KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Dezodoráló hatás 24 órán keresztül, Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Monika93

2018. július 17.

Nagyon kellemes az illata, viszont nem mondanám, hogy 48 órát véd és illatosít (de hát melyik dezodor igen...). A kifúvója nagyon jó, nagyon szépen és egyenletesen fújja ki a dezodort. Ezt egyik másik dezodor kifúvójára sem mondhatom. Rajtam úgy fél napot érződik, viszont még nem próbáltam ki "akciódús" napokon, kíváncsi vagyok, vajon akkor hogy teljesít. Végigszagolgattam minden aluminiummentes dezodort, de ennek volt a legjobb illata. Teljesen meg vagyok elégedve vele, 5 csillag.

Monika93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

zsizi

2018. június 24.

Ha jól emlékszem, ez volt az a dezodor, amitől majdnem megfulladtam, amikor kifújtam a flakonból. Undorító szaga is volt ráadásul, és borzalmasan dezodorált, büdös lettem tőle (az illatanyag miatt, nem az izzadás miatt). Életemben ilyen rossz terméket nem használtam még. Kb. 5-6 éve lehetett ez a próba, azóta "fújós" deoból csak adidast használtam. Ez a rossz emlék eléggé emlékezetes maradt, így én senkinek sem ajánlanám.

zsizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Liana88

2018. június 24.

Legjobb alumentes termèk! Szèpen teszi a dolgát, friss az illata is! :)

Liana88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Legjobb alumentes termèk! Szèpen teszi a dolgát, friss az illata is! :)

csillaghajnal

2018. június 14.

Kedvelem, jó az illata és ráadásul alumíniummentes! Tényleg hatásos, jó választás az izzadtságszag ellen.

csillaghajnal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Boboka89

2018. május 18.

Aluminium mentes deot kerestem.Eddig is azt használtam már más márkáktól,de nekem melegebb időben már nem teljesítettek megfelelően.Ebből viszont este is érzem a reggeli pici adag fújást. Az ára is baráti az aluminium mentesek között.

Boboka89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Tutajka

2018. április 29.

Nagyon hatásos! Egy hosszú, meleg nap után sem érződött kellemetlen szag a hónaljamon hanem csak a spray finom illata. És mellesleg aluminium mentes is, ami szintén nem mindegy. :)

Tutajka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

zitus

2017. október 29.

Megfelelően véd,jó az illata, nagyon szeretem. Néha elkalandozom, de mindig visszatérek hozzá!

zitus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

knoemi

2017. szeptember 26.

Alumíniummentes dezodort keresve találtam rá. Az illata nem a legjobb, de megszoktam. Jól véd, nem irritál. Vegyes érzelmeim vannak, pedig alapvetően jól teljesített.

knoemi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

levendulalány

2017. szeptember 15.

Igazából nekem ez egy "semmi különös" kategória. Az illata kellemes, nem tolakodó.
Ami viszont nagyon érdekes, hogy iszonyú hamar elfogyott, pedig nem fújtam agyon vele magam. Elfújkálgattam, ennyi. Nem hiszem, hogy újra veszem.

levendulalány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Pinky

2017. július 22.

Finom illata van, nem büdösödök be, tetszik.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Finom illata van, nem büdösödök be, tetszik.

Hidratálók: Propylene Glycol