KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. december 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fáradság és a stressz kimeríti a bőrt és gyengíti természetes ellenállóképességét, ezáltal a bőr hajlamosabb a ráncosodásra, energiát veszít és fakó lesz. Antioxidánsokkal hatékonyan felvehetjük a harcot a bőr fáradtsága ellen. A tiszta C-vitamin és a Q10 koenzim kombinációja az éjszaka folyamán regenerálja a bőrt és energiával tölti fel. A kímélő összetétel hidratál és segít a bőrnek lélegezni.

• Csökkenti a stressz jeleit, frissíti a petyhüdt és szürke bőrt
  • Intenzíven hidratál és energiával tölti fel a bőrt
  • Az éjszaka során táplálja a bőrt és segít csökkenteni a ráncok kialakulását
  • Felébreszti, üdévé és simává varázsolja a bőrt
Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém - 2x1,5 ml 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 200 Ft vagy AJÁNDÉK 2.000 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 1500 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: Kb 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bugeyes

2017. december 12.

Egy drogériás vásárlást követően kaptam több mintát belőle, tesztelés céljából el is használtam mindet. Valójában tényleg észleltem pozitív változást, üdébb lett a bőröm. Kicsit azonban nehéz, nem annyira kompatibilis a zsírosodó/ kombinált bőrrel. Az összetevői is elég szépek lennének drogériás termékhez képest, de nálam az illatanyag sajnos levon az értékéből. Pedig annak ellenére, hogy az én bőrtípusommal nem annyira jó haverok, több csillagot adtam volna.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Rozsaszinponilo

2017. december 10.

A Beauty Box-ban találkoztunk. :)
Nekem az illata nem tetszik, de nem is zavar annyira! Mivel még fiatal vagyok, így mély ráncaim nincsenek, max apróbb mimikai ráncokkal kell meggyűrkőznie! A simító/feszesítő és hidratáló hatásával teljes mértékben elégedett vagyok, beszívódik a bőrbe, és érezhetően táplálja a felvitel első pillanatától. Reggel nagyon sima, egységes felszínű, egészséges bőrrel ébredhetek.
A csomagolása is nagyon praktikus, biztosan minden cseppjét ki tudom majd préselni belőle, és ki is fogom! :)

A -1 csillag a számomra kicsit rosszabb illat miatt jár csak és kizárólag! :)

Rozsaszinponilo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

A Beauty Box-ban találkoztunk. :)

A -1 csillag a számomra kicsit rosszabb illat miatt jár csak és kizárólag! :)

Izabel

2017. december 8.

Nagyon-nagyon örültem, hogy egy C-vitaminos termék is került a boxba. Régóta szemezgettem ezzel a hatóanyaggal, és örülök (hogy, ha kis mennyiségben is), de ezáltal a termék által kipróbálhatom. Beépítettem az esti rutinomba. Gyorsan beszívódik, engem az illata sem zavar. Ha azt fogom érezni, hogy hiányolja a bőröm, akkor elképzelhető, hogy újraveszem.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

SimonEvelinSzonja

2017. december 7.

Km boxból került hozzám is. Szépen hidratal mintha gyulladás csökkentő hatása is lenne, valahogy jobb a bőröm állapota mióta ezt használom. Problémás / zsíros / pattanasokra hajlamos az arcom és ezzel a krémmel mintha gyorsabban gyógyulnának ezek a pici pattanások. Már egy ideje semmit nem használok célzottan pattanásokra úgyhogy gyógyult ahogy a természet akarta szóval biztos hogy ez a termek hozott javulást. Újravevős

SimonEvelinSzonja
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Marcsika0720

2017. december 5.

Dm boxban volt, nagyon örültem neki amikor megláttam, mert egyébként is fájt rá a fogam. Csak szerintem kicsit drágább más drogériás társaihoz képest. Nagyon tetszik a csomagolás, szerintem tök jó ez a megoldás mert nem kell kézzel belenyúlkálni. Én csak felcsíkozom az arcomra és már maszírozom is bele a bőrömbe. Tetszik hogy visszafogott, ugyanakkor eléggé “niveás” illata van. A problémám az vele, hogy ebbe a téli időszakba nem hidratál eléggé pedig alapból nekem zsíros, kombinált bőröm van de most azt vettem észre hogy száraz lett az arcom. És szerintem ő a ludas, mert nagyon úgy érzem hogy ez a kis csoda szárította ki. Amúgy tényleg nagyon tetszik mert szuper a formulája reggel szép feszes az arcom, de most keresek valami zsírosabb krémet mert nagyon száraz lett az arcom és felváltva tervezem ezzel használni. Egyébként nagyon hamar beszívódik ami nálam fontos szempont egy éjszakai krémnél mert nem szeretek ragadni a párnához. Szóval jó-jó de mivel nekem kiszáritotta az arcom így csak 4*.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Asarys

2017. december 5.

Én is a KM dobozkája által jutottam hozzá, és nagyon megszerettem. Ebben a hideg időben nagyon kellett egy éjszakai krém, és már ideje van sajnos a Q10nek is.... tehát két legyet ütöttem egy csapásra ezzel a krémmel. Mióta átvettem minden este használom és sokkal jobb lett a bőröm, nem szárad ki, reggelre pihe-puha, abszolút nem irritálja az én hiperérzékeny bőrömet sem, tehát naggyon naggyon meg vagyok vele elégedve :)

Asarys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

MartiWindisch

2017. december 5.

Szintén KM boxban jutottam hozzá, és nagyon szkeptikus voltam, amikor megláttam. Kellemes csalódás! Reggelre feszes, puha és ragyogó a bőröm tőle, nyoma sincs a fáradt petyhüdt megjelenésnek. A Q10 és a C vitamin tartalomnak különösen örülök, és ilyen összetevőkkel ez az ár nagyon is megfizethető.
A parfümöt sajnálom, de szerencsére leghátul van az összetevőlistán, nem irritál, pedig a bőröm elég kényes tud lenni az ilyesmire.

Az egyedüli megfejthetetlen dolog nekem a csomagolás. Értem én a fémtubust a C vitamin miatt, de ez az adagolókupak.... :)

Valószínűleg újravevős.

MartiWindisch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

Valószínűleg újravevős.

cigarettamacska

2017. december 5.

Egy hete használom, és eddig nagyon tetszik. Számomra kicsit furcsa volt ez az adagolás, egy ideig kísérleteztem is hogy mennyi a megfelelő mennyiség amit ki kell nyomnom. Az illata számomra olyan semmilyen, bár kis idő után mintha valami fémes utóillatát érezném. Állaga tetszik, zsírosabb krém, de mégis ha bekenem vele az arcom akkor nem leszek diszkógömb, hanem szépen be is issza a bőröm. Eddigiek alapján egy nagyon jó éjszakai krém, később frissítek még.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Marietta1977

2017. december 5.

Nagyon szuper, pár napja tesztelem, mennyire válik be. A textúrája elég gazdag, nem nagyon folyós, a tubusból jól kijön.
Már felkenés után is elég hamar felszívódik, reggelre nagyon sima lesz az arcbőröm.
Ebben a téli időszakban igazi kincs.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

Ebben a téli időszakban igazi kincs.

nikfekete

2017. december 4.

Krémmánia beauty boxon keresztük került hozzám. Féltem kicsit tőle, hogy a zsíros bőrömnek sok lesz és csillogni fog, de pozitív csalódás volt, mert nem. Hamar beszívódik finom az illata és jól hidratál, a hideg idő miatt nappalra használom. Simább tőle az arcom.

nikfekete
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ubiquinone, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak