KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 13.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő hab citrom és moringa illattal, mely egyedülálló élményt biztosít, gyümölcsös illatával kényezteti az érzékeket és selymesen ragyogó bőrt varázsol.

Nivea és Balea Tusfürdőhabok
Ár: 1800 Ft/csomag , Eladó: Argold
Állapot: Ld a leírásban , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

samelike

2017. szeptember 23.

Ez nálam zéró. A legnagyobb probléma, hogy nem érzem tisztának magam tőle. Mint ha szószerint csak hab lenne. Az illata fura, állaga semmijen egyszerűen eltűnik a bőrömön. Maradok a sima mezei tusfürdőknél.

samelike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

kispocsi

2017. szeptember 20.

Alapvetően nem nagyon rajongok a citrusos illatokért, főként tusoláshoz.
Kellemesen csalódtam! Nekem nagyon tetszik :) Lehet újra veszem.
Ezen kívül meg a világoskékjét szeretem. A màlnàs sajnos nem jött be.

kispocsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Alapvetően nem nagyon rajongok a citrusos illatokért, főként tusoláshoz.
Kellemesen csalódtam! Nekem nagyon tetszik :) Lehet újra veszem.
Ezen kívül meg a világoskékjét szeretem. A màlnàs sajnos nem jött be.

korono

2017. szeptember 13.

Baleas tusfürdő habokba szerettem bele és gondoltam kipróbálom ezt is főleg, hogy oda vagyok a citrusos illatokért. Sajnos az illata borzasztó nem citromos még csak nem is mű citromos illatú inkább valamilyen műanyag jut róla eszembe. Az állaga kicsit jobb mint a Baleas.

korono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

szeliger

2017. szeptember 13.

Valamilyen számomra is érthetetlen okból kifolyólag az eddigi Nivea habok közül ennek tetszik a legjobban az illata, noha elég távol áll a citromtól. A hab lehetne még egy kicsit keményebb, de így is megteszi. Én úgy szeretem, mint ahogy azt a tavalyi reklám képén látni: nagyon sok hab mindenhol, szívem szerint talán az egész flakont egyszerre elhaboznám, de a bal agyfélteke józanságra int, így kb. teniszlabda nagyságú mennyiséget használtam egyszerre. Nyáron nagy sláger volt, jól illeszkedett hozzá a L'Occitane verbénás frappé testápolója. Mostanra mindkettő elfogyott, így ez már a múlt, de számítok rá, hogy jövőre ismét kijön a Nivea valamilyen újdonságszámba menő habbal.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

hanna

2017. szeptember 11.

Az illata nem erős, a habozás jópofa, és sokáig is tart ez a tusfürdőhab. Egyszer nekem elég volt megvenni és kipróbálni, maradok inkább a folyékony tusfürdőknél.

hanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

pont

2017. augusztus 29.

a világoskék változatát imádom, szóval nagyon megörültem, amikor megláttam, hogy végre kihoztak még új illatokat is. állagra ugyanolyan, mint a kék, szuper a habja, nem szárít, kellemes érzés használni, tényleg jó. viszont az illata nekem kicsit csalódás. valami jó kis könnyű citrusosra számítottam, de túl mű, túl kommersz. persze nem rossz, valószínűleg csak nekem voltak túl nagyok az elvársaim.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Zsancica

2017. augusztus 18.

Vitt a kíváncsiság ezekkel a tüsfürdőhabokkal kapcsolatban. Láttam, hogy valaki ezt a citromos változatot dícsérte nagyon, így ezt választottam. Hát, igazából... kellemes, jó-jó...de... ugyanaz a problémám, mint az előttem szólónak, hogy nem érzem magam frissnek vagy tisztábbnak tőle... Pici fújással is rengeteg hab jön ki, kenem mindenhová...de nem vagyok tőle elájulva. Finom, puha krémes hab és ennyi. Nekem még az illata is gyenge, pedig egyébként imádom a citrusos dolgokat.

Zsancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

magdus.kis

2017. augusztus 14.

Szeretem az illatát és az állagát is. Egy a baj vele, hogy nem érzem a frissességet a használata után. Nem bántam meg, hogy megvettem, de többé nem fogom.

magdus.kis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Hiuz

2017. július 31.

Egy újságban láttam, gondoltam kipróbálom. Nagy csalódás volt, az illata semmilyen, én citromot nem is érzek, zuhanyozni meg olyan vele, mintha borotvahabot kennék az egész testemre. Nem leszek tusfürdő hab fan...

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

lujzi

2017. július 30.

nagyon jó illata van. ilyen összetételű tusfürdőt hosszútávon nem használnék, de kis nyári mókának teljesen jó.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.