KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. április 6.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít csökkenteni a fáradtság és a szem puffadtságának jeleit. Elősegíti a ráncok kialakulása elleni védekezést.

Kiszerelés: 10 ml

lilladarai

2017. december 10.

Részletes véleményt nem tudok róla írni, mert annyira elviselhetetlenül csípi a szememet , hogy kb. azonnal le kell mosnom. Adtam neki pár esélyt, de az eredmény mindig ugyan az: borzalmas. A sima tubusos Nivea Q10-es szemkrémet pedig imádom, azt hittem, ez a golyócska miatt még jobb lesz. Hatalmas csalódás...

lilladarai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

brigitta112

2017. november 21.

Akciósan vásároltam de sajnos csípi a szemkörnyékemet, pedig nem vagyok érzékeny bőrű. Próbálgatom még kicsit, de ha továbbra is csíp akkor vagy máshová kenegetem el vagy kuka. Kár érte.

Update: Azt vettem észre, ha nem közvetlenül arctisztítás után használom hanem később mikor már minden felszívódott akkor nem csípi a szemkörnyéket.

brigitta112
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

sztimi

2017. november 12.

Nagyon tetszett a kiszerelés és korábban már volt sima niveás szemkörnyékápolóm, amit nagyon szerettem, de valahogy ebben nem az van. Egyáltalán nem hidratál, a sötét katikáimon sem segít.

sztimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Illa

2017. október 11.

Akciósan vettem, szerencsére. Így nem olyan veszteség, hogy nekem gyakorlatilag semmit sem ér. Táskáim, szem alatti puffadásom nincs, így a ránctalanítás lenne a feladata. Arra azonban alkalmatlan. Teljesen átlátszó folyadék jön ki belőle, ami szerintem semmit nem csinál a szemkörnyékkel. Annyi az előnye, hogy nem irritál. Szerintem pénzkidobás.

Illa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

kecskesszuszu17

2017. február 12.

Volt már hasonló kiszerelésű szemkörnyékápolóm, és miután az elfogyott, gondoltam kipróbálom ezt, és egy Glamour-napok alkalmával be is szereztem. Az az igazság, hogy ez csalódás volt, a márkától kicsit többet vártam, és amúgy a Q10-es termékcsaládtól is (mert a testápoló ebből nagyszerű), és most félig elhasználtam el is dobtam, mivel időközben lejárt a 10 hónapos szavatossága, és még annyit sem csinált, mint eddig.
A fémgolyó nekem egyáltalán nem hűlt le elég hidegre sokszor, hogy felfrissítse a szem alatti területet, és számomra nem is igazán hidratálta a szemkörnyéket, amit egy szemkörnyékápolótól elvárnék. A teljes árát biztosan nem adnám ki, hogy legyen még egy ilyenem...

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

AkInImOd

2017. február 1.

Az én lila karikáimat nem szünteti meg teljesen, viszont látványosan segíti a szemkörnyékem felfrissülését és lágyítja a lila színt, amit viszont már kényelmesen el tudok fedni korrektorral. Reggelente kicsit éberebbnek is érzem a szemem körüli részt a használata után, bár ez lehet a hideg fémgolyó miatt van. Nem rossz, egy jó ideig elegendő is lesz ez a mennyiség.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

dia0201

2017. január 13.

Kicsit csíp a szemem körül és a reggeli kis szem körüli puffadáson sem segít....biztos nem venném meg mégegyszer

dia0201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

nagyheni92

2016. december 24.

Háth, még szerencse, hogy fél áron vettem mert azért ár érték arányban nem éri meg a pénzét! Szerintem leginkább a hűsítő golyó az ami segít anreggeli fáradságot eltüntetni. Érdekes, hogy télleg nagyon hideg a golyó! Az hogy az a benne levő krém bármit is segítene...na abban már nem vagyok annyira biztos. Újra venni nem fogom, az biztos. Inkább már fogok kipróbálni

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Theresia

2016. december 9.

Még valamikor tavasz végén vettem, de olyan kis semmilyen, hogy már hetek óta nem használom, egyszerűen elfelejtem, és nem is hiányzik.
Egyébként sem vagyok elájulva tőle, néha csípte a szemem, hatását nem tapasztaltam, bár így 25 évesen inkább megelőzés céljából kezdtem el kenegetni a szemem környékét. Az jó volt, hogy hűs a golyó, az ember kicsit feléled tőle reggel.
Összességében semmilyen, kis felejthető termék.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Összességében semmilyen, kis felejthető termék.

Ingrid123

2016. szeptember 16.

Kb. 2 hónapja használom, minden reggel. A hűtőben tárolom, így reggel a fáradt - karikás szememen sokat segít, tényleg jelentősen lehúzza a duzzadást. Önmagában nem elegendő nekem már a krémező hatása, de reggelente nagy segítség az ébredés nyomainak eltüntetésében. Nagyon tartós, mert ennyi idő alatt nem használtam el egy tubussal. Nekem nem csíp, nem irritál - pedig elég érzékeny a szemem. Azonnal nem lehet rá sminkelni, kell néhány perc amíg annyira beszívódik, hogy ne legyen nedves a szemkörnyék (addig elpakolom az ágyat :-) ). Tulajdonképpen elégedett vagyok vele, megérte az árát.

Ingrid123
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).