KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Katherine Pierce, az összetevőket feltöltötte: Kiki7, Módosítva: 2015. február 24.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• hatékonyan segít megelőzni az arcbőr idő előtti öregedését. A bőrben természetesen megtalálható Q10 koenzimet magas koncentrációban tartalmazó formula láthatóan csökkenti a ráncokat és megújítja a bőrt.
  • intenzíven hidratál, és elősegítheti a ráncok kialakulása elleni védekezést. A bőrben természetesen megtalálható Q10 koenzimet magas koncentrációban tartalmazó formula belülről stimulálja a bőrt.

Az eredmény: intenzíven hidratált és ragyogóan megújult arcbőr. Bőrbarát összetétele bőrgyógyászok által igazolt.

hnikolett

2017. április 12.

Az illata nagyon finom, rejlik benne egy kis tipikus nivea illat. Igazabol a ranctalanito hatasarol annyira nem tudok irni, eddig csak az egyiket hasznaltam el, es rancaim se nagyon vannak. Nekem kicsit furcsa volt, hogy amikor felkentem tiszta feher volt az arcom, utana kb 10-15 perc mulva amikor mentem a tukor ele, a feherseg eltunk es olyan volt az arcom mintha tocsogott volna az olajtol😄 Erdekes volt, ilyet meg nem tapasztaltam maszknal. Lemonstam es nagyon puha volt a borom, orom volt fogdosni😄

hnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Marcsi66

2017. január 17.

Szuper termék,biztos h hetente fogom használni.Tegnap próbáltam ki,olyan szép lett a bőröm tőle,vagyis inkább kipihent,mint nyaralás után,Az egy adag valóban sok az arcra,így hát jutott a nyakra,és a dekoltázsra is.Illata is finom.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 17.

Hancsi

2016. április 6.

Hetente használom, nagyon jó kis pakolás, bár soknak találom az egyik felét egyszerre felkenni, így a nyakamra és dekoltázsomra is felszoktam vinni. A maradékot, ami nem szívódik be, csak le kell törölni. Nagyon puha lesz utána a bőröm, az illatát is szeretem. -1 csillag, mert egyszer véletlenül beledörzsöltem a szemem sarkába, és iszonyatos módon csípett!!!

Hancsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

n_adry

2015. március 14.

Kellemes illatú, könnyel felkenhető krémes állaga van, puha és hidratált lesz utána a bőr.

n_adry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.