KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. december 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fáradság és a stressz kimeríti a bőrt és gyengíti természetes ellenállóképességét, ezáltal a bőr hajlamosabb a ráncosodásra, energiát veszít és fakó lesz. Antioxidánsokkal hatékonyan felvehetjük a harcot a bőr fáradtsága ellen. A tiszta C-vitamin és a Q10 koenzim kombinációja az éjszaka folyamán regenerálja a bőrt és energiával tölti fel. A kímélő összetétel hidratál és segít a bőrnek lélegezni.

• Csökkenti a stressz jeleit, frissíti a petyhüdt és szürke bőrt
  • Intenzíven hidratál és energiával tölti fel a bőrt
  • Az éjszaka során táplálja a bőrt és segít csökkenteni a ráncok kialakulását
  • Felébreszti, üdévé és simává varázsolja a bőrt
Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Ár: 1500 , Eladó: meli02
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest (Kálvin tér vagy 5.kerület), fizetés: Kp vagy utalás, személyes átvétel Budapesten vagy postázás
Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Nappali + Éjszakai Arckrém - 2x1,5 ml tasakos termékminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 150 Ft vagy AJÁNDÉK 1.500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Leander

2018. október 15.

Egy korrekt, jól és hosszan tartón hidratáló éjszakai krém, ami érezhetően táplálja, frissíti a bőrt. Nem csodaszer és vannak jobb éjszakai krémek is, de egy nagyon kellemes esti hidratáló, amit mindig szívesen fogadott a bőröm és nagyon sokáig kitart egy adag.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

kismadár

2018. október 13.

Szerintem hosszú távon a pigmentfoltokat nem tudja eltüntetni, de az biztos, hogy sokkal szebb, egészségesebb és egységesebb tőle a bőröm. Nem irritál, nem okoz pattanásokat. Azért nem szeretem használni, mert a C-vitamin miatt ennek is borzasztó erős fémes szaga van. Ez engem nagyon zavar, folyamatosan érzem magamon ezt a szagot ha használom, és elnyom minden más illatot. Amit még nem szeretek, hogyha este bekenem az arcom és aztán nem mosok kezet, reggelre a körmeimet sárgára színezi, nem beszélve a fehér pizsikről.. Persze ez nem a termék, vagy a Nivea hibája, ilyen a C-vitamin. Bármennyire is szeretném, emiatt ritkán használok ilyen termékeket.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

TimiK

2018. augusztus 25.

Nagyon szeretem, a többi éjszakai krémmel szemben ő nem zsírosít, az adagolása könnyű és sokáig elég :) Ajánlom mindenkinek :)

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Aancsaa

2018. július 30.

A legtöbb nivea krém a bőrömnek túl zsíros volt, ezt viszont jónak találtam, könnyen beszívódik. A ránctalanító hatását még nem tapasztaltam, de a bőrömet szépen hidratálja.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

pakbak

2018. július 20.

Engem is meglepett, hogy mennyire bejött. Nagyjából beszívódik, az adagolója isteni, és nagyon sokáig kitart. Szerintem a többi megazsíros éjszakaival szemben ez tényleg feltölti a ráncokat, és nem hagy maga után nagyon zsíros érzést. A csomagolása miatt azt hittem, gyorsan ki fog lyukadni, de ahhoz képest, hogy mennyit gyűrögettem, nem volt így.

pakbak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

natasa

2018. július 15.

A C - vitamin tartalma számomra is vonzó volt. De nem nélkülözhetetlen. Kicsit soknak érzem az arcomra. Így nyakra használom, főleg éjszakára.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Maja1380

2018. július 1.

Nekem nagyon bevált ez az arckrém nagyon szép bársonyos,puha lett tőle az arcom. A pólusaim is mintha kevésbé feltünőek lennének a krém felét elhasználtam igy biztosan neki köszönhető a változás :). Szokásom az arckrémeket a dekoltázson is használni na ennél a krémnél viszont a fehér háloingem sárgás lett igy most oda mást használok, de arcra nekem tökéletes, az illatát kifejezetten szeretem, bőrbe maszírozva nekem fél perc alatt felszívódik.

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Karina94

2018. június 28.

Szintén KM csomagból van meg.
Most fog elfogyni. A krém maga nem rossz, semmi fantasztikus új hatás, de nem rossz a bőröm tőle, beszívodik és reggel sincs zsíros hatás.
De a kiszerelése valami döbbenetesen utálatra méltó, mikor még tele volt kifolyott a tubusból míg nem tettem vissza a kupakot, és kentem a krémet az arcomra. Most h szinte üres, megtört a tubus, így ha kinyomok egy kis krémet, most oldalt is kifolyik.... Ráadásul mindig olyan fura szaga lett a tenyeremnek ettől a fémes anyagtól...
A csomagolás miatt csak 3 csillag.

Karina94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

Szintén KM csomagból van meg.
A csomagolás miatt csak 3 csillag.

vinczen

2018. június 26.

Nekem túl zsíros, viszont semmit sem használ.. a szaga borzalmas, még a kezemre sem bírom elhasználni. De bajom nem lett tőle..

vinczen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Bernu

2018. június 24.

Csak a C vitamin tartalma miatt vettem meg,de különösebb változást nem tapasztaltam a használatakor.

Bernu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ubiquinone, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak