KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő hab citrom és moringa illattal, mely egyedülálló élményt biztosít, gyümölcsös illatával kényezteti az érzékeket és selymesen ragyogó bőrt varázsol.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

martuska83

2018. október 11.

Tegnap előtt vettem, utolsó darab volt a Rossmannban 399-ért jutottam hozzá. Kellemes vele fürödni, pedig nem vártam sokat tőle, és zuhanyzás után 1,5-2 órára is éreztem az illatát, ami érdekes, nem megszokott mégis tetszik, különleges. Nem a mindennapos lesz, hogy spóroljak vele, szeretem. Ha találok akcióban fogok még venni belőle. Nem vettem észre egy használat után hogy szárítana, szerintem nem is fogom észrevenni, ha nem minden nap használom. A habja nagyra duzzad, kiadós. Én azt mondom megérte megvenni, pedig lutri volt az illata miatt, de az is elvarázsolt!

martuska83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

chrsss

2018. július 12.

Ú, imádom! Nem tudok róla rosszat mondani. Az illatáért teljesen odáig vagyok, meg vissza, és a bőröm is nagyon szereti. Sajnos úgy vettem észre, hogy tényleg szezonális, ősszel és télen nem lehetett kapni, úgyhogy most aztán piszkosul feltankolok belőle, az fix! :)

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

csill87

2018. június 24.

Ud.: Hosszú távon sajnos szárít. :(

Isteni frissítő nyárias illata van,ami még egy ideig zuhany után is érezhető, ráadásul nagyon gyengéd. Én most vettem a DM-ben, szóval még mindig lehet kapni, nem vonták ki a forgalomból még. Az illata pedig elképesztően tartós, eddig nálam egyedül a Balea After Sun tusfürdőnek volt ennyire tartós illata.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Ud.: Hosszú távon sajnos szárít. :(

allebag2

2018. május 20.

Állaga szuper kemény hab, mellyel nagyon jó érzés zuhanyozni. Az illata édeskés-virágos citrus, sokáig megmarad a bőrön, és nagyon-nagyon szeretem.Az én bőrömet egyáltalán nem szárítja; puha lesz a bőr a használata után,nem irritál. A dezodort tényleg nem tisztítja le teljes egészében, de cserébe elég gyengéd ahhoz, hogy ne vakarjam le a bőröm a használata után. Mivel én naponta kétszer (vagy háromszor) zuhanyzom, nagyon megfelel ez a hab az egyiknek,mert elég kíméletes. Én szeretem...

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Anheszenamon

2018. április 7.

Az illata tetszik, és az állaga is. Viszont nem érzem elég hatékonynak. Zuhanyzáskor nem tudom lemosni vele pl a hónaljamról a stiftes dezodort. Egy bloggernél olvastam róla először, és ahelyett, hogy elolvastam volna az itteni véleményeket hallgattam egy olyan emberre, aki pénzt kap azért, hogy jókat mondjon/írjon az adott termékről, akkor is ha az nem így van. Soha többet nem vásárolnám újra.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Lorina

2018. március 1.

Akciósan vásároltam,kiárusításon volt szegényke:)Nagyon gyengén teljesített,nem tisztít.Zuhanyozás végén,nem érezni a frissességt,tisztaságot!A hab élmény és az illat is rendben van.Már tudom mi lesz a sorsa,borotvahabnak elhasználom😉

Lorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

babyface

2018. január 13.

mivel nagyon szeretem a két alapillatot nem volt kérdés, hogy a limitált habokat is be fogom szerezni. :) minőségileg hozzák az elvártat, de sajnos illatban nekem mind csalódás, bár nekem ő jobban tetszett mint a málnás-rebarbarás verzió. :) kellemes frissítő, de itt is inkább a citrom dominál.

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Encssy

2017. november 19.

Majdnem az összes illatot próbáltam belőle. Kicsit furcsa illata van, ilyen még sehol nem szagoltam, de nem mondanám rossznak. Szerintem jobban szárít mint a többi, csak felváltva tudom használni egy másik tusfürdővel. Amúgy nagyon bejön ez a hab állag, sokáig elég is egy flakon, csak nem jön ki teljesen belőle mind.

Encssy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

szilvia.bano

2017. november 18.

Nekem a málna-rebarbarás rózsaszín jobban bejött, annak jobb az illata. Leginkább a világoskéket szeretem. Egyébként jók ezek a tusolóhabok.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Kremcica

2017. november 18.

Dm-es kiárusításban vettem, így jó áron volt alapáron szerintem ezek a habok nem érik meg az árukat. Többet is próbáltam sajátmárkások, Dove, Nivea különböző illatokban, Számomra a Nivea a legjobb. Ennél és a többinél is azt tapasztaltam hogy kemény habja van, nem levegős nagyon, de szétoszlatva kellemesen krémes. Hidratálása szó szó, bár én azt tapasztalom hogy csak az olajos és a testápoló sűrűségű tusfürdők ápolnak a többi nem. Illatában ez a citromos-moringás inkább grépfruitos valami fura mellékillattal. És mind mindegyik testhabnál ennél sem érzem a tisztító hatást. Azt hittem csak nyáron az izzadékonyabb időben kevés, de most sem jó. Összességében nekem sem fog hiányozni a boltok polcairól. Azt hiszem a tusfürdő habos mizéria nálam itt véget ért, nem érdekelnek az új illatok ha nincs meg az alapvető hatás (tisztítás).

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.