KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő hab citrom és moringa illattal, mely egyedülálló élményt biztosít, gyümölcsös illatával kényezteti az érzékeket és selymesen ragyogó bőrt varázsol.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Encssy

2017. november 19.

Majdnem az összes illatot próbáltam belőle. Kicsit furcsa illata van, ilyen még sehol nem szagoltam, de nem mondanám rossznak. Szerintem jobban szárít mint a többi, csak felváltva tudom használni egy másik tusfürdővel. Amúgy nagyon bejön ez a hab állag, sokáig elég is egy flakon, csak nem jön ki teljesen belőle mind.

Encssy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

szilvia.bano

2017. november 18.

Nekem a málna-rebarbarás rózsaszín jobban bejött, annak jobb az illata. Leginkább a világoskéket szeretem. Egyébként jók ezek a tusolóhabok.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Kremcica

2017. november 18.

Dm-es kiárusításban vettem, így jó áron volt alapáron szerintem ezek a habok nem érik meg az árukat. Többet is próbáltam sajátmárkások, Dove, Nivea különböző illatokban, Számomra a Nivea a legjobb. Ennél és a többinél is azt tapasztaltam hogy kemény habja van, nem levegős nagyon, de szétoszlatva kellemesen krémes. Hidratálása szó szó, bár én azt tapasztalom hogy csak az olajos és a testápoló sűrűségű tusfürdők ápolnak a többi nem. Illatában ez a citromos-moringás inkább grépfruitos valami fura mellékillattal. És mind mindegyik testhabnál ennél sem érzem a tisztító hatást. Azt hittem csak nyáron az izzadékonyabb időben kevés, de most sem jó. Összességében nekem sem fog hiányozni a boltok polcairól. Azt hiszem a tusfürdő habos mizéria nálam itt véget ért, nem érdekelnek az új illatok ha nincs meg az alapvető hatás (tisztítás).

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Zsanett01

2017. november 13.

Az állaga jó,borotvahab szerű...az "illata"...szúrós,citrusos, zavaróan tolakodó

Zsanett01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

anita

2017. október 25.

Az illata olyan, mintha valami zöld növénnyel kenegetném magam fűnyírás után.
Ha teljes árat fizettem volna érte biztos nagyon bosszús lennék a kritián aluli minősége miatt (a többi nívea tusfürdőhöz képest). A hab kemény, abszolút nulla hidratáló hatása van, sőt kifejezetten szárít is. Nedves bőrőn elkenve nem érzem magam "tisztának" szinte azonnal megszűnik a habzás. Mindegy, a csomagolás legalább szép. Bármelyik más márka akármelyik fürdőhabja olcsóbb és sokkal jobb minőségű.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Az illata olyan, mintha valami zöld növénnyel kenegetném magam fűnyírás után.

Sabinilla

2017. október 23.

Nem lesz kevesebb a világ, hogy már nem gyártják:-) Ez volt az első és talán az utolsó tusfürdőhab, amit kipróbáltam. Az illata nem zavaró, olyan kis semmilyen. Az állaga kemény hab, ami felkenve nem krémessé válik, hanem inkább folyós lesz. Gondolom valamennyire tisztít, de nincs a használata után az a hűha érzés. Az egész termék tényleg olyan semmilyen. Niveáéktől megint egy trendi csalódás.

Sabinilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 23.

Ennie86

2017. október 23.

Akciós volt a dm-ben és utolsó darab is. Már landolt is a kosaramba, pedig nem vagyok oda a citrusos tusikért.
Na de ezt IMÁDOM!! :) Jó kis masszív borotvahab szerű az állaga. Az illata nekem nagyon tetszik. Nem szárít és tényleg egy élménnyé teszi a fürdést. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

nemethanna196

2017. október 22.

Ha valaki, akkor én tényleg hatalmas rajongója vagyok az élénkítő, frissítő illatoknak, de ez sajnos egyáltalán nem ilyen hatású.
Nagyon megörültem, mikor megláttam a boltban, mivel a kék flakonos hab állagú Nivea tusik nagy kedvenceim voltak és kíváncsi voltam erre a változatra is. Sajnos picit csalódnom kellett benne, mert egyáltalán nem kellemesen citrusos, sokkal inkább a wc illatosítóra hajaz. Ráadásul nem elég, hogy gagyi citrom illatú, a moringa is bezavar a fura markánsságával, és ez sem segít a tusfürdőn. Azon túl, hogy zavarja az orrom, és nem érzem magam tőle se tisztának, főleg nem frissnek.
A finisével egyébként nincs gond, nekem bejön ez a habos spa élmény, de az illata miatt nem fogok szívesen utáni nyúlni.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

KataViki

2017. október 21.

Ki akartam már próbálni egy tusfürdő habot. Éppen akciós volt, azért ezt vettem meg.
Az illata kevésbé citromos, inkább a moringa érződik (gondolom, nem ismerem a növényt). Nem túl intenzív, és el is illan, engem nem zavart.
Állagra fura hogy hab, de nekem elégnek tűnt, és a tisztító hatása sem volt kevesebb egy átlagos tusfürdőnél.
Nálam ezen az áron újravevős lenne.. (370Ft volt). Vagy kipróbálok újakat.. :)

KataViki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

Nálam ezen az áron újravevős lenne.. (370Ft volt). Vagy kipróbálok újakat.. :)

szaboadrik

2017. szeptember 30.

A flakonból kinyomva masszív habot kapunk, ami engem a borotvahabra emélkeztet. Könnyen el tudom oszlatni a testemen, kényelmes a használata. Viszont a szaga valami borzalmas számomra, olcsó WC illatosítóra emlékeztet, ezért biztosan nem lesz újra vevős nálam. Pedig maga a termék jó, engem nem is szárított, de a szaga miatt valahogy nem szívesen nyúlok érte zuhanyzáskor.

szaboadrik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.