetten szeretem a golyós dezodorokat jó illata van,én annyira nem vagyok izzadós szóval nekem teljesen megfelel.

dinacica144
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Banszky

2017. január 21.

Inkább a golyós deo-k mellet teszem le a voksom. Nem fullasztó az illata,nem hagy nyomot a ruháimon viszont én sajnos elég izzadós vagyok így nekem ez gyengécske.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Rika90001

2016. október 20.

Nagyon szeretem,ezzel a deoval nem kell attól félnem hogy két perc múlva bűzlök mint a döglött hal. Kicsit hátrány hogy fogja a ruhát öltözés él de megtanultam vele együtt élne,nélküle nem tudnék. Próbáltam rengeteg fajtáját mind nagyin szupi nekem.

Rika90001
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

TaBePa

2016. szeptember 22.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Finom púderes illat, használható parfüm mellett, nem hagy foltot, és sokáig kitart. Néha váltogatom, de csak amiatt, mert ráunok az illatára, de mindig újraveszem.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

SimonEdina

2016. szeptember 10.

Ezzel az illattal a Pixiben találkoztam először deo spray formájában. Többször újravettem, mindkét változatban. Nagyon szeretem az illatát is, a hatását is; mindent! Fürdés után szoktam használni, másnap egész nap tartó eredménnyel.

SimonEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Vyvcsyke

2016. június 16.

Kedvenc illatom!:) Nagyon tartós, egész napos szaladgálásra is alkalmas

Vyvcsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

Kedvenc illatom!:) Nagyon tartós, egész napos szaladgálásra is alkalmas

TKriszta

2016. május 22.

Csalodas, napi 3x kentem es nem az igazi....

TKriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Csalodas, napi 3x kentem es nem az igazi....

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaolin 0 0