KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Husiii, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Szappanok

A Nivea szappan lágy, krémes habjával gyengéden tisztít, és ápol. Tengeri ásványokat tartalmaz.

viviennoo

2017. október 12.

Én is szappannal, majd a Nivea micellás vizével szoktam leszedni a sminkem. Az ázsiában vásároltam, olcsó volt, nekem az illata tetszik, viszont borzalmasan csípi a szemem. (Ezt már más Nivea szappannál is tapasztaltam, míg pl egy Dove terméknél nem) elhasználom, de úgy tűnik, a Nivea szappanok nem nekem valóak. Pedig nagy Nivea fan vagyok :( :D

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Gigike

2016. február 15.

Borzalmas... Jobbra számítottam a Niveától, de csalódnom kellett benne... Esténként szappannal szedem le a sminkemet és utána a Garnier micellás vízzel megyek át rajta és ott látom igazán mi maradt még a bőrömön... A sminket kb 30%-ban szedte le aminél a Manna szappanja is jobb volt, mert az legalább 90%-ban leszedett mindent csak 5x drágább is. A szaga meg felejtős, férfias de nem is akármennyire, a barátomnak sem adnám ezt a szappant olyan büdös...
Teljes pénzkidobás !!!

Gigike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Teljes pénzkidobás !!!

csikosmatyas

2016. február 7.

Aprópénzért dobálják az Rben. Gyanítom megszűnik. Az illata tényleg férfias, de hát Nekik is kell valamivel tisztálkodni. Nagy előnye hogy nem szárítja csikorgosra a kezet, de ezt rl is várom egy Nivea tol.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

senskin

2015. augusztus 21.

Szerintem nagyon férfias illata van! Én nem szeretem! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Szerintem nagyon férfias illata van! Én nem szeretem! :)

Jelizz

2012. október 31.

Szép kék krémes szzappan *-* de picit férfias óceán illatú :D

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Szép kék krémes szzappan *-* de picit férfias óceán illatú :D

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag