KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. április 6.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít csökkenteni a fáradtság és a szem puffadtságának jeleit. Elősegíti a ráncok kialakulása elleni védekezést.

Kiszerelés: 10 ml

Illa

2017. október 11.

Akciósan vettem, szerencsére. Így nem olyan veszteség, hogy nekem gyakorlatilag semmit sem ér. Táskáim, szem alatti puffadásom nincs, így a ránctalanítás lenne a feladata. Arra azonban alkalmatlan. Teljesen átlátszó folyadék jön ki belőle, ami szerintem semmit nem csinál a szemkörnyékkel. Annyi az előnye, hogy nem irritál. Szerintem pénzkidobás.

Illa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

brigitta112

2017. szeptember 13.

Akciósan vásároltam de sajnos csípi a szemkörnyékemet, pedig nem vagyok érzékeny bőrű. Próbálgatom még kicsit, de ha továbbra is csíp akkor vagy máshová kenegetem el vagy kuka. Kár érte.

brigitta112
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

kecskesszuszu17

2017. február 12.

Volt már hasonló kiszerelésű szemkörnyékápolóm, és miután az elfogyott, gondoltam kipróbálom ezt, és egy Glamour-napok alkalmával be is szereztem. Az az igazság, hogy ez csalódás volt, a márkától kicsit többet vártam, és amúgy a Q10-es termékcsaládtól is (mert a testápoló ebből nagyszerű), és most félig elhasználtam el is dobtam, mivel időközben lejárt a 10 hónapos szavatossága, és még annyit sem csinált, mint eddig.
A fémgolyó nekem egyáltalán nem hűlt le elég hidegre sokszor, hogy felfrissítse a szem alatti területet, és számomra nem is igazán hidratálta a szemkörnyéket, amit egy szemkörnyékápolótól elvárnék. A teljes árát biztosan nem adnám ki, hogy legyen még egy ilyenem...

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

AkInImOd

2017. február 1.

Az én lila karikáimat nem szünteti meg teljesen, viszont látványosan segíti a szemkörnyékem felfrissülését és lágyítja a lila színt, amit viszont már kényelmesen el tudok fedni korrektorral. Reggelente kicsit éberebbnek is érzem a szemem körüli részt a használata után, bár ez lehet a hideg fémgolyó miatt van. Nem rossz, egy jó ideig elegendő is lesz ez a mennyiség.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

dia0201

2017. január 13.

Kicsit csíp a szemem körül és a reggeli kis szem körüli puffadáson sem segít....biztos nem venném meg mégegyszer

dia0201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

nagyheni92

2016. december 24.

Háth, még szerencse, hogy fél áron vettem mert azért ár érték arányban nem éri meg a pénzét! Szerintem leginkább a hűsítő golyó az ami segít anreggeli fáradságot eltüntetni. Érdekes, hogy télleg nagyon hideg a golyó! Az hogy az a benne levő krém bármit is segítene...na abban már nem vagyok annyira biztos. Újra venni nem fogom, az biztos. Inkább már fogok kipróbálni

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Theresia

2016. december 9.

Még valamikor tavasz végén vettem, de olyan kis semmilyen, hogy már hetek óta nem használom, egyszerűen elfelejtem, és nem is hiányzik.
Egyébként sem vagyok elájulva tőle, néha csípte a szemem, hatását nem tapasztaltam, bár így 25 évesen inkább megelőzés céljából kezdtem el kenegetni a szemem környékét. Az jó volt, hogy hűs a golyó, az ember kicsit feléled tőle reggel.
Összességében semmilyen, kis felejthető termék.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Összességében semmilyen, kis felejthető termék.

Ingrid123

2016. szeptember 16.

Kb. 2 hónapja használom, minden reggel. A hűtőben tárolom, így reggel a fáradt - karikás szememen sokat segít, tényleg jelentősen lehúzza a duzzadást. Önmagában nem elegendő nekem már a krémező hatása, de reggelente nagy segítség az ébredés nyomainak eltüntetésében. Nagyon tartós, mert ennyi idő alatt nem használtam el egy tubussal. Nekem nem csíp, nem irritál - pedig elég érzékeny a szemem. Azonnal nem lehet rá sminkelni, kell néhány perc amíg annyira beszívódik, hogy ne legyen nedves a szemkörnyék (addig elpakolom az ágyat :-) ). Tulajdonképpen elégedett vagyok vele, megérte az árát.

Ingrid123
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

kabocika

2016. szeptember 5.

semmi ígért hatást nem tapasztaltam, de lehet az én 41 évemhez nem elegendő..

kabocika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

semmi ígért hatást nem tapasztaltam, de lehet az én 41 évemhez nem elegendő..

Funnyface

2016. június 25.

Tiszteséggel elhasználtam... Évekkel korábban vettem, akkoriban sokat keresgéltem drogériában szemkörnyék ápolót, akkoriban meglehetősen gyér volt a választék. Végül akciósan vettem meg. Szemkörnyéki bőröm nagyon száraz, emiatt ráncolódik, és ha ez még nem lenne elég, sötét fekete karikás is... Valóban a fémaplikátor kisgolyó reggelente hűsítette a bőrömet, azonban a hidratáló ereje meglehetősen gyenge. Száraz bőrömnek meg se kottyant. Nagy csalódás volt...akkoriban az ára miatt hezitáltam és hatást nem tapasztaltam :( Keresnem kellett más krémet, és a kettőt egyszerre használtam. Egészen kiadós volt, sokáig tartott míg elfogyott, napi két használat mellett is. Bőrömet nem irritálta, könnyen felszívódott, könnyű szemkörnyák ápoló. Száraz bőrre egyáltalán nem ajánlom, az apró ráncokon sem változtatott. Azoknak ajánlom, akiknek nem problémás a szemkörnyéke, de mégis szeretne könnyű ápolót használni.

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).