Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sz.Fanni, Módosítva: 2015. március 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Aktív magnólia kivonatot és tejsavat tartalmazó gyökökkel gazdagított formulája:

1. segít megnyitni az eltömődött pórusokat és megakadályozni a mitesszerek kialakulását
  2. segít hámlasztani és kiegyenlíteni az arcbőrt, hogy az természetesen szép legyen

Nem komedogén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pikvuo

2018. augusztus 14.

Én nagyon szeretem!! Már régóta használom, kevés is elég belőle. Teljesen megtisztítja az arcom, van amikor mindennap használom. Vettem már másféle bőrradírokat is, de mindig ehhez térek vissza. Ha elfogy mindenképpen újra fogom vásárolni!:)

Pikvuo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Trutex

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 8.

Már több mint 2 éve használom, nekem ez hozta rendbe a zsíros arcbőröm.

Trutex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Már több mint 2 éve használom, nekem ez hozta rendbe a zsíros arcbőröm.

csemezb

2018. június 14.

Már elég rég vettem és még mindig nagyon sok van benne, igaz, hogy nem használom minden nap. Eddig a legjobb, amit próbáltam, nem bántja a bőröm, szépen letisztítja. Glamourkor vettem fél áron, szinte ajándék, hiszen nagyon sok van benne. Nekem teljesen megérte!

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2018. május 20.

Mindennapos használatra tökéletes. Nagyon jó illata van, és miután lekezeltem vele az arcom magyon frissnek és tisztának érzem. :)

blackprincesss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 20.

neanna

2018. április 20.

Egy hete használom, eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Minden reggel használom, nagyon finom az illata, jó az állaga és nagyon jól felfrissíti az arcomat. Aki arcradírt keres annak nem ajánlom, mert elég kevés kis radírozó szemcse van benne, de ahogy a nevében is benne van "daily wash scrub"-ra tökéletes.

neanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

lovereira

2018. február 24.

Már több mint egy éve használom reggelente, mindennap. Erősebb radírozásra nem jó, viszont ahogy a nevében is benne van mindennapos használatra (daily scrub) alkalmas. Nem szárítja ki a bőröm, és nem okoz irritációt.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

simbel

2018. február 11.

Őszintén én nem ajánlom senkinek,hogy megvegye . Problémás aknés bőre vettem,s mint mindenben reménykedtem. Nagyon ragacsos, viszont finom az illata az az egyetlen előnye,arclemosóként átlagos. Nekem eléggé eltömíti a pórusokat,talán másoknak nem,de én nekem nem vált be...

simbel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

viviendiamond91

2018. február 9.

Páromnak vettem,zsíros pattanásos a bőre számára jól bevállt.Igaz nem bőrradírként hanem arclemosóként használja.

viviendiamond91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

hivespanni

2018. január 1.

Mindennapos arclemosónak megfelel, de radírozásra alkalmatlan. Talán egy pici szárít, én utána mindig használok hidratálót. Nagyon jól felfrissíti az arcbőrt, én reggelre is simán ajánlom akinek van ideje. :D A piros foltokat pattanás után szépen lehúzza. Összességében nem egy rossz termék, de ne vásároljátok bőrradírnak.

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

SzilviaFazekas

2017. december 10.

Jól tisztítja a bőrt, elégedett vagyok vele. A bőrradír részt igazából feleslegesen tették bele, mert arra nem megfelelő.

SzilviaFazekas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Mannitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.