KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sz.Fanni, Módosítva: 2015. március 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Aktív magnólia kivonatot és tejsavat tartalmazó gyökökkel gazdagított formulája:

1. segít megnyitni az eltömődött pórusokat és megakadályozni a mitesszerek kialakulását
  2. segít hámlasztani és kiegyenlíteni az arcbőrt, hogy az természetesen szép legyen

Nem komedogén.

roxanka07

2017. november 22.

Ezt a gélt azért vásároltam, hogy a tág pórusaimat jól kitisztítsa és ne képződhessenek újabb és újabb mitesszerek az orrom és a pofim környékén. Hát sajnos ezt az alap funkcióját sem tudta ellátni. A gél még jobban zsírosította a bőrömet és nem volt valami hatékony a tisztítás terén sem. Engem kifejezetten zavartak használata közben a túl nagy kék tisztító gyöngyök, olyan volt mintha csak dísznek lettek volna benne. Többet nem vásárolnám meg.

roxanka07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

zsuzsi092

2017. november 20.

Akciósan vettem, nagyon szépen tisztít és nem szárít, de arcradírnak nem javasolnám. Én arclemosónak használom :)

zsuzsi092
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 20.

Sz_Réka

2017. november 14.

A radírozó funkciója azért költői túlzás, nem hiszem, hogy a hetente egyszer szembejövő gyöngyöcske eltűntetné az elhalt bőrréteget. Arclemosónak napi használatra jó.

Sz_Réka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Boo12

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 30.

Borzasztó! Nem használ semmit. Nagyon kicsik a radírozó szemecskéi, ezért nem is igazán tisztítja a bőrt. Miután elkezdtem használni, új pattanások jelentek meg az arcomon:/ Csak azért kap 2 csillagot, mert jó az ára és az illata.

Boo12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

hampalampa

2017. augusztus 13.

Annak reményében vettem, hogy az edzések utáni izzadtságot lemossa az arcomról. Ennek megfelelt. Szerintem a reggeli arcmosásokhoz is jól funkcionál. Arcradírnak kevés, de nagyon szeretem a textúráját.

hampalampa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Banszky

2017. június 25.

Nem rossz termék de engem sajnos nagyon szárított. A radírozó szemcsék picik,kevésbé radíroznak. Annak aki minden nap szeretné arclemosás céljából használni annak a szemcsék méretei pont megfelelhetnek de én inkább arcradírként vettem,tehát számomra ez édeskevés.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

aquanie

2017. június 20.

Nálam átlagosan teljesített. Valóban leszedi az elhalt hámsejteket és sokkal puhább tapintású lesz tőle a bőröm, de ugyanakkor eléggé szárít. Ez még nem lenne annyira baj, de a pórusaimban lévő szennyeződéseket sem igazán tünteti el, inkább csak kicsit fellazítja, emiatt tág pórusú bőrrel rendelkezőknek nem ajánlom.

aquanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

justme

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Sokat vártam ettől a terméktől de sajnos csalódnom kellet. A miteszereim és pattanásaim száma csak nőtt tőle. Soha nem venném újra, sőt még elhasználni sem fogom. Másnak sem ajánlom.

justme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

Babsszi

2017. április 14.

Nagyon kellemes az illata, a textúrája szintén, felfrissíti az arcom, puha lesz tőle és matt is, viszont arcradírnak nagyon kevés és én egy kicsit több tisztítást vártam tőle. Nem rossz termék, de ennyi pénzért sokkal jobbakat is lehet kapni.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Fruzsalina111

2017. március 6.

Első napokban még nagyon jól teljesített, tényleg éreztem, hogy tisztítja a bőröm, és nagyon friss is lett tőle. Viszont egy idő után csalódnom kellett, mert elkezdett csípni, és már nem éreztem azt a friss hatást, amit előző használatoknál. Emiatt csak 3 csillag, de nagyon jó illata van. Én szerettem, de sajnos egy idő után már nem volt hatása.

Fruzsalina111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Mannitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A magnólia kéregkivonata a CosIng hivatalos besorolása szerint antibakteriális és bőrkondícionáló anyag. Az összetevőt gyártó svájci Mibelle Laboratórium szerint anti-aging és nyugatató hatása van.  A kivonatban magas koncentrátumban található magnolol és honokiol, amiknek elvileg jelentős a gyulladáscsökkentő hatása, így az összetevő ajánlott anti-aging és pirosság elleni készítményekben is 0.1-0.5% koncentrációban.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.